Jump to content
Max_Tosha

„Metų žaidėjo“ konkursas

299 nariai balsavo

1. 1. 2015 â??Metų žaidÄ?jasâ??

Rekomenduoti pranešimai

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)Marius_Corallo
2. Kodėl manote, kad esate verčiausias tapti LMG 2015 „Metų žaidėju“?Nes nubaudžiu daug vipų, taip nešu daug pelno serverio savininkui. Dar emigruoju naujokus, kurie prisiperka VIPŲ ir greit praranda, irgi papildomas pelnas :D

P.S pliz, labai noriu laimėti, kitaip negalėsiu rugsėjo pirmą prieš draugus šūstru pabūt. as esu Toshos vergas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jimmy_Absolut
2. Kodėl manote, kad esate verčiausias tapti LMG 2015 „Metų žaidėju“?: 2015 metai vis dar nesibaigė, bet savo asmeninių pasieikimų esu pasiekęs tikrai daug. Gan didelis pliusas, jog per 3 mėnesius, sugebėjau pasiekti 4 pavaduotojo postus, atiduodamas visą save.. Bet tai nepagrindinis aspektas. Kažkur nuo vasario mėnesio, pradėjau užsimti dabartiniu hobiu - padėti serverio pletojimuisi. Nuo vasario, iki dabar, serverio žaidėjams per /padeti komandą esu padėjęs virš 13.OOO kartų, esu užbaninęs daugiau nei 33O kenkėjų ar čyterių. Taip pat esu dalyvęs beveik visuose konkursuose/eventuose, pradent Edgaro rengemais eventais, baigiant forume esančiais nuotraukų/filmukų/bausmių savaičių konkursų. Savo veikla bandau įkvėpti kitus serverio žaidėjus, jog padėti tikrai nėra sunku, taip pat savo veikla plėtoju ir LMG visuomenės gerovę, tad spręsti jums :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)Meškis_Puma
2. Kodėl manote, kad esate verčiausias tapti LMG 2015 „Metų žaidėju“?Visų pirmą, esu LMG serveriui nemažai padejas bei kažko patares, esu ištikimas LMG Administracijai bei komandai. Esu labai aktyvus žmogus, padedu naujokams į diena labai daug kartu, rašau labai daug vip papeikimų parašes gal 500, bei tai seniau dabar nelabai yra laikoo, bet greitu metu vėl pradesių dirbti, padedu žmonems kurie negali gauti informacijos iš Atsiblokavimų prižiūretojų, būvau Taxi/Transporterių direktorius, būvau labai aktyvus, padariau Taxi/Transporterių darbą aktyvu ir pakeliau į viršų. Baudžiu LMG serveryje nusižengelius, tuos kurie kenkia mūsų serveriui. Esu pasiruošes padedi bet kam ir kuom tik galių, duotu naujokams euru, ten kiek prašo nuo 50.000 eur serverio valiutos iki 2.000.000 eur serverio valiutos, per šita menesi išdalinau 80 milijonų, bei aukoju visom firmom į diena nemažai, duotu firmų darbutojams ant premijų, algų ir visko kito. Padedu tiems kurie kažko nežino, padedu žaidime surasti kažkokia vietą, kažkokia darbo vietą ar dar kažka. Kviečių savo draugus į šita nuostabu servery. P.S patikrinkite viską aš nemeluojų. Esu labai aktyvus, ir per diena spejų labai daug ko padaryti LMG serveryje, stengiuos kuom galiu kad patekti į LMG komandą, visada būvau toks aktyvus, stengiuos būti dar aktyvesniu, naktimis nemiegu net. Jeigu aplamai tai VIP/ADMIN papeikimų apie 1500 parašes.

