Jump to content
Andrius_Molotov

Peikiu policijos pavaduotoją Tautvis_Honda

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Andrius_Molotov

2. Peikiamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: Policijos/Fbi pavaduotojos Tautvis_Honda.

3. Dėl ko peikiate šį pavaduotoją?: Pavaduotojas uždėjo Free Baną. Lorem uždėjo baną Tautviui, o jis atsibaninęs, uždėjo baną Lorem. Banned anketos nėra.

4. Įrodymai foto/video:

PRIDĖTA: Papeikimas už freebaną priimtas administratoriaus priž. Tik kažkaip keista, kad Ernestas būtent šitą temą patikrino iš daugelio kitų. Dažnai matau kalbant PD kanale, draugą bandei ištraukti?

PAPEIKIMAS: http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/329748-peikiu-tautvis-honda/

2f018f4bdaa169d9ebc8b453ee2e87d6286.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, dėja čia reikėtų bausti mane, o ne Hondą, pats pirmas šoviau baną jam, vistiek buvo laikas miegot, družokai esam, o tas paprikolu atsibanino ir šove baną atgal, dėl ko tikrai nepykstu. Ožidamas pavaduotojo negausi. :) Tikiuose Whitas supras ir Tautvis įspėjimų negaus, nes mes viens kitam pretenzijų dėl bano neturim.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ai, tai dabar pradėkime draugus baninti, mokėti milus jog tavęs nepeiktų ir t.t. Pavaduotojas privalo prarasti pavaduotoją.

Kokius milus mokėt? :D Jei būtų šiaip random čiuvakas užbanines, papeikimas pavaduotojo ir admin butų jau senai parėjąs.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kokie tau dar milai žmogau ? Tai tu numesk man įrodymus tada , kad aš mokėjau jam limonų , kad parašytų viskas ok. Pasižiūrėk mes abu PD dirbam ir geri draugai esam , draugas nenukentėjęs , prentenzijų neturi, kokie dar limonai neprikaišiok čia nesamonių su tais savo limonais. Tik va , kad jūs susikuriat naujus acc forumo , kad tik man pakenkti , atsiskleisk kas toks esi. Paprastam naujokui tokie dalykai būtų visai neaktualu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu čia paskaičius tai man tiesiog juokas ima... :D Aš tokių žmonių nesuprantu, kam jūs ožinat? Iš pavydo ? Kam? ateis jūsų laikas kai tapsit Direktoriais ar Pavaduotojais, kam reikia čia skūstis. Ir be to, tu taip darydamas žinok jau po truputį esi žinomas kaip ožys tai va... Nieko čia blogo nematau, du draugeliai prasibanino ir tiek jei nei vienas kitam pretenzijų neturi tai fsio, baigta diela, kam dar rašyt papeikimus... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ėėėė tu, andriuši biški raminkis. Dabar man pasakyk, kokią teisią čia turi rašyti administracijos papeikimus, jeigu tu nebuvai ta "nukentėjusi auka", kaip ir aš papeikime parašiau, dar net patys abu šie žmonės prisipažino, kad jie norėjo tiesiog smagiai pasilinksminti, ir tu kaip "koza" viską pakšt, kaput "vsio nuverstas nuo pavaduotojaus" . Jeigu būtumėte, jūs buvusi ta "nukentėjusi auka" tai nieko nesakau, bet tu čia kaip sakant, jiems sugadinai nuotaiką su savo bereikšmiu papeikimu ir jei šis administratoriaus papeikimas būtų priimtas ant pavaduotojaus/direktoriaus nieko nenutiktų. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visų pirmą Ernestai, kokią teisę turi čia komentuoti? Su papeikimų tu nesusyjes, Tosha tau privalo uždėti įspėjimą, bet ir taip aišku kad neuždės. Administratorius papeikimas buvo priimtas, tai reiškia jog FREEBANAS užskaitytas. Mačiau po Mantas_Cancel patvirtinimo, praėjus gerom 30min. isikišai, kas tai turbūt draudžiama. Bandei naudotis turimom pareigom??  Toliau kalbant, kiekvieną dieną kalbi PD/FBI teamspeak kanale ir bendrauji su Tatuviui ir Streetu. Turėdamas tokias pareigas, aišku bandai ištraukti draugą. Ne vienas direktorius, pavaduotojas yra praradęs postus už tokius papeikimus, jis ne pirmas.

PAVADUOTOJAS PRIVALO PRARASTI PAVADUOTOJĄ IR STREET_BMX PRIVALO BŪTI UŽDĖTAS 1 ĮSP.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Agirdi ? Neperdaug įsivažiavai ? Biški nuleisk gazą žmogau , koks dar pavaduotojo praradimas ? Koks dar įspėjimas direktoriui ? Neprimesk čia tokio išmanėlio , kuris viską žinotų. Aiškiai buvo pasakyta MES DRAUGIŠ KAI TAI PADARĖM , tu nenukentėjai gi tai koks tau skirtumas išvis? Čia mano ir mano draugo Lorem_Ispum įvykis , per kūrį mes juokavom , išvis čia kažkokias nesamones kliedi iš paskutinių jėgų. Ir tai jeigu būtų piktybiškai padaryta , tai turėtų man pats Lorem kūrį užbaninau , rašyti ANT ADMINO PAPEIKIMĄ ,  o ne ant pavaduotojo žmogau biški skirk pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visų pirmą Ernestai, kokią teisę turi čia komentuoti? Su papeikimų tu nesusyjes, Tosha tau privalo uždėti įspėjimą, bet ir taip aišku kad neuždės. Administratorius papeikimas buvo priimtas, tai reiškia jog FREEBANAS užskaitytas. Mačiau po Mantas_Cancel patvirtinimo, praėjus gerom 30min. isikišai, kas tai turbūt draudžiama. Bandei naudotis turimom pareigom??  Toliau kalbant, kiekvieną dieną kalbi PD/FBI teamspeak kanale ir bendrauji su Tatuviui ir Streetu. Turėdamas tokias pareigas, aišku bandai ištraukti draugą. Ne vienas direktorius, pavaduotojas yra praradęs postus už tokius papeikimus, jis ne pirmas.

PAVADUOTOJAS PRIVALO PRARASTI PAVADUOTOJĄ IR STREET_BMX PRIVALO BŪTI UŽDĖTAS 1 ĮSP.

Tavo žiniai, cancelis net neuždėjo tuos įspėjimus, o aš uždėjau, nes cancelis į serverį nenorėjo jungtis, nes jis problemų dėl kompiuterio, o gaila tu vistiek pats įsikišai į jų reikalus, o aš jei noriu ir galiu įsikišti, bet kur, nes aš tavo šiame "Papeikimų pinkles įkliuvau", nes aš buvau, kuris privalėjau atmesti, nes tu net neturi jokios teisės rašyti papeikimus, jeigu ne tu buvai ta "nukentėjusi auka". 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD VAPŠ IE TU TOKS GRAUDUS KAD EIK TU *Myliu LMG.lt* :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Orandžas čia neprieko, kas baus - tik admin prižiūrėtojas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.