Jump to content
Max_Tosha

Kaip atsisiųsti TeamSpeak ir prisijungti prie ts.lmg.lt?

Rekomenduoti pranešimai

a54dAia.png

 

Kaip atsisiųsti TeamSpeak ir prisijungti prie ts.lmg.lt?

 

separator.png

Žingsnis 1

 

TeamSpeak - pokalbių programa, kuri aktyviai naudojama mūsų Serveryje, ypač darbuose su pakvietimais, kitose veiklose. Šią programą galite atsisiųsti iš čia.

 

aVKMyF0.png

 

Atidarytame puslapyje galite pasirinkti Jūsų naudojamą operacinę sistemą ir atsiųsti jai pritaikytą programą. Paspaudus mygtuką „Download“. Atsisiuntę programą įdiegite ją į savo kompiuterį.

 

79J5Bd4.png

 

separator.png

Žingsnis 2

 

Norėdami prisijungti prie mūsų TeamSpeak serverio. Paleiskite įdiegtą programą „TeamSpeak 3 Client“. Spauskite viršuje mygtuką „Connections“ » „Connect“ (CTRL + S).

 

EjOVPwD.png

 

Tada Jums išmes lentelę, kurioje pirmame punkte pateiksite mūsų TeamSpeak Serverio IP adresą: ts.lmg.lt arba 77.241.198.148:9987, o antrame įvardysite savo slapyvardį, kurį naudosite mūsų TeamSpeak Serveryje. Pabaigoje paspausite mygtuką „Connect“. Ir prisijungsite į LMG TeamSpeak Serverį.

 

Ke9zkTA.png

 

Jeigu Jūsų unikalaus ID (identity) saugumo lygis yra mažesnis negu 29. Tai Jums dar reikės užtikrinti savo unikalaus ID (identity) saugumą nurodžius ir naudojant 29 saugumo lygį. Kadangi mūsų TeamSpeak Serveris naudojasi apsaugomis. Kai tai sėkmingai atliksite (jeigu to dar nesate padarę) Jus sėkmingai automatiškai prijungs į Serverį.

 

fdBKGxY.png

 

separator2.png

PANAŠIOS PAMOKOS:

 

wIhvqzQ.png

 

ybYKB4a.png

 

Xq61mWI.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×