Jump to content
Lukas_Kersna

Užduok klausimą Kukui!

Rekomenduoti pranešimai

Vardas_Pavardė: Zilvis_Oho

Klausimas: 1. Kaip sekasi?

2. Ar aš esu žinomas tau serveryje?

1) Labai gerai iš tiesų! Visose srityse sekasi, nėra pervargimo, puiku tiesiog :)

2) Kaip man tai tikrai žinomas, nes dirbai daugelyje mano firmų, bet serverio mąstu neesi labai žinomas manau.

Vardas_Pavardė: Evenoxas

Klausimas: Gal žadi imti kokį direktorių?

Pirma reikia tinkamai patarnauti Jamaliui fūrose, poto tik apie direktorių galvoti. Kam apkrauti bereikalingom mintim save, jei turiu ir taip darbo :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Vardas_Pavardė: 

Nikita_Kolesničenko

Klausimas:

Prašyčiau nuomonės apie manę, tik kuo išsamiau.

Neutraliai stengiuos vertint tave. Anksčiau nepatikdavai dėl kaikurių savo poelgių (kalbu apie čytinimą) , bet pasitaisei į gerąją pusę. Kiek pastebiu iš bendravimo tai esi labai mandagus ir pakantus žmogus. Gal kartais kiek per aršus, bet visuomenėje pasirodai kaip tikras džuntelmenas :D Ką žinau, atrodo niekada šiaip ir nesipykom, gal ir nesipyksim.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė: Edva Kent

Klausimas: Kokia tavo nuomonė apie duff berr? Ar manai, kad jis tikrai toks didelis subinlaižys ar jis tiesiog apsimeta tokiu, kad gautu geresnes pareigas?

Tas veikėjas tai anksčiau nervuodavo baisiausiai mane, bet dabar jis yra pasitaisęs. Gal kažkiek pareigos pradėjo laiko suryt, gal real-life darbų susirado, bet ženkliai sumažėjo tas jo įkyrumas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė: Cepekas_Puode

Klausimas: Ką gali apie mane pasakyti? Trumpai ir aiškiai.

Nick'as geras ir tiek :D Neteko dar su tavimi susidurti.

Vardas_Pavardė: DJ.

Klausimas: Kodėl MU palaikai? ;D

Š iaip labiau patiko senasis MU. Rooney, Vidic, Ferdinand, all that stuff. Bet ir dabar palaikau, nes negarbinga išduoti mylimas komandas ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė: Labas_Vakaras

Klausimas:

Š yta tada ?

Va, va, jau geriau. Š ita vien dėl to, kad Radistai 9/10 ;)

Vardas_Pavardė: Tevas_Dodo

Klausimas: Kaip einasi su fūrom?

Sako Dodo bekojui... :D Normaliai nu, kaip sako Insaidas prie litų mes

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė: Labas_Rytas
Klausimas: Ar būtų gera įdėja padaryti fūristams , jog tam, kad persikeltum rangą reiktų nuvežti šiek tiek nark ?  be abejo ir maisto, tieisiog prisidėtų dar viena užduotis .Jūst asking , (nuo 20h)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė: Labas_Rytas

Klausimas: Ar būtų gera įdėja padaryti fūristams , jog tam, kad persikeltum rangą reiktų nuvežti šiek tiek nark ?  be abejo ir maisto, tieisiog prisidėtų dar viena užduotis .Jūst asking , (nuo 20h)

Nekeisiu rangų kėlimosi sistemos, nes vyksta daugybė eventų kur bet kas gali laimėti.

Vardas_Pavardė: Deiwis_Enter

Klausimas: Kokio tikslo sieki atsakydamas į mūsų užduotus klausimus?

Leisti laiką forume prasmingai, pamąstyti, o ne tik refreshinti. Be abejo ir noriu duoti jums dalelę savęs.

Vardas_Pavardė: m'Epic

Klausimas: Yra kažkas fūristų kėlimosi sistemoje, pasikėles rangą nuvežęs tam tikrą krovinių skaičių, kiek mačiau tik per eventus ten keliasi, chuj**** kažkokia :D

Yra yra, gerbiu juos, praktiškai keliasi tie kurie naktimis lošia, nes dieną eventai, veiklos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vardas_Pavardė: Puff_Linas
Klausimas: Naršydamas forume pastebėjau, kad galima užduoti tau klausimą, todėl lauksiu atsakymų  :rolleyes: 

1. Dažnai pastebiu, jog žmonės sarkastiškai į tave kreipiasi - SEL! Norėčiau paklausti kodėl būtent žmonės prilipdė šią pravardę, galbūt šis dainininkas yra tavo mėgstamas atlikėjas ir ar tau patinka kada tave taip vadina?

2. Žaidi serveryje jau ilgą laikotarpį, todėl galbūt per savo karjerą atsimeni kokių smagių nutikimų iš kurių ir dabar smagu pasijuokti?

3. Daugelis žmonių žino, kad šiuo metu serveryje karaliauja nusikalstamos, tavo manymu ko trūksta teisėsaugai, kad jie vėl atsistotų ant kojų ir jums pasunkėtų gyvenimas?

4. Kokia tavo nuomonė apie mane?

5. Š iuo metu užiimi fūristų pavaduotojaus pareigas, tačiau jeigu būtų galimybė ir tau pasiūlytų kito darbo direktorių ar tu pasiliktum fūristuose ar išeitum vadovauti kitai firmai?

6. Kaip žinome viskam yra pradžia ir viskam yra pabaiga, taigi Jamali's fūristų nelaikys amžinai ir kai jis paliks (arba perleis) pareigas, kur žygiuosi toliau ar tiesiog pasiliksi serveryje linksmai praleisti laiką ir nesiekti jokių pareigų?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.