Jump to content
Max_Tosha

Kaip naudotis TeamSpeak?

Rekomenduoti pranešimai

a54dAia.png

 

Kaip naudotis TeamSpeak?

 

separator.png

Vartotojas

 

Kiekvienas vartotojas gali užsidėti nuotrauką (avatarą) ir pasikeisti savo slapyvardį. Norėdami tai padaryti, spauskite antrą pelės mygtuką ant savo slapyvardžio. Išmes lentelę.

 

98jrGLG.png

 

 

Paspaudę mygtuką „Change nickname“ galėsite pasikeisti savo slapyvardį. O paspaudę mygtuką „Set avatar“ galėsite užsidėti nuotrauką (avatarą), kuri yra Jūsų kompiuteryje. Taip pat, norėdami sužinoti savo prisijungimo informaciją tai galėsite padaryti, taip pat paspaudę antrą pelės mygtuką ant savo slapyvardžio bei paspaudę mygtuką „Client Connection Info“

 

vl7P8BU.png

 

 

O norėdami pamatyti savo standartinę kliento informaciją, tai galite padaryti paspaudę tiesiog ant savo slapyvardžio. Š one turėtų būti matoma informacija apie Jus.

 

wpreJnu.png

 

 

Kiekvienas TeamSpeak klientas gali bakstelėti su tekstu [2] ar parašyti kitam klientui žinutę [1]. Pridėti kitą klientą į draugų ar priešų sąrašą [3] bei užsitildyti jį [7]. O taip pat peržiūrėti kito asmens prisijungimo informaciją [4]. Tai galite padaryti tiesiog paspaudę antrą pelės mygtuką ant kito kliento.

 

zMS3bEL.png

 

 

separator.png

Kanalai

 

Pirmiausiai turite prisijungti prie LMG TeamSpeak Serverio. Kaip tai padaryti, plačiau čia. Sėkmingai tai padarę, Jūs būsite atkeldintas į Pagrindinį TeamSpeak kanalą. Tai standartinis mūsų Serverio kanalas, kurio niekas negali pašalinti ir jame gali būti visi.

 

8snHXyS.png

 

 

Toliau galite rasti daugybę kitų Serveryje esančių kanalų, kurie vieni gali būti prieinami visiems, o kiti užrakinti. Norėdami patekti į kanalą spauskite du kartus ant jo. Užrakintams kanalams Jums reikės žinoti slaptažodį, kurį galbūt žinos to Kanalo administratoriai ar kiti TeamSpeak klientai. Žinodami slaptažodį jį įveskite į reikiamą laukelį.

 

GYPwtDe.png

 

separator.png

Kanalų grupės

 

LMG TeamSpeak Serveryje yra dvi Kanalams skirtos grupės: Kanalo administratoriai ir Kanalo moderatoriai. Kanalo administratoriai ir moderatoriai gali išmesti iš kanalo [6] kitus klientus bei jiems leisti kalbėti [5] užtildytame kanale. Kanalo administratoriai savo kanaluose, kuriuose jie turi būtent tą pačią grupę gali atkeldinti tiek iš tų kanalų, tiek į kitus kanalus perkelti kitus klientus [8]. Kanalo administratoriai gali suteikti kitam klientui Kanalo grupę [9].

 

zMS3bEL.png

 

 

Norėdami redaguoti savo kanalą Jūs turite turėti Kanalo administratoriaus grupę. Redaguoti kanalą galite paspaudus antrąjį pelės mygtuką ant kanalo. Tada išmes redagavimo lentelę, kurioje ir galėsite keisti visus duomenis. Kanalo pavadinimas [1], slaptažodis [2], kanalo aprašymas [3], kuris bus matomas kitiems. Norėdami Kanalą užtildyti [4] Jums reikia nurodyti, kad „Moderation“ būtų 1 (užtildys asmenis, neturinčius grupių). Norėdami atitildyti [4] Jums reikia nurodyti, kad „Moderation“ būtų 0. Taip pat, nepamirškite išsaugoti visų duomenų „Apply“ ir „OK“.

 

IFoxxgo.png

 

 

separator2.png

PANAŠIOS PAMOKOS:

 

wIhvqzQ.png

 

ybYKB4a.png

 

Xq61mWI.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×