Jump to content
Max_Tosha

2015 metų „Auksinio žaidėjo“ konkursas - 5 LMG Gimtadienis

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Ryan_Collins

2. Komentaras (nebūtina): Buvęs vienas iš blogiausių, bet gerai užsidirbusių pinigų iš DP ane tosha?, TOP1 žmogus turintis daugiausiai patirties gaujose, best baikerių drk, swat drk, esu PREZIDENTAS. Š iaip tai nežinau, labai čia nesivaržau kažką laimėt, nes šiais laikais visur dominuoją pareigos, neturi pareigų - esi niekas, nesvarbu kas anksčiau buvai.

Didinam peržiūras!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Puff_Linas

2. Komentaras (nebūtina): Na akivaizdu, kad mažai šansų man laimėti "auksinio žaidėjo" konkursą, tačiau pabandyti verta. Daugiau kaip prieš metus atkeliavau į šį serverį, bei per visą šį laikotarpį susipažinau su išties daug žmonių. Per šiuos metus pasiekiau nemažai prižiūrėtojų, taip pat svarbiausias pasiekimas - direktorius. Noriu palinkėti kitiems dalyviams sėkmės šiame konkurse! 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis:Never_Mind

2. Komentaras (nebūtina): Aš žinau daugelis nežinot manes, aš žinau jog visas serveris nemėgsta manes, bet stengiuosi sekti kažuom serveryja, bandau sekti pėdom: Egidijus_Keza,Street_Bmx,Lukas_Fanta,Max_Tošha,Ryan_Collins,Antonio_Best,Augis_Xesto. Š iame serveryja žaidžiu nuo 2012 metų, bandau užimti Ts3 prižiurėtoja pas Paulius_Dzynkt, ir bandau imti ''Auksinio žaidėjo nominacija'', jaigu neišeis nors kažkiek kažka surinkti, bus labai apmaldu man ir man pačiam, tad prašau pagalbos nors jog nominuotu mane, štai video klipai iš senu geru laiku ir smagaus žiurėjimo. :)

1. 

2.

3. 

4. https://www.youtube.com/watch?v=P6ANF-YuKdE

5. 

6. 

7. https://www.youtube.com/watch?v=7jxEoaueIhs

8. https://www.youtube.com/watch?v=EaN8dlA1yAE

9. 

10.

Dėkoju visiem kurie buvo su manim ir tikiuosi lmg išliks tikras lmg su atnaujinimais, ar be, buvo smagus tie 3 metai ir lauksim kitų :).

Redaguota nario Neveris_Mindas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Konkurso anketa:

1. Jūsų slapyvardis: Erikas_Chill

2. Komentaras (nebūtina): Huh...Kiek rimtų ir žinomų vardų ;o, vargu ar laimėsiu, bet kaip sakoma ''Kas nerizikuoja negeria šampano''

Esu serveryje naujokas, užsiregistravau mažiau nei prieš mėnėsį, bet LMG man jau tapo ''antrieji namai'' :'D

Aišku sėkmės visiems :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis:Koala_Stonkus

2. Komentaras (nebūtina):Krč per šiuos metus pasiekiau 3 pav, man tai didelis dalykas, padedu serverio žaidėjams, padedu naujokams apsiprasti LMG serveryje bei duodu šiek tiek pinigų pradžiai. ;]

Redaguota nario Koala_Stonkus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.