Jump to content
Edga_Kesa

"Auksinio Žaidėjo" Konkursas - 4 Gimtadienio Proga

Rekomenduoti pranešimai

4gimtadienio_baneris.png

"Auksinio Žaidėjo" Konkursas

Konkursas

Per šį gimtadienį sugalvojom 2 naujus konkursus tai "Metų Žaidėjo" konkursas ir "Auksinio Žaidėjo" Konkursas. Koks tarp jų skirtumas? "Metų Žaidėjas" bus renkamas po naujų metų ir tai bus labiausiai nusipelnes žaidėjas, kuris daugiausiai padėjo projektui, žaidėjam ir t.t. "Auksinis Žaidėjas" bus renkamas per LMG gimtadienį ir tai bus žaidėjų mėgstamiausias asmuo - nebūtinai geras ar blogas. Todėl dabar gimtadienio proga renkame "Auksinį Žaidėją".

Konkurso užduotis: Jeigu manote esate tas "Auksinis Žaidėjas" kuris visiems patinka ir su visais pabazarina komentaruose užpildykite žemiau nurodytą anketą ir kekvienas surinktas "Patinka" ant Jūsų pranešimo skaitysis kaip žaidėjų balsas. Konkurso pabaigoje išrinksime žaidėją kuris surinko daugiausiai balsų ir jis taps 2014 metų "Auksiniu Žaidėju".

Data
Nuo Penktadienio (21/11/2014) iki Penktadienio (28/11/2014)

Kaip dalyvauti
1. Užpildykite anketą šioje temoje kaip komentarą.

2. Rinkite "Patinka"!

Konkurso Anketa
1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių):

+ galite rašyti ką tik norite (pokštaut, įdėt juokingą nuotrauką, papasakoti anekdotą), bet negalime pažeisti forumo taisyklių.

Prizai
Prizai bus tik 1 vt. laimėtojui. Prizas bus unikalus. Koks tai - paslaptis iki konkurso pabaigos  :)

Taisyklės
1. Nesukčiauti, nevogti kitų anketų.
2. Negalima reklamuoti kito projekto, negalima keiktis ar įžeisti kitus asmenis.
3. Jeigu turite klausimų rašykite juos šioje temoje, jie bus perskaityti ir ištrinti tada atsakymą parašysime po D.U.K.

D.U.K. (Dažniausiai Užduodami Klausimai)

K: Kas rinks laimėtojus ?
A: Edga_Kesa

K: Kaip rinksite nugalėtojus?
A: Laimės daugiausiai "Patinka" surinkes!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Eho_San
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių):Na nors ir neužemu jokiu pareigu tik vip bet tikrai padedu tiek naujokam kai konors paklause arba paprašo nuvešti iki VM. Visada nuvežu, ir manau tikrai prižiuriu tiek vip chata tiek chata. Kad nedarytų nesamoniu. Esu nubaudes daug žaidėjiu keikurie gal net dėl manes ir prarado Vip/Admin bet tai tik jų kaltė;( Atleiskit mielieji. Kad ir bendradarbems padedu jei jie tik paprašo kaip sakoma drauga pažinsi bėdoje;). Nors ir keičiu darbus kaip kojnes bet eidamas pro tuos darbus tapau kaip ir gerai žinomas nuėjes y kita projekta paklaus ar žaidžiu LMG.LT Aš pasididžuodamas atsakysiu - Taip žaidžiu ir dar žaisiu. Manau kekvienas žaidėjes lmg serveryję turi taip atsakyti. Jei jau pradėjei tai ir dabaik iki galo;) Esu gana aktyvus tiek žaidime tiek forume atėjes y serverį tikrai pamatysi mane;) Nors skaityk ir esu naujokas. Bet tiek kiek laiko praleidau lmg nepasakyčiau kad esu Naujokas. Sekmės tiek jums tiek Man. Manai kad neklystu? Patinka+ ;)

+ galite rašyti ką tik norite (pokštaut, įdėt juokingą nuotrauką, papasakoti anekdotą), bet negalime pažeisti forumo taisyklių.

