Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Domas_Reksnyss

Pristatau Domas'Rėksnyss

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:  Domas_Rėksnyss

2. Jūsų tikrasis vardas: Domantas

3. Jūsų amžius: 15metų.

4. Iš kokio jūs miesto?: Panevėžio.

5. Jūsų kontaktiniai duomenys: skype: domas_reksnyss FB: Domantas Stakelė

6. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Būt su draugaiiis, kompiuteris, sportas.

7. Apibūdinkite savo charakterį: Ištikro aš turiu savo dvi puses. Vieną kurią mato aplinkiniai ir kitą kurią mato mano tikri draugai. Na mano pirmoji pusė, kurią mato kiti yra griežtas, apsukrus, savimi pasitikintis, stiprus, siekiantis savo tikslo, nepalūžtantis, punktuolus, be galo draugiškas, mandagus ir bendraujantis žmogus. O kita pusė kurią nedaug kam atskleidžiu yra kitokia. Išlieku toks pat siekiantis savo tikslo, mandagus ir t.t, bet su savo draugais aš esu labiau "crazy". Ištikro esu labai padedantis žmogus. Bet padedu tik tiems, kurie nesinaudoja mano pagalba, o kurie naudojasi, aš tuos atskiriu ir jiems iškarto atsakau "ne". Visada prisigalvoju kokių nors įdomybių, kartais jos gali pasibaigti labai blogai, buvo ir tokių atvėjų. Na čia yra tik mano nuomonė, reikėtų kitų paklausti kaip aš jiems atrodau.

8. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:  Manau šį klausimą atsakiau rašydamas atsakymą į 7 klausimą.

9. Kuo jūs esate ypatingas, išsiskiriate iš kitų?:  Turiu gerą humoro jausmą, kurį galbūt nevisi supranta, dievinu repa belekaip, be repo nieko daugiau kito neklausau.

10. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Neturiu. :X

11. Ar turite brolių, seserų?:  Tikrai taip.

-------

12. Kaip sužinojote apie LMG serverį?: Iš Domasz_Drift. Tokio žaidėjo čia su žiburiu nerasi dabar :D

13. Ką esate pasiekęs šiame serveryje?: Dylerių direktorius, dainininkas, radijos pavaduotojas, apsaugos pavaduotojas.

14. Kokie jūsų didžiausi tikslai šiame serveryje?: Gera gaują sukurti. Galbūt prižiūrėtojas? 

15. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?:  Nuo 2011

16. Koks žmogus (žmonės) yra jūsų autoritetai serveryje?:  Nu tai žinoma, jog Misteris Jimmy'Absolut

17. Jūsų nuotrauka (būtina) : 

1a2e8379772b16c96a0f61765ada6331893.png

d7e3f524d8992cfd6312ce4204d5b372103.png Prie skarotos krč.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Paskelbta · Paslėpta nario Saras_Gurry, Vasaris 8, 2016 - Netyč�ia norėjau paredaguot nepastebėjau kad cituoju .
Paslėpta nario Saras_Gurry, Vasaris 8, 2016 - Netyč�ia norėjau paredaguot nepastebėjau kad cituoju .

Netyčia pasibugino , ačiū už supratimą .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.