Redaguota nario Meskis_Puma

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Duff_Berr
2. Kodėl manote, kad esate verčiausias tapti LMG 2015 „Metų žaidėju“?: Esu metų player, nes esu daug pasiekęs, padedantis žmonėms. Radijos valdžioje esu jau virš 1 metų ir per juos darau perversmus į gerąją pusę ir parodau, jog ir iš "šūdo" galima padaryti aukso gabalą. Esu moderatorius, bet kartu padedu serverio žaidėjams turėdamas galimybes prieiti prie Pagr. Administracijos. Esu ilgalaikis LMG komandos narys ir turėdamas 5 skilčių pareigas bandau padėti kuo labiau tobulėti projektui bei vystytis į didesnius pastovių žaidėjų skaičius, nors ir atnaujinimai streikuoja, vėluoja. Bandau visada padaryt kaip geriau serveriui, žaidėjams ir tik tada sau. Esu tas kuris per metus laiko savo užsispyrimu, darbu, kruopštumu pasiekė tai,  ką dabar turiu. (Direktorius, 5 skilčių moderatorius, TeamSpeak moderatorius. Nesu "kenkėjas" ar šiaip blogo linkintis LMG projektui. Visada gyniau LMG projekto garbę kai sakydavo, jog čia "šūdas" kuriam neįdomu žaisti. Visada bandau pritraukti žmonių į serverį, kad būtų įdomiau žaisti. Būdamas direktoriumi visada suteikiu šansą naujokui ateiti į firmą, jog galėtų pasireikšti, išbandyti LMG sistemas bei pajusti malonumą žaidžiant. Esu visada linkęs suteikti šansą ir pavaduotojaus pareigose. Kiekvienas žmogus turi pradėti savo karjerą išlėto, bet visi kaip "zombiai" sušoka patyre žaidėjai ant direktoriaus ir paprastam žaidėjui to pasiekti neįmanoma. Aš asmeniškai patyrusiems žaidėjams iš 20 pavaduotojų esu suteikęs galbūt 5. Darau eksperimentus ir duodamas pasireikšti naujokui 80 procentų neklysdavau, nes jis geriausiai dirba už visus. Visada stengiausi ir stengsiuosi dėl šio projekto, nebūsiu "kenkėjas", o esu ir būsiu pavyzdingas šio projekto žaidėjas. Stengiuosi, jog visos serverio klaidos būtų ištaisytos. Visada pranešu Edgarui apie projekto didelio mąsto sukčius, bugerius, čyterius taip padėdamas projektui. Kaip ir kiekvienas žaidėjas daro klaidas - taip ir aš esu padaręs porą klaidų per šiuos metus dėl kurių teko gailėtis, bet už klaidas atidirbdavau kelis kartus stipriau negu tai buvo klaidos mastas ir padėjau projektui kelis kartus labiau pranešdamas apie pardavinėtojus bei kviesdamas žmones į projektą. Esu žmogus kuris visada padės žaidėjui jeigu galės. Nesu niekad atsakęs naujokui kuris prašo tenai 50 ar 100 tūkstančių, nes tai yra naujokams pinigai kurie vėliau turėtų naujus pamatus ir keistų požiūrį į LMG. Padėjus vienam ar kitam automatiškai atsiranda grandinė kuri tęsiasi iš kartos į kartą. Esu įvairiapusė asmenybė kuri įvairiai mąsto, galvoja bei sprendžia, bet visi sprendimai priimami į gerąją pusę. Visi mėgstame "pakvailioti" taip ir aš esu ne išimtis. Darau klaidas, taisau ir bandau grįžti į savo seną poziciją. Visada sugebu išrinkti protingiausią sprendimą, sugebu atlaikyti spaudimą kaip jau ir įrodžiau būdamas direktoriumi. Reketavo 8 nusikalstamos frakcijos išviso (su gaujomis) norėdami, jog pasitraukčiau, bet ar jiems pavyko ? - Ne, po šiai minutei esu direktorius, nes sugebėjau priimti sprendimą naudingą visam serveriui (tikrai serverio žaidėjams nėra smagu kai pastoviai juos šaudo). Patekus į komandą pasikeitė požiūris į patį serverį. Ankščiau tas pats DM atrodė nieko ypatingo, kas nutiks jeigu pora žmonių nušausiu ?, o dabar žiūri į žaidėją kaip asmenybę kuri po kažkiek laiko gali užimti pareigas. Pradedi vertinti naujoką, nes supranti, jog tai LMG ateitis. Naujokus reikia gerbti, mylėti bei puoselėti, nes tai ateinanti karta po mūsų kurie gali daryti didžiules revoliucijas, reformas. Visada žaidžiau ir žaisiu būtent šitame projekte bei kviesiu visus žaidėjus prisijungti ir, kad greitu metu sugebėtume pasiekti ne 800 rekordą, o žymiai didesnį. LMG - Tai nėra tobulas projektas su pastoviais atnaujinimais, labai aktyvia pagrindine administracija (protarpiais), sistemomis, bet tai yra projektas turintis savitų bruožų kurie patinka žmonėms. Aišku, tapati rutina pradeda daugeliui nusibosti, bet vieni išeina, kiti ateina ir vyksta ta rotacija kuri padeda neužgesti LMG projektui. LMG nors ir turi galybę klaidų, neįdomias gaujų sistemas, darbų sistemas, bet žmones tokie kaip Aš ir daugelis kitų nuostabių žmonių sugeba žmonėms padaryti įdomios veiklos/veiklų kurios patinka ir nereikia net atnaujinimų. Jeigu žmogus atėjo į LMG ir dėl to, jog jam padėjau jis pasiliko projekte - Tai man yra pasiekimas kuriuo galiu pasigirti. Aš, jog perskaitėte ir įvertinote mano šį "postringavimą", linkiu sėkmės priimant sėkmingą bei teisingą sprendimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Pishius
2. Kodėl manote, kad esate verčiausias tapti LMG 2015 „Metų žaidėju“?Nes žaidžiu serveryje beveik 3 metus ir  esu prikolistas ir savo juokingais video juokinu visus žaidėjus , bei jiems padedu bėdoje. Bei buvau seniau baninęs čyterius ir pranešęs apie serverio klaidas , bei bugus. Nesu serverio kenkėjas esu serverio tvarkdarys. Padedu naujokams jei ko nesupranta ten su klaidomis kaip nuo jų bano negauti , kaip išvengti , kad tavęs adminas neužbanintų. Esu serveryje gerai žinomas žaidėjas.

