Jump to content
Max_Tosha

Vairavimo mokykla

Rekomenduoti pranešimai

AGPfKxu.png

 

Vairavimo mokykla

 

separator.png

Sistemos aprašymas

 

LMG Serveryje yra Vairavimo mokykla ir teisės. Neturėdami tr. priemonių (lengvosios, sunkiosios ar motociklo) teisių, negalėsite įsidarbinti į darbą su ar be pakvietimo. Tr. priemonių teises turite turėti. Neturėdami jų, o važinėdamiesi tr. priemone, Teisėsauga Jus turi teisę įtarti už vairavimą be tr. priemonių teisių.

 

Vairavimo mokykloje Jums reikės iš pradžių praeiti teorijos egzaminą, sudarytą iš 30 klausimų. Vėliau praktikos egzaminą aikštelėje ir vairavimą miesteliuose. Vairavimą miesteliuose turėsite išlaikyti su kiekviena skirtinga tr. priemone (lengvąja, sunkiąja, motociklu).

 

separator.png

Žingsnis 1

 

Atvykite į Vairavimo mokyklą, kurią rasite per /gps. Įeikite į vairavimo mokyklą. Ten prieikite prie žemiau nurodyto žymeklio – susimokėkite už teorijos egzamino laikymą.

 

FDvSLWF.png

 

 

Sėkmingai susipažinę su pateikta informacija bei susimokėję už vairavimo teisių laikymą. Galite pereiti prie Teorijos egzamino, kurį rasite visai šalia, atrodančiu žemiau nurodytu žymekliu.

 

weo88vY.png

 

 

separator.png

Žingsnis 2

 

Sėkmingai, teisingai atsakę į 25 klausimus teorijos egzamine, jį išlaikysite ir galėsite pereiti prie praktikos važiavimo aikštelėje. Jums tereikės eiti per netoli esančias duris, išėjimui į aikštelę. Aikštelėje rasite tr. priemonę, į kurią turėsite įsėsti ir pradėti praktinį važiavimą aikštelėje.

 

x3MR7sD.png  SmqMZtA.png

 

 

Praėję praktinį važiavimą aikštelėje. Galėsite išeiti iš Vairavimo mokyklos. Lauke, stovės kiekvienos rūšies tr. priemonė, su kuria Jums dar teks pravažiuoti miesteliuose. Įsėdus į ją, Jūs pradėsite praktinio vairavimo egzaminą miesteliuose.

 

separator.png

Vaizdo įrašas

 

 

Vaizdas: Kostas_Nitro
Balsas: MortallGaming

 

separator2.png

PANAŠIOS PAMOKOS:

 

wIhvqzQ.png

 

ybYKB4a.png

 

Xq61mWI.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×