Jump to content
Gholas_Lokys

Gholas_Lokys blogas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Š iandien, šį niūrų šeštadienio vakarą, ir atsigėręs Jagerio, pagalvojau, kodėl gi man nesukūrti savo blogo? Juk šiame serveryje žaidžiu ne pirmus metus, ir akimirkų, įspūdžių bei patirties jau tikrai esu sukaupęs ne mažą bagažą. Š iame bloge pasistengsiu pasakoti po truputį apie viską, ir aš labai tikiuosi, kad jums patiks!

2012. Pradžia*

I
Mano geras draugystės draugas, su kuriuo aš bendrauju iki šiol, žaidė šiame serveryje. Jo nickas buvo Talis_Talevicius aka Talis_Lokys. Tais 2012 metų laikais, aš buvau CS'eris, ir lošdavau tik 1.6, ir net nežinodavau, kad GTA: SA:MP yra populiarus jaunimo žaidimas, kuris pasiekė Lietuvos kiberžaidėjus. Dažnai, kai ateidavau pas jį į svečius, jis, kaip pamenu, važinėdavo su savo mėgstamiausią mašiną Elegy, ir driftino. Aš niekad nekreipiau dėmėsį į tai, tačiau po kažkiek laiko, sugalvojau pats pabandyti, nors niekad nebuvau mėgėjas žaisti tokius žaidimus.

Vasaros pabaigoje, aš parsisiūnčiau sampą, ir užsiregistravau. Aš nieko nenusimaniau apie šį žaidimą, bei apie jos veiklą. Pasidariau pavardę kaip ir mano draugo - Lokys. Man ta pavardė iš tikrūjų net nepatiko, bet pasidariau ją tam, kad išsiskirti iš kitų, ir būti bendrapavardžiais su savo draugu. Po poros žaidimo savaičių užsiregistravau ir forume.
 Visa ta pradžia buvo sunki, pinigai, teisės  ir t.t buvo be galo sunkūs dalykai gauti.  Tais laikais net jei tau paaukodavo 10.000 LT serverio valiutos būdavo be galo daug, ir labai dėkojau žmonėms už tai.  Visų transportų teisės išsilaikiau gal po savaitės žaidimo, nes neturėjau jokių privelegijų, o žmonių, kurie galėjo padeti, buvo išties nedaug. Būdavo taip, kad prie pat teisių finišo flūdinau adminams, kad pagydytų mano mašiną ir aš išsilaikyčiau teises.
Įsivažiavus žaidimui, supratau, kad tai yra labai panašu į realų gyvenimą, ir mane tai sužavėjo, nors prieš tai jau galvojau ištrinti šį žaidimą. Supratau, kad čia reikia surasti darbą, o tam reikia žinių, komunikabilumo ir panašiai. Ilgai dvėjojau, ar man to reikia, ar žaisti toliau čia. Pasvėręs visus "Už ir prieš" supratau, kad reikia tęsti savo karjerą (kuriuos realiai net nebuvo). Kadangi pinigų turėjau visai nedaug, apie kelisdešimt tūkstančių litų, supratau, jog reikia dirbti, kad užsidirbti pinigų, nes banginių žvejojimas išties fainas, tačiau jau nebelikdavo pinigų ant sliekų, ir dėl tų problemų, aš nebežaidžiau serveryje.......

II

Praėjus daugiau negu 4 mėnėsiams, aš prisiminiau apie sampą, ir vėl prisijungiau. Pirma atranka.. turėjau vos 12.000 patirties taškų. Tai buvo atranka į dylerius, direktorius buvo Karolis_Danil, vienas jo pavaduotojų - Paulius_Dzynkt. Nepamenu kur tiksliai buvo atrankos vieta, tačiau norinčių isidarbinti buvo labai daug. Valdžiai paskelbus kad vyksta atranką į jų firmą, reikėjo juos pamappinti. Atstumas iki jų buvo išties didelis, ir visi, kas matę šią žinią, metė savo darbus, ir važiavo link tos vietos. Kas su transporto priemonėmis, kas pesčiom - visi buvo suinteresuoti patekti į darbą, kadangi tai buvo žaidimo pasiekimas Nr. 1. 
Žmonių prie sienų tikrai netrūko. Visi buvo sustoję prie sienos, apklausinėjo apie darbą po vieną, ir per žaidimo telefoną. Eilė milžiniška, tekdavo laukti ilgai, kol tave pagaliau apklaus. Jau iš savo draugo girdėjęs, kad reikia žinoti komandas, taisykles, arba geriausiai atsispausdinti juos ant lapo ir turėti su savimi. Pamiršęs apie tai ir atėjus mano eilei, tučtuojau nuėjau į forumą, suradau temą, ir pradėjau skaityti, Naujos informacijos buvo begalo daug, ir prisiminti viską, buvo be galo sunku. Skambina tau į telefoną, klausia komandų, darbo eigos.. Praėjus apklausai buvau nerealiai laimingas, ir kai priimė į darbą labai džiaugiausi.  Tai buvo išties didelis mano pasiekimas. 
Dar tuomet nežinodavau kas yra TeamSpeak, ir visas veiksmas, bendravimas ir panašiai buvo per raciją. Darbas buvo išties energingas, atsirado darbo komandos, atsirado įvairios darbo veiklos. Po kelių dienų darbo, per raciją valdžios atstovas parašė, kad bus treniruotė. Aš išsigandau, nes praktiškai beveik nieko nemokėjau daryti, ir buvau išsigandęs, ka mane išmes iš firmos. Toje firmoje dar buvau susipažinęs su keliais žaidėjais - Algirdas_Jukas, Juan_Hell ir Kornius_Aerox. Būtent jie man pasakė, kad reikia turėti TeamSpeak (jis pasirodo jau egzistavo, tačiau juo mažai kas naudojosi). Parsisiunčiau, atėjau į kanalą. Pasigarsinau, įdėmiai klausiaus valdžios, kad tik nepasišiūkšlinti. Treniruotė vyko netoli dabartinės SWAT bazės, žmonių buvo daug, o vadovai griežti, Nerimavau, ir stengiausi vykdyti viską, ką jie pasakys...

* - kai kurie chronologiniai faktai gali neatitikti realybės, kadangi jau neprisimenu visko tiksliai...

Bus pildoma, čia tik mažutė pirmutė dalis iš mano tikrai nemažos istorijos....

Redaguota nario Gholas_Lokys

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.