Redaguota nario Eho_San

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Gholas_Lokys
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): karoč, šansų čia laimėti neįmanomą, nes parašė va Keža ir laimės krč, ar koks Escobaras, Bet dalyvauju vistiek nes manau būsiu kokiam TOP 15 :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):Adidas_Never
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių):Na per keliatą menesių man pavyko pasiekti tiek daug ir sulaukiau labai daug serverio žaidėjų gerumo.Per vakar sukakusius metus kaip žaidžiu serveryje man pasidarė dar geriau,ir pradėjau vėl atsistoti į senas vėžias.Žmonės kurie mane atsimenat ir žinot,kad as ėsu tas kuris firmas padarydavo linksmomis spauskit like kalpokai ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):

Tank_Eddye

Na pradėkim nuo to, jog esu draugiškas, iš kalbus, niekados žodžių kišenėje neieškau, bandau visados padėti draugui ar ne draugui, kad išliptu iš bėdos.

P.S Fotkinausi kai tūrėjau 85 metus, ir nebuvau apsiskutusi .

22eca9408e400fb9a201763b7e3e9394235.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Arvydas_Torres.
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Kadangi žinau tą jausmą kuomet jaučiu jausmą, bet nežinau koks tai jausmas. Ir dažniausiai perspektyva būna tokia, kad perspekyvos nebūna.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):Jeeron_White.

Nes esu atsakingas , nesiveliu į nesamones visokias ir esu ramus. Mėgstu padėti naujokams bei gerinti administracijos statistikas. .I.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso Anketa
1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):Swaika_Kent.
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Na, realiai manau jog esu mėgiamas dėl to kad turiu neblogą humoro jausmą pokštaujant ir t.t. Bet, ir turiu rimtą dalį kuri apsireiškia kai reikia ir padaro taip kaip reikia. Tai vienu žodžiu esu tas mėgiamas žaidėjas dėl to jog darau viską ne tik pagal save bet, ir pagal kitų nuomuone kuri yra svarbi norint palaikyti tvarką. (Čia daugiau iš vadovavimo pusės) Na, ir beabejo visalaika atrandu laiko serveryje pavažinėjant ir atliekant kitą idomesnę ir neįprastesnę veiklą.

Na nežinau ką čia tokio įmest bet, įmesiu savo direktoriavimo prisiminimus kur patys darbuotojai išreiškia laisvai ir nevaržomai savo nuomuonę. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Ignas_Dieseliss.
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Nu kartais mėgstu vaikščiot daug ir kartais nemėgstu vaikščiot daug,nusipirkau spin and go pro šluota vakar,dabar šluoju tapetus,bet skani sriuba buvo,mėgstu valgyt sniega su pipirais ir griaušt carines užuolaidas.Privėliau belekaip čia,kam nepatiko įsikaskit į stuburą ir pasipurtikit.Beje tai ir buvo paaiškinimas kodėl mane draugai mėgsta. :D

ddbba6f38507c9103fbdfed697e92575718.jpg

PEACE

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Konkurso Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Ryan_Collins

2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Taigi mano manymu, esu gal ir nevisiem mėgstamas, tigi visi turi priešų, bet manau jog daugumai patinku. Tigi tiek visiem prasiunčiau... (Joke).

fb093ba6bc21c12cb2e56a6c3d2b174052.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Ada_Jurkutaitis
 Serveryje lankausi kiekvieną dieną ir ne vienam serverio žaidėjui esu padėjęs betkokioje situacijoje, prieš vienerius metus serveryje buvau užėmęs direktoriaus pareigas tuomet su savo darbuotojais elgiausi tikrai pagarbiai, negailėjau jiems savo brangaus laiko ir stengiausi jog firma išliktų tokia kokia ir buvo.Net dabar praėjus daugiau nei vėneriems metams atlekia prie manęs koks nors pilietis ir papraščiausiai pasako jog buvau tavo Tune firmos darbuotojas ir tu buvai tikrai geras direktorius, daugelis mane giria vien dėl to jog gerai suvaldau minią žmonių, moku bendrauti su kiekvienu betkokio charakterio žmogumi, tiesiog atiduodu visa save firmai ir todėl manau žaidėjai mane gerbia.Galbūt save pervertinu bet manau gal ir esu vertas būti tokiu pat gerbemiu žaidėju kaip ir ankščiau.

