Jump to content
Max_Tosha

2015 metų „Auksinio žaidėjo“ konkursas - 5 LMG Gimtadienis

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Swaggy_Nexo

2. Komentaras (nebūtina): 

Sveiki. Manau LMG miestuose tikrai yra daug kas mane pastebėje, gal ir net persimete keliais žodžiais. Jei ne tai dirbu S.W.A.T teisėsaugoje, užimu Deltos būrio grandi. Jei kalbėtume ar aš esu geras bendradarbis ,darbuotojas tai atsakysiu taip:

Bent aš manau ,kad esu gan geras darbuotojas S.W.A.T gretose gan ištarnaves ilga laiko tarpą, žinantis kaip elgtis įvairiose situacijose. Žinoma man pačiam įdomu paklausti kitu žmoniu nuomonės kaip jie vertina mūsų jei tiksliau mano darbo kokybę.

Daug kam mėgstantis padėti su iškilusiais klausimais arba problemomis.

Mano elgsena, bendravimas su kitais asmenimis ,darbdaviais ,kolegomis remiasi "Elkis taip kaip tu norėtum ,kad su tavim taip elgtusi".

Aš esu nei priešišakas nei draugiškas tiesiog į viską reguoju ramiai. Esu paprastas neišsišokėlis ar dar kaip nors įsivaizdines padaras. 

Aš neužimu dideliu pareigu ,nes manau ,kad man to nereikia. Esu sąžiningas su kiekvienu asmeniu bei civiliu ,gerbiu nusikalstamosios grupuotės darbuotojus, savo komandos narius ,bei įskaitant pačia valdžia, žmogaus pasirinkimą. Manau daug kas žino bei pažysta mūsų Gerb. Arnoldi ir daug kitų darbuotojiu, pavaduotojiu.

Esu paprastas asmuo kuris rašo čia anketą su labai paprastu tikslu t.y. ,kad dalyvaučiau, tikrai nepildau ,kad laimėčiau nors tiesa sakant ir nemanau ,kad laimėsiu, čia tik mano nuomonė.

Nemanau ,kad šis laimėjimas dar priklauso kokias privilegijas užemi pvz. Direktoriaus kėde ar pavaduotojio... čia tik tu žmonių kurie manau nori pasipostinti kokias privilegijas užima (gan logiška ir kodėl gi nepasipostinus kuriamose konkurse). Tikrai nepavydžiu, gan gerai tūrėti užimama postą ,bet girtis manau tik proto ribuose. 

Kaip mano S.W.A.T darbuotojio pareiga yra ginti ,saugoti ,padėti! Stengsiuosi apsaugoti S.W.A.T frakcijos vardą nuo apjuodinimu pvz:darbuotojiu naujoku free star. Bei eiti teisėsaugos keliu, dar pasikartosiu padėti civiliams. 

Nes tai mano pareiga, mano noras bei siekis padėti.

Manau atkreipiau daugeli žmonių kurie skaitė mano anketą teigiamos nuomonės. 

O savo teigiamą nuomone galite išreikšti tiesiog paspauzdami "Patinka" 

Dėkoju už suteikta dėmesį :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų slapyvardis:Major_Petrov

2. Komentaras (nebūtina):Nu tei va, šeis metais tūrėjau 3 pavus, nors nežaidžiu čia nei metų, bet šeip viskas čia normaliai servery, ir dar noriu padekot savo BEST fanui kuris mane palaikė Tunexui.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Lukas_Benjaminas

2. Komentaras (nebūtina): Nes tik aš išmokiau visą LMG chėbrą visokiausių tai mandrių žodelių. Aš buvau komandos chato varikliukas, kuris stengdavosi prikelti hėbra iš numirusių, nes tik aš sugebu čytinti esant admin.priž. Nes aš ėjau už tiesą!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2015 metų „Auksinio žaidėjo“ konkursas

(2015/11/23 - 2015/11/28)

Nugalėtojai:

- 1 vieta: Cristian_Opps (4000 taškų + uniforma), asmeninis ir specialus šio konkurso parašas:

cristian_opps_auksinis_zaidejas_5_gimtad

Kodas: http://lmg.lt/kiti/konkursu_parasai/cristian_opps_auksinis_zaidejas_5_gimtadienis_2015.gif

Už grafikos darbą dėkojame Daumantukas_Focus

Džiugu, kad vyko labai arši kova tarp dviejų asmenų ir vos kelių „Patinka“ skirtumu buvo nugalėtas kitas asmuo. Nuoširdžiai dėkoju visiems išreiškusiems savo nuomonę balsuojant už kitus bei patiems išbandant sudalyvauti. Ateityje, turbūt konkursas kartosis, tačiau gal ir keisis pati jo struktūra. Kadangi ne visiems būtent patiko toks išrinkimo būdas. Bet, tai kitam kartui! Ačiū, tai buvo paskutinis 5-ojo LMG gimtadienio progai skirtas renginys / konkursas :)

LMG komanda

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.