Jump to content
Eimis_Neked

" Taxi Direktorius " Rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

Aišku į Direktorius tu nepatekai, nes tu man pasirodėi geriausius už visus bepildžiusius į Taxi Direktorių iki tol, kol į ją neužpildė Reksnys_Mantvello

Kažkas įdomaus. Nu tai jei jau tas ,,senas vilkas'' kaip pats sakei, užpildo, tai jokiam nei naujokui, nei paprastam, nežinomam žaidėjui jau nebeįmanoma patekt ? :D Aš nesmerkiu tavo pasirinkimo, bet tam ,,senam vilkui'' manau, kad nebelabai įdomu ar jis direktorius ar kas, tiesiog taip sugalvoja ir užpildo, neturėdamas ką veikt. O koks nežinomas žaidėjas, pavyzdžiui betkuris, kurio anketa buvo viena iš geresnių - ypač stengėsi, dėjo daug pastangų, pusę ryto galvojo idėjas, kol galiausiai viską kruopčiai padaręs, užpildė anketą. Taigi tos pastangos ,,šuniui ant uodegos'' - jeigu užpildo kažkas iš senbuvių. Galiu sporint, kad net neperskaitei pilnai visos Rėksnio anketos. :D Kaip minėjau, jog nesmerkiu tavo pasirinkimo, gal Rėksnys yra labiau pažengęs, bet patarimas visiem : jei pamatysit per direktoriaus rinkimus senbuvio anketą, galit nebepildyt ir nebesitikėt kažko. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aišku į Direktorius tu nepatekai, nes tu man pasirodėi geriausius už visus bepildžiusius į Taxi Direktorių iki tol, kol į ją neužpildė Reksnys_Mantvello

Kažkas įdomaus. Nu tai jei jau tas ,,senas vilkas'' kaip pats sakei, užpildo, tai jokiam nei naujokui, nei paprastam, nežinomam žaidėjui jau nebeįmanoma patekt ?  :D Aš nesmerkiu tavo pasirinkimo, bet tam ,,senam vilkui'' manau, kad nebelabai įdomu ar jis direktorius ar kas, tiesiog taip sugalvoja ir užpildo, neturėdamas ką veikt. O koks nežinomas žaidėjas, pavyzdžiui betkuris, kurio anketa buvo viena iš geresnių - ypač stengėsi, dėjo daug pastangų, pusę ryto galvojo idėjas, kol galiausiai viską kruopčiai padaręs, užpildė anketą. Taigi tos pastangos ,,šuniui ant uodegos'' - jeigu užpildo kažkas iš senbuvių. Galiu sporint, kad net neperskaitei pilnai visos Rėksnio anketos.  :D Kaip minėjau, jog nesmerkiu tavo pasirinkimo, gal Rėksnys yra labiau pažengęs, bet patarimas visiem : jei pamatysit per direktoriaus rinkimus senbuvio anketą, galit nebepildyt ir nebesitikėt kažko.  :D

Aš stengiuosi išrinkti tokį, kuris ilgai išbus, bei neprimals šudo, aš jį pažįstu ir žinau, kad jis manęs nenuvils, būtent to aš ir tikiuosi iš direktorių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aišku į Direktorius tu nepatekai, nes tu man pasirodėi geriausius už visus bepildžiusius į Taxi Direktorių iki tol, kol į ją neužpildė Reksnys_Mantvello

Kažkas įdomaus. Nu tai jei jau tas ,,senas vilkas'' kaip pats sakei, užpildo, tai jokiam nei naujokui, nei paprastam, nežinomam žaidėjui jau nebeįmanoma patekt ? :D Aš nesmerkiu tavo pasirinkimo, bet tam ,,senam vilkui'' manau, kad nebelabai įdomu ar jis direktorius ar kas, tiesiog taip sugalvoja ir užpildo, neturėdamas ką veikt. O koks nežinomas žaidėjas, pavyzdžiui betkuris, kurio anketa buvo viena iš geresnių - ypač stengėsi, dėjo daug pastangų, pusę ryto galvojo idėjas, kol galiausiai viską kruopčiai padaręs, užpildė anketą. Taigi tos pastangos ,,šuniui ant uodegos'' - jeigu užpildo kažkas iš senbuvių. Galiu sporint, kad net neperskaitei pilnai visos Rėksnio anketos. :D Kaip minėjau, jog nesmerkiu tavo pasirinkimo, gal Rėksnys yra labiau pažengęs, bet patarimas visiem : jei pamatysit per direktoriaus rinkimus senbuvio anketą, galit nebepildyt ir nebesitikėt kažko. :D

Tai maždaug jeigu tu čia senai žaidi, nepildyk todėl, nes senai žaidi. Gintarė irgi tikriausiai sena vilkė čia labai. Čia maždaug aš tai negalvojau ir nesistengiau rašyt anketos, parašiau apie ūkį ir bites viską toj anketoj. Komedija.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.