Jump to content
Karolis_Like

Idėjos By K`Like.

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Karolisimijus_Like
2. Kokia jūsų idėją ? : 
1. Įdėja - Įdėti į mašinas dujas/benzina/dyzelį, kai turguje perki mašiną, tegul išmeta GUI lentelę, kad galėtų pasirinkti kokį kurą nori. Arba būtų specialus garažas, kuriame galėtų pasikeisti savo automobiliu įrangą.

2. Įdėja - Padaryti 2 mašinas ir bagažinę.senai siųlyta idėja   :D Geriausia būtų, kad galėtų turėti 2 mašinas, nebūtinai, kad ten NRG ir Elegy, Infernus ar Sultan, pvz kokį NRG ir Burrito, NRG ir Windsor, na kažkas panašaus. Pavyzdžiui bagažinė praverstų tuo, kad turi pagrindinę mašiną NRG, nusiperki Burrito, o į bagažinę sudedi ginklus, narkotikus, viską kas nelegalu. Š ią mašiną gali paslėpti, nes SWAT/FBI galėtų ją tikrinti. Būtų  įdomiau. 
3. Įdėja - Padaryti darbus be direktoriaus pakvietimo ne tokius nuobodžius. Dabar tiesiog važinėji ir viskas.. Pavyzdžiui picų išvežiotojas važinėtų tuo pačiu keliu kur yra checkpointai kaip ir dabar. Tačiau galėtų įdėti komandą /parduotip ar kažką panšaus su uria parduodi picą žmogui. Tarkip /parduotip Vardas_Pavardė [kiekis].  Tą patį galima padaryti su kitais darbais, pvz su gaisrininku, dega kas nors ir jis važiuoja užgesinti. 
Dar kokiems medkirčiams reikėtų privažiuoti prie medžio, atsirastų checkpointas, reikėtų išlipti iš mašinos, pastovėti prie medžio, apsimesti, kad jį kerti :D ir malkos krautūsi į mašiną ir važiuoji parduoti į bazę. Nu kažkas panašaus.
 

 

3.Kam skirta ši idėja [serveriui/forumui] Serveriui.
4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma : 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

 Trečia ideja apie medkirčius kopinta nuo manes. copy paste.......  O šeip viskas ok man labai patiko 2 ideja

Gali būti. Bet žinok tikrai nieko nekopijavau, taip girdėjau kažkas per TS Kalbėjo apie medkirčius, kad galėtų kirsti tai aš parašiau kad apsimesti, jog kerti, nes sunku suprogramuot kirtimą. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×