Jump to content
Max_Tosha

2015 metų „Auksinio žaidėjo“ konkursas - 5 LMG Gimtadienis

Rekomenduoti pranešimai

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Paulius_Pishius

2. Komentaras (nebūtina): Nu aš daug nufilmavau juokingų team speak vakarų gal , todėl aš esu vertas. Nes daug ką esu prajuokinęs savo video.

https://www.youtube.com/watch?v=WA0IFHrTKYI

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis: Lukas_Kersna

2. Komentaras (nebūtina): Karočia, galiu pasakyti tik tiek - kurie prašinėsit like ar panašiai, aš jums tikrai nedėsiu to like, man yra žymiai maloniau matyti kiek tu iš tiesų nusipelnei balsų ir nelaimėti, nei sukčiauti, prašinėti laikų lyg kokia tikra auka ir paskui didžiuotis, kad laimėjai. Asmenų neįvardinsiu, jie patys tai supras, nes prašinėjančių bus daugybės spėju. Ačiū už dėmesį, o dabar imkit gabaliuką ^^

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Saimonas_Fire

2. Komentaras (nebūtina): Serveryje pareigų (kaip direktorius/pavaduotojas/prižiūrėtojas) nesu turėjas, bet manau esu žinomas serveryje kaip "Amžinas tuninginis" :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:Siluminis_Punktas

2. Komentaras (nebūtina): Krc LMG 4 laif. Kas dirbo su manim mane žino "koks juokings žuodis yra kuoše" ir dar kitu dachuja perliuku kuriu čia nenoriu rašyt. Heiter gana Heit tai jums turiu linkėjimu "Suck my bybis kale" 

Myliu bučiuoju, čiulpk b*bi išvažiuoju. 

PEACE.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis:

Nikita_Kolesničenko

2. Komentaras (nebūtina):

Esu best teisėsaugos vadovas for ever!

Dar esu "Best LMG pavaduotojas"!

P.S. Esu best teisėsaugos firmų advokatas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Audrius_Misi

2. Komentaras (nebūtina): kentaurai noriu pasakyt tai, kad kaip jūs prašot tų like užmest ar ką taigi visiem poxui čia yra tie like atsigaukit aukos jūs. manau mes visi esame lygūs ir gana ieškoti to auksinio " geriausio " žaidėjo, nes pagal manę mes visi lygūs, nėra geriausio, kurio jūs ieškot ir bandot kažką įrodyt, eilinį kartą gaus tas žmogus kuris surinks suknistų didelį kiekį like arba senbūvis ar žinomas komandai, gerbiu Danillo išsireiškimą tiesą psakė, nei preniduoju nei ką , bet užpildžiau, kad jūs atsibustumėt durneliai  -_-  kaip ir sakiau eilinį kartą laimės tas kuris žinomas ir kurį rinks lmg komanda, bei ir taip aišku, kad kurie čia rašo jie nieko neskaito, tiesiog pamato kokį senbūvį ar ką ir px vpš. #katu #zdarov kenty

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Benja_Qatroo

2. Komentaras (nebūtina):Praleidau daugeusiai free ban lochams, užsidominavau ketures k taškų iš molėto. Atnešiau daug pelno kėšai doneitindamas, porą sykiu nupirkau tošai vipą ir vt keturi garažą. Beto daviau Jimmy absolut postu per a cp. Man baikerių diriko užteks neduokit tų taškų. Ačio už likus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis:Jocker_Poker [barygų Pavaduotojas]

2. Komentaras (nebūtina):Nu ka čia pasakyti, bet esu aktyvus žmogus bandau atgauti/pastiprinti Dylerius, tikrai turiu ka veikti serve ir forume priziureti darbuotojus ir dar tikrinti anketas forume, ka dar cia gal ir nenusipelnes gauti auksinio žaidejo, bet aš galvoju kad sau tai tikrai galėčiau duoti, gali kiti sakyti ai tu nemoki buti pavaduotoju, bet jai aš nemoku buti pavaduotoju tai kodel aš dabar turiu? na nezinau gali kas nors atsakyti kad esu Naras arba dar gali sakyti kažka, bet tai man nerupi, kai aš sau visada sakau niekada nesiklausyk/žiurek ka kiti daro arba šneka apie tave, daryk ka tu nori ir gal viena diena isipildys noras, tai sėkmes kas bando taip padaryti tikrai veikia pasitikekit manim :)

