Jump to content
Airidas_Ribinskas

Blogas Airido Ribinsko

Rekomenduoti pranešimai

Pirmasis darbas, bei pirmas darbas su pakvietimu!

Kaip ir visi dirbot limuzinu vairuotoju, tai  buvo man vienas iš pirmuoju darbų, katras man teikė džiaugsmą bei žaidėjai duodavo +Rep arba pinigu atrodė kad tai vienas iš geriausių darbu, aišku buvau gan vaikas vos 12 metu žaidėjas žaidė LMG. Taigi žaidžiau ne vienas o savo draugu katras yra gan įžymus žmogus, buves Tuninginiu direktorius katras išbuvo rekordinį laiką net 2 dienas. Taigi mes dirbo ne vien tik limuzinu vairuotojais bet ir kitus darbus be pakvietimo, atsimenu buvo Pica Boy bei važinėjom aplink LV kažkur kad patirtis kiltu bei neatsibostu važinėtis aplink miestelius. Neturėjau privilegijų ilgai maždaug iki 2014-11-19 atsimenu ta dieną kai pirmą kartą nusipirkau vip'ą su Admin 3 lvl, tada galvojau kad esu vienas iš krūčiausiu žaidėju, bet bet draugas pasakė kad yra Forumas, aš 2013 nelabai žinojau apie žaidimus forumus ar internetą nes mes vaikai būdami žaisdavom krepšinį, futbolą bei slėpynes tai būdavo vaikyste katros aš ilgai jos nepamiršiu. Taigi toliau apie "Lietuvos Miestelių Gyvenimą" taigi kaip pasakė kad yra forumas tiesiog nežinojau ką daryti bet jis mano pamokino visko. Sužinojau Apie TeamSpeak programą, tiesiog nežinojau ką kaip daryti, atsiunčiau ir nepasidariau per mygtuką kalbėti tai vis išmesdavo mane iš TeamSpeak už pašalinius sound'us taigi atėjo ta dieną kaip aš tiesiog nežaidžiau nei SAMP'O nei sedėjau prie Kompiuterio nes atėjo ilgai lauktą vasarą, atostogos gi buvo!. Grįžau į Lietuvos Miestelių gyvenimą maždaug Spalio menesį, tada priime mane į tuninginių firmą, įsirašiau į rangus visur, taigi pirmas darbas klojosi visai gerai nes sutikau labai daug geru draugu net iki dabar pakalbam, atsimenu buvo geriausi laikai mano. Taigi gavau naują prižiūrėtoją tas prižiūrėtojas buvo pas Pijus_Lmg ar kaip ten vienu žodžiu buvau Vyriausio Prižiūrėtojo padėjėjas, išbuvau pareigose net 4 savaite nes, tada Pijus pasidarė labai neaktyvus tada Swaika_Kent buvo pavduotojas, bei man praleido jo pareigas buvau Vyriausias prižiūrėtojas kol neatsistatydino Malakow'as

Pirmasis pavaduotojas!

Atsimenu tą dieną gan gerai, buvau gryžes po Leavinimo tada Tuninginių Direktorių išrinko Alan_Bako tapau antrasis pavaduotojas. Prieš apklausą labai bijojau kad padarysiu klaidų bei netapsiu pavaduoju bet patėkau, nes Max_Tosha klausinėjo nelabai daug, jis beveik neklausinėjo o tiesiog kalbėjomės apie gyvenimą, kodėl noriu tapti pavaduotoju tiesiog iškalbėjom apie 40 minučių kanale, jis man nieko nesakė ar priime ar ne? tiesiog nuėjau į Tuningininų kanala girdžiu " Visi sveikiną " aš galvojau WTF? gal kas tiesiog nori paprikolinti bet, nuėjau į forumą žiūriu Daug kas žiūri temą "Valdžios paskirimas" taigi po Alan_Bako anketą parašytą Priimtą, tada džiaugausi ilgai, net teko išgerti :)) -juokuosi- taigi pavaduotojas ėjosi gan gerai, padariau porą atranku, priimiau daug žaidėju, bet visi tiesiog nekente kad Alan_Bako yra Direktorius, tai visi mus grobe, taigi Fūristai Dylai Baikeriai visi kas netingėjo, per 2 dienas nuėjau į didelį minusą, taigi po dviejų dienų Alan_Bako buvo nušalintas nuo savo darbo bei tapo nauju direktorium Mantas_Trollin ar kaip ten jis. Tada tiesiog žaidžiau dėl saves. Patėkau į PD/FBI bei gaudžiau žaidėjus.

Futbolas/ Sportas

Emigravimas į Angliją.

Š ituos parašysiu kaip gausiu 10R3P ant šitos temos,
jei ir negausiu tiesiog po laiko parašysiu gal gal.
Ribinsko erą :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Perskaičiau beveik viską, tavo klaidos: 1. nerišlūs sakiniai 2. labai kartojiesi. Sėkmės kuriant toliau

Pirmas blynas žiauriai susviles :D

Pradžia nebloga , bet tikrai galėjai labiau pasistengt , lauksiu daugiau .

Ačiū, čia vyko viskas greitai, per darysiu į geresnį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pirmasis pavaduotojas!

Prieš apklausą labai bijojau kad padarysiu klaidų bei netapsiu pavaduoju bet patėkau, nes Max_Tosha klausinėjo nelabai daug, jis beveik neklausinėjo o tiesiog kalbėjomės apie gyvenimą,

O dievulėli, kokia netiesa?! Buvo be galo sunki apklausa, vos kelis kartus nesukirtau. Tad nenuostabu, kad nedrįstat išsakyti tiesą...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O dievulėli, kokia netiesa?! Buvo be galo sunki apklausa, vos kelis kartus nesukirtau. Tad nenuostabu, kad nedrįstat išsakyti tiesą...

Airidai,  šaunus blogas, paspaudžiau LIKE, sėkmės toliau ;) O Tosha, kai apklausinėjai mane į DJ Pav aš irgi žiauriai bijojau, bet pasirodo viskas atvirkščiaiii :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.