Jump to content
Lukas_Monsterisss

Lukas_Monsterisss blogas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi šiandien viena iš retų dienų kai nėra užduota namų darbų. Eičiau į lauką praskaidrinti nuotaiką, tačiau už lango niūrus oras, lyja. Iš neturėjimo ką veikti, nusprendžiau sukurti savo blogą. Jame aprašysiu įdomių įvykių, pirmų kartų, išvardinsiu gerbiamus žmones, bei tie kurie man daug padėjo ir panašiai. Taigi netemdamas laiko linkiu jums gero skaitymo :)

Susipažinimas su SA:MP

Apie SA:MP sužinojau labai keistomis aplinkybėmis. Gyvenau kaime ir krausčiausi į miestą. Kaime žaisdavau labai seną žaidimą Tanki Online, o atvykęs į miestą kiekvienam bandžiau įtikinti, kad Tanki yra visų laikų geriausias žaidimas. visi mane laikė tikru ,, debilu ". Ir sako pabandyk pažaisti čia ir parodė man LMG.LT . Pradžioje nieko nesupratau visiškai ir buvau likęs prie savo nuomonės, kad Tanki yra geriau. Tačiau kai jau pradėjau šiek tiek suvokti kas čia daros aš užsikabinau prie SA:MP ir vis klausinėjau ir klausinėjau visų apie jį. Taip ir pradėjau žaisti šiame serveryje. Nė karto nežaidžiau kitur, nebent jungiausi į kitus serverius pačytinti :D

Nick kūrimas, pirmieji vartotojai

Na kai gavau pasiūlimą žaisti LMG, tai sunkiausia misija buvo susigalvoti slapyvardį. Pirmas šovęs į galvą buvo Kick_Boyka, tačiau nesikūriau, nes susilaukiau daug pašaipų. Taigi pirmojo vartotojo nick buvo Adidas_Lord. Š į vartotoją pardaviau, nes tuo metu SA:MP nepatiko. Kai norėjau grįžti, neturėjau vartotojo, labai tingėjau kurtis vartotoją, kol galiausiai pusbrolis man atidavė savo vartotoją su 250 tūkstančių patirties ir PD darbu. To vartotojo nick buvo Lukas_Monsterisss su kuriuo aš ir sugebėjau kažką pasiekti. Pradžioj buvo sunku visi mane maišė su mano pusbroliu, tačiau kam reikėjo tas sužinojo, kad čia ne jis. Taigi tik dabar išdrįsau atskleisti tai visiems.

Dabar pašnekėsiu apie savo pirmuosius kartus.

Pirmasis milijonas

Pirmąjį savo milijoną gavau labai sunkiai. Vartotoją gavau visiškai basą. Jame buvo 11 taškų ir 10 tūkstančių. Pusbroliui manęs pagailo, tad jis man davė 500 tūkstančių. Nežinojau ką gi man su jais daryti, tad paaukojau juos Dylerių firmai. Vėliau tai sužinojęs pusbrolis pasakė, jog daugiau iš jo negausiu nė cento. Ką gi padarysi. Teko kažkur įsidarbinti, bet kur kaip? Nemokėjau naudotis, nei forume, nei TeamSpeak, nemokėjau praktiškai nieko. Galiausiai per korupciją patekau į radiją, ten užsidirbau 200 tūkstančių. Nežinojau ką man vėl su jais daryti. Nusipirkau NRG-500. Užkėliau rida 1000 ir pats nežinodamas kainų pardaviau NRG už 950 tūkstančių žaidėjui Arma_Morkus.