+ galite rašyti ką tik norite (pokštaut, įdėt juokingą nuotrauką, papasakoti anekdotą), bet negalime pažeisti forumo taisyklių:

Kaimas babšė blynus kepa tik dyrkst per langą griūdamas diedas su kaliošais parbėga šaukia Ooo, įlekia senis į kambarį šaukia, greitai renkis renkis babcė kas yra?renkis aš tau sakau pažiek byb*s atsistojo po dvyliko metų bobšė skuba vieni triūsikai kiti, nusileido diedas sako eik tu n* pizė va,pzdiec boba kita kart tu jau turi vapšie gulėt pasiruošus.Praeina gal pora savaičių vėl diedas bl*d atlėkia nuo tvarto babcė jau greit viska tik šmūkšt šmūkšt ir guli jau gatava, senis įbėgo į vidu šaukia ko tu čia guli pyzda išvertus pisam na*ui tvartas dega :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Bartas_Baltasis
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Serveryje esu daug turintis pareigų, aktyviai dirbantis Global moderatorius bei unban prižiūrėtojas, žaidėjams visada padedu ir stengiuosi nedaryti klaidų atlikdamas savo darbą.

Gera video :D :
http://www.youtube.com/watch?v=3OgJiqWWhKY

Kai LMG paklausia kiek jums metų:
http://www.youtube.com/watch?v=ZmbvJ1oMLzY

800 LMG rekordas:
https://www.youtube.com/watch?v=aXHpjpFdS5k

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):Lukas_Kersna
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių):  Ką žinau savų tarpe esu tikrai mėgstamas, jei man nekenkėte suteikiu visada pagalbos kiek tik jėgų turiu. Serveryje yra ir hate'rių yra ir šiaip sėdusių ant manęs, bet manau šiek tiek sulaukiu išvisų to mėgiamumo dėl savo nenuspėjamumo ir draugiškumo. Ir šiaip krč turiu visokių pažinčių su vokiečiais tai jei nespausit like gausit per ausį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Gta_Like
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Na manau geriausias nesu. Žaidėjai turi nuomonę apie mane tai jei nepatinku nespauskit LIKE , jei mėgsti mane spausk LIKE. LMG projekte visi lygūs. Na reiškit savo nuomonę apie mane. :] Projekte esu žinomas su kitu nicku. Jo neatskleisiu!  :ph34r: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Edva_Kent
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): turiu būt auksiukas nes aš čia tipo labai mldc ir nieko nesu pasiekęs ir noriu būt auksiuku ir būt mldc tai karoče dėkit like ir bus labai mldc...

peržiūrėkit visas serijas nes čia yra labai geras video

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Paulius_Pishius
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Dėl to , kad sugebu žmones prajuokinti , pralinksminti. Padedu bėdoje , niekados nedarau nesąmonių , kad reikėtų gailėtis. Turiu serveryje daug palaikymo iš draugų. Moku padrąsinti žmonės. Gerai visu žinomas. Esu prikolistas.

Mergina vaikinui:
– Ei, gal visgi man reikia pasididinti savo krūtinę, ką?
Vaikinas:
– Baik tu, neieškok problemų lygioj vietoj.

824124bb2b68d3c22d81908230def5ab950.jpg

Terminatorius :D

c7ad01da11b236552fe0adbdceeda48a495.jpg

[/url]

Skraidancios lakierkos

26a10717461cc9f048ef1c00ef67fd4a256.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Lukas_Benjaminas
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Esu pats geriausias savo sugebėjimais serveryje. Moku tiesiog viską, kas manę žino, tas supras :]] Best. Karočia turiu labai daug draugų, kurie mane myli ir aš juos myliu, tikiuos surinkti daugiausiai laikų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Dodo_Batiovic

2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Nu nes as myl visus o visi myl mane ir kai mes viens kita myl tada buna labai gerai nes igaunam bendravimo rata kuriame mes nolife zaidime ir edga ir jesonaa labai patenkinti nes mes jiems pinigu duodam nes admin perkam tai va :D

+ galite rašyti ką tik norite (pokštaut, įdėt juokingą nuotrauką, papasakoti anekdotą), bet negalime pažeisti forumo taisyklių. Nu nenoriu as jum nieko pasakot nes va anekdotas tai yra tokia programa kap ten ji vadinas TS ar kap ten :D va ty nuejus galima pasijuokt nes pvz va globalai raidziu neturi tai labai juokinga buna kaip jie ban tave nori ir negali ;d

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje):Samp_Gtass
2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių):Todėl nes mldc esu šiektiek dūxs galiu ir šono pasirodyti bet ne tik iš šono dūxs bet šjp mldc leidžia draugai ramiai po rajoną vaikščiot .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.