Ir įkelsiu video iš senų laikų: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Skelbiame apklausą. Dalyviai:

- Marius_Corallo

- Jimmy_Absolut

- Meskis_Puma

- Duff_Berr

- Paulius_Pishius

Prašome 2015 „Metų žaidėjąâ€œ rinkti atsakingai. O komentaruose maloniai kviečiame palikti savo nuomonę apie dalyvius. Linkime sėkmės mūsų dalyviams bei LMG projekto žaidėjams, kurie šį kartą yra komisija! 2015 „Metų žaidėjas“ bus paskelbtas 2015/08/31

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pirma atsidaręs ir pamatęs Duff su Meskis pagalvojau tik viena, kodėl jie? Nežinau, manau kad verti labiausiai yra tik du t.y. Jimmy,bei Pishius, na o Duff'as šiais metais nemanau kad turėtų būti "metų žaidėjas" , na sėkmės visiems kandidatams, mano nuomonė PAULIUS PISHIUS

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Marius_Corallo - vertas "metų žaidėjo", nes yra spenys ir be pav/drk pasiekė būtent prž postą.

Jimmy_Absolut - vertas "metų žaidėjo", nes gerai pasižymėjo būdamas nusikalstamų frakcijų pavaduotoju.

Meskis_Puma - nevertas "metų žaidėjo".

Duff_Berr - vertas "metų žaidėjo", nes visų darbų darbo patirtis 0 išskyrus radija - 28500. Tai rodo, jog žmogus ira acidaves radijai kaip as projaktuj. :))))

Paulius_Pishius - vertas "metų žaidėjo", nes yra aktyvus šio serverio žaidėjas, nieko rimto dar nepasiekęs, bet jau greit turėtų ateiti laikas ir jam.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taigi manau kad verti yra du žmonės Marius ir Jimmy. Marius - zmogus kuris labai daug padeda serveriui bei jis yra tikrai atsakingas. Jimmy - zmogus su kuriuo bendrauju jau 6 menesius. Zmogus banina cyteriu kenkejus padeda man visada ir jis yra labai geras draugas. Savo balsa atiduodu uz Jimmy. Sekmes