Pirmasis darbas

Jei neklįstu buvo vasara. Lauke su draugais žaidėme futbolą. Tada padarėm pertraukėlę ir draugai pradėjo šnekėti apie SA:MP. Galiausiai jiems pasakiau, kad neturiu darbo. Jie pradėjo juoktis ir klausinėti kodėl neinu į TeamSpeak, ar į  forumą kažkaip to darbo gauti. Atsakiau, kad nemoku. Tada tuometinis Radijos pavaduotojas, mano kaimynas Saimonas_Boss, pasakė : ,, Krč kai bus atranka ir nieks nematys duosiu tau pakvietimą, o vėliau išmokysiu naudotis visokiais forumais, TS ir pan. ". Taip ir atsitiko. Įsidarbinau į Radiją ir saugojau tą darbą. Vėliau mane ne Saimonas, net Invisible_Lukas išmokė naudotis viskuo kuo man reikia. Galiausiai savo jėgomis sugebėjau įsidarbinti Taksi pas direktorių Garrote_Damage, jeigu taip rašosi.

Pirmasis VIP statusas

Kai galiausiai įsižaidžiau į SA:MP ir jau ant Monsterio turėjau 300 tūkstančių draugai vis nervuodavosi, kad pastoviai turi mane gydyti, getinti ir panašiai. Liepė man nusipirkti VIP. Nusprendžiau taip ir padaryti. Norėjau pasiimti savo telefoną ir tiesiog parašyti tą stebuklingąją žinutę, tačiau Saimonas_Boss mane perkalbėjo, kad prikčiau ne sms būdu, o per lapą ir perlo terminalą. Taip ir padariau. Savo pirmąjį VIP praradau per 3 dienas, kadangi per /v skelbiau tokius skelbimus ,, Saimi kur esi " ,, Liuba aš prie limuzinų ".

Pirmasis Administratorius

Pirmąjį savo administratoriaus statusą nusprendžiau pirkti tik tada kai jau žinojau visas taisykles turėjau apie 400 tūkstančių xp ir buvau jau nebe naujokas. Gavęs jį aš jį išsaugojau 23 dienas. Praradau, kai pradėjau unjailinti ir tada gavau savo pirmąjį BAN. Mane užblokavo tada Mindis_Gta aš jo nekenčiau tada labiau negu, bet ko kito.

Oficialus modifikacijų ieškojimo centras ,,MIC"

Taigi Rūgpjūčio 12 dieną ryte atsikėlęs prisijungiau į LMG.LT forumą. Nieko gero neradau nusprendžiau nueit pakeisti savo profilį. Pakeičiau parašiuką, apie mane skiltelę, avatarą ir pan. Tada mano akis užkabino mano pranešimai ir like'ai. Kiek pamenu pranešimų buvo 215, like 20. Galvojau gal pradėt freepostint, bet tada supratau, kad negausiu like. Ilgai mastęs kaip pagerinti būklę savo vartotojo, nusprendžiau atidaryti modifikacijų krautuvėlę. Užpildžiau anketą, tačiau Duffas ( buvo modifikacijų moderatorius ) neleido man jos atidaryti, nes tada buvau parašięs jam papeikimą. Kadangi turėjau kaimyną ( Saimonas_Boss ), kuris be galo gerai suėjo su Duffu ( kartais pagalvodavau, kad jie gėjai ) paprašiau jo, kad įtikintų Duffą leisti man atidaryti krautuvėlę. Jam pavyko ir Rūgpjūčio 12d. 2015m. 12h28min. mano krautuvėlė  tapo oficialia pradėjom su Saimonu dirbti. Galvojau, kad greitai pasiduosiu, nes tuo metu nelabai nusimaniau apie modifikacijas, bet Saimonas ( vėl jis krč ) mane išmokė visko kas tik įmanoma ir pats išmokau ne ką mažiau. Tada populiariasia krautuvėlė buvo Jonny_Funny su 200 pranešimų, bet ją aplenkėm per 2savaites. Taip įsigilinau į tą darbą, kad po mėnesiuko bus metai kaip išlaikau krautuvėlę. Tikrai man tai nebūtų pavykę be mano darbuotojų platintojų, ypač tada kaip man darė sudėtingą operaciją ( traukė