Jump to content
Pro__Gintis

[Idėja ofisas kalėjime]

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Pro_Gintis

Jūsų Įdėja: Mano idėja yra padaryti ofisą kalėjime, nes daug žaidėjų sėdi kalėjime uz free starus ir panašiai, žaidėjai atsisedę į kalėjima iškarto išeina į afk (Tai bent būtu nauda). Arba padaryti kokios nors veiklos, kad kalejime galetu dirbti. (Pvz: Kaip yra sukurtas grybu, mešlo rinkimas).

Kuom ši įdėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?: Daugiausia tai padėtu serverio žaidėjams, nes jie galėtu dirbti ofise.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Ar tokios idėjos įgyvendinimas nepadidintų nusikaltimų ir taisyklių pažeidinėjimų kiekio serveryje? Manau padidintų ir drastiškai. Visgi kalėjimas turėtų likti nuobodžia vieta

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visiškai prieš... Nes žmonės nebijotų daryti dm kad kuo ilgiau sėdėtu ir gautų pinigus. Kalėjimas yra kalėjimas ten turi būti nuobodu ir turi nebenorėti ten gryžti. Juk yra /vt 1 miestelyje ofisas sedėk ten kiek nori.. o ne kalėjime.

Kalėjimas turi būti nuobodi vieta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ar tokios idėjos įgyvendinimas nepadidintų nusikaltimų ir taisyklių pažeidinėjimų kiekio serveryje? Manau padidintų ir drastiškai. Visgi kalėjimas turėtų likti nuobodžia vieta

Prieš. Nes tada visi specialiai pradės daryti nesąmones, kad galėtų kuo ilgiau sedėti kaleime ir ten būdamas gauti pinigus. Ir sutinku su Joe_Melo jog ten turėtų būti nuobodi vieta.

Visiškai prieš... Nes žmonės nebijotų daryti dm kad kuo ilgiau sėdėtu ir gautų pinigus. Kalėjimas yra kalėjimas ten turi būti nuobodu ir turi nebenorėti ten gryžti. Juk yra /vt 1 miestelyje ofisas sedėk ten kiek nori.. o ne kalėjime.

Kalėjimas turi būti nuobodi vieta.

Aš kalbu ne vien apie ofisą galetų padaryti kokį nors paprastą užsiemimą, kaip siūlo dežių rinkimas. Nebūtinai tai tūretu būti ofisas, o visgi jeigu padarytu ofisą, tai gaunama sumą galetu mažinti x2, ir gautum tik puse sumos. O dėl DM darymo nemanau kad žaidėjai nori sedėti kalėjime taigi tai nuobodu būti afk, geriau nuveikti ka nors idomaus laisveje, taipogi darbuose su pakvietimu buvimas ofise yra draudžiama taigi DM liktu toks kaip buvęs. :) Š i idėja labiau patiktu civiliams kurie gavo freestarus ir panašiai, šią idėja galima tobulinti taigi.. Visgi reikia išmeginti ką nors naujo kalėjime. Beto mano manymu apie šią idėja sužinoje kitų serverio žaidėjai emigruotu į šį serverį apsižvalgyti. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš, nes pavyzdžiui aš kaip pastovus nusikaltelis ten dažnai ir ilgai sėdžiu tai gan gerai nes gali pailsėti nuo kompo, ir manau jailas šiektiek atkrapšto nolaiferius :) manau šios įdėjos nereikėtu vykdyti arba į ją sutelkti daug dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prieš, nes pavyzdžiui aš kaip pastovus nusikaltelis ten dažnai ir ilgai sėdžiu tai gan gerai nes gali pailsėti nuo kompo, ir manau jailas šiektiek atkrapšto nolaiferius :) manau šios įdėjos nereikėtu vykdyti arba į ją sutelkti daug dėmesio.

Jailas atkrapsto naulaiferius??? Tai pagal tave taip iseina noretum kad zmones kurie ilgai zaidzia ir perkasi taskus LEAVINTU serveri?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai jei čia visi apie realybe kalbą, tai ar jūs matėt kur nors kad prie degalinės pakelia rankas ir nuvažiuoja pildamiesi degalus ? NEMAIŠ YKIT ŽAIDIMO SU REALYBE. O kad darbas koks galėtų būt, tai už, kad ir mažai užmokesčio, nes dabar visi bijo ten koki grobimą daryt nes paskui valandą jail, o čia dar ir darbo kažkokio gausi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.