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

SVEIKI. Iš šitų 5 žaidėjų 4 tikrai yra to verti. Negaliu išskirti nei vieno, nes kiekvienas prisidėjo prie projekto tobulinimo savaip. Visi tie 4 yra mano pažįstami, o balsuoti galima tik už vieną. Tikiuosi chebra nesupyksite, tačiau savo balsą atidaviau Meškiui. Kodėl? Kad ir kaip jis smerkiamas, ir kartais žeminamas, jis niekad nenuleidžia rankų. Skamba keistai, tačiau taip ir yra. Jis visalaika stengiasi save parodyti iš gerosios puses, tačiau dauguma to nepastebi, ir jį peikia ir įžeidinėja. Tai vat. Visi tie 4 yra verti būti "Metų žaidėjų" - visiems linkiu sėkmės, o aš pirmą savo balsą atidaviau Meskis_Puma. Tenugali stipriausias, sėkmes!     

Gerb. VIP prižiūrėtojas - Gholas_Lokys

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki vis, šį kart drysčiau balsuoti už Marius_Corallo, vien dėl to nes asmuo moka pasijuokti ne tik iš kitu bet ir iš saves, padėda daug, stengiasi dėl projekto todėl būtent mano balsas skirtas - JAM. ^_^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na ką galiu pasakyti. BEVEIK visi nusipelne, bet visgi yra tik 1 nugalėtojas ir daugelis prakišančių.

Jimmy_Absolut - MANO PASIRINKIMAS. Kodėl jis, nes jis spėja visur. Banina čyterius ir siekia ko nori. Niekada nepasimeta ir moka įrodyti ko jis gali. tegul nugali Jimmis.

Marius_Corralo - Antra vieta, jis tikrai dirba efektyviai ir išmano savo turimas pareigas. Tikrai šaunus, draugiškas ir geras. MLDC Š ITAS. JAM IRGI TAŠ KŲ TAŠ KŲ.

Paulius_Pishius - TRečia vieta, kodėl? Nes su juo neesu bendravės ir šiaip linkęs nusikalstamų pusėj, kartais būna visur, kartais jo niekur nematyti tas ir kiša koją.

Duff_Berr - 4 Vieta. Š aunus, geras prižiūri, sueina su keša, bet to nepakanka.

Meškis_Puma - 5 vieta. Siekia, bet su juo reputacija žemėja.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jimmy Jimmy Jimmy ir dar karta Jimmy paziurekit kiek per diena jis uzbanina cytu kenkeju kiek matau tik prisijungia ir banas tik prisijungia ir banas ir jam nenusibosta tai reiskia jis stengiasi del jusu geroves,ir sjp geras draugas visada ko paprasau ta duoda(proto ribose),zdz uz Jimmy varyk Nojukai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Balsuoju už Duff_Berr. Duff visada bando padėti, suprasti. Kiek bėdų bebūdavo jis man visada padėdavo, pats pasisiūlydavo. Galvodavau, jog dėl pareigų ar ko, bet tas pats išliko ir kai praradau prižiūrėtoją, direktorių. Paprastas, nuoširdus žmogus kuris visada stengiasi padėti žmonėms, sutramdyti sukčius. Toks kaip jis - Vienas. Unikalus žmogus kuris turi įvairių pusių. Ačiū tau už pagalbą tiek direktoriaus klausimais, tiek kodeksų tvarkymu, ačiū tau labai, kad mazinai kai gerdavau per naktis ir t.t :D. Ankščiau maniau, kad esi vaikas kuris tiesiog visus užpisa, bet nuomonę pakeičiau kai su tavim pabendravau. Tikrai esi vertas metų žmogaus titulo, nes tavo pasiekimai, ryžtas, valia tai rodo. Kovoji su visais kas puola, nepasiduodi, užsispyręs, toks žmogus ir yra vertas "Metų žmogaus" titulo. Ačiū už viską, Duff'ai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sunku ką pasakyt. Iš visų šitų "kandidatų" trys yra mano draugai (Jimmy, Pishius, Duffas), vienas labai pasižymėjęs LMG serveryje kaip tvarkdarys (Marius_Corrallo) ir vienas melagis + pagyrūnas (manau apie jį nereikia aiškint).

Neįsivaizduoju, už ką balsuot, gaila, negalima už du, būtų Jimmy ir Marius, abu prižiūri tvarką serveryje ir manau, kad jie verti yra metų žaidėjo apdovanojimo. Dabar - tiesiog negaliu balsuoti, susilaikau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.