P.S Dylerių Pavaduotojas | THE BEST | CHAT SHIT - GET BANGED !!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Puff_Kipras

2. Komentaras (nebūtina):  Manau todėl, kad visada esu malonus su žaidėjais, visada jiems padedu, jei reikia pagalbos, taip pat esu labai sąžiningas ir niekada neesu kažko apgavęs. Esu linksmas žmogus, dažnai kalbantis ir bendraujantis per TeamSpeak, bei pakankamai daug laiko praleidžiu žaidime. Serveryje turiu nemažai draugų ir dar daugiau taip sau pažįstamų žmonių. Ačiū už dėmesį, tai tiek :)  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Raven_North 

2. Komentaras (nebūtina): Manau, kad esu vertas tapti auksiniu žaidėju, nes esu vienintelis pakankamai talentingas pajungti mage class per grobimus ir išsisukt. Linkėjimai Duffui, nesutrupėk tik iš laimės kai laimėsi šį konkursą  :lol: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Alan_Bako.

2. Komentaras (nebūtina): Užblokavau 10 žaidėjų apie. Parašiau 15 VIP ADMIN papeikimų, buvau TUNE drk 6 dienas, Taksi pavas, buvau pildęs anketą į mod/prž/pav. Susipažinau su daugybė gerų žmonių, nesu žinomas kaip kenkėjas ar čyteris, aš BAKO. :)))) išmoksiu tosha lošt cs :(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Ernis_Sultan

2. Komentaras (nebūtina): Noliferis krč :D Š iaip tai padedantis žmogus, jei kas paprašo kokia nors pagalbos tai ir padedu, turiu krautuvėlę modifikacijų esu tikrai kažkiek jau žinomas severyje, su lmg jau nuo 2013 metų. Gaudantis čyterius/kenkėjus. Padedu prižiurėti tvarką.

Redaguota nario Ernis_Sultan

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Arnas_Superr

2. Komentaras (nebūtina): Bandom gal paeis Varkia. Esu gan geras serverio žaidėjas. Ir serverį užimu labai ypatingas pareigas Gaisrininku direktorius, šiemet buvo daug gaistrų nespėjau suktis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Nute_Boy.

2. Komentaras (nebūtina): Manau daug kas mane žino kaip dx kiti kaip mldc čiuvaka. Mano karaoke ir repai būdavo afigieni. Per metus pasiekiau 2x pavaduotojus nusikalstamose. Mano darbuotojams patikdavo mano apmokymai hotelyje visalaik išlaikydavau 8). (One love). Manau vienintelis sugebėjau per savaite rasti 3x biznius ir iš 0 pasikelti iki 200mln. Turėjau geru draugu kuriu ir dabar turiu. Sugebejau nepagailėti 1,4k tašku tam kad užblokuočiau Duffa net 2 sykius per 5min (su keybinderiu 2 syki). Ir šiaip kur pradėjau Samp. Ten ir baigsiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Nute_Boy.

2. Komentaras (nebūtina): Manau daug kas mane žino kaip dx kiti kaip mldc čiuvaka. Mano karaoke ir repai būdavo afigieni. Per metus pasiekiau 2x pavaduotojus nusikalstamose. Mano darbuotojams patikdavo mano apmokymai hotelyje visalaik išlaikydavau 8). (One love). Manau vienintelis sugebėjau per savaite rasti 3x biznius ir iš 0 pasikelti iki 200mln. Turėjau geru draugu kuriu ir dabar turiu. Sugebejau nepagailėti 1,4k tašku tam kad užblokuočiau Duffa net 2 sykius per 5min (su keybinderiu 2 syki). Ir šiaip kur pradėjau Samp. Ten ir baigsiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.