Jump to content
Ekos_Focus

[IDĖJA] Krepšinis.

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Ekos_Focus

2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Krepšinis serveryje.
(Į reklamas nežiekit, nes vistiek tokio projekto nebėra)

3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : Kalėjime nėra veiklos, tik boxo ringas ir viskas.., tai siūlyčiau padaryti ten kur yra krepšinis, padaryti krepšinio sistema, jog galėtų mėtytis žaidėjai, padaryti ten kur bokso kriaušės bokso ringus, o ten kur dabar stovi bokso ringai padaryti krepšinio aikštes manau tikrai būtų žaidėjams įdomu pažaisti jį. Jei dar būtų galima padaryti, jog su komandom pavyzdžiui reikėtų užsiregistruoti (nueini ant pickup, pasirenki komandą RED ar BLUE, ar 1, 2) tai būtų labai gerai, nes nebūtų žaidėjų sumaišties, žaidimas vyktų 5x5 ar 4x4 režimu, čia jau kaip padarytumėte.. manau internete pilna tų krepšinio scriptų, tik reikia juos sulietuvinti, arba net bus lietuviški ir tiesiog pamappinti, poto įdėti į serverį.

 

Arba pačiame serveryje, miesteliuose būtų pastatyta kokia sporto arena pvž. Žalgirio arena ar Siemens arena (nėra svarbu), ten būtų sporto salės, bokso ringai, krepšinio salė ir viskas kita.. manau tikrai bus įdomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš už tačiau nemanau ar suskurs.. nes daug knistis reiktų

 

Tai sakau, patiems nereikia nieko kurti, yra internete pilna tų scriptų, tik reikia ten juos sulietuvinti ar net yra lietuviškų, atsimenu buvau viename lietuviškame krepšinio serveryje ir permappinti reikia truputi ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×