Jump to content
Dwayne_Fellon

Dwayne_Fellon - žaidimo biografija!

Rekomenduoti pranešimai


Tuo metu kaip darydavom grobimus - viskas būdavo tiesiog nuostabu, prisimenu kiek pinigų būdavo namams, bizniams, moterims iš žibintų kvartalo ( j.k :D ). Geri prisiminimai, tikiuosi jog dar teks ankščiau ar vėliau sugražinti tai kas buvo praeityje, ir viską daryti kiek kitaip nei seniau - VISKĄ DARYTI DAR GERIAU!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Viską perskaičiau , žiauriai įdomus , VOKIEČIO ERA BEST ,  prisimenu kaip buvo liūdna kai pasakei kad palieki direktorių (dar kai gryžau po leavo) , na bet buvo žiauriai smagu , dar prieštai stūmiau ant tunės kai tu buvai pavaduotojas , vėliau atėjau ir viskas buvo AWESOME , laukiu tesinio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Ernestas_Hells - geriausias unban prižiūrėtojas, žinantis savo vieta, neįsikeliantis, bei vertas autoriteto vardo  :) .  - Tai čia kas be ko.  ^_^  ^_^ 

 

 

P.S Puikus blogas, žiūrėsime ką toliau ateityje, savo blogę papieši. ;)  B)  B)  Jūsų era buvo puiki ir tikrai jums buvo patys geriausi laikai, bet aš visada kartosiu, kad su kelo ir laikais, niekaip nepralenksit. ;) Bet buvote nauja karta - tai jūs iš tikro puikiai pasirodėte, kitaip sakant - pratęsėt mūsų nuveiktus darbus, prieš 2 metus. ^^ Š aunuoliai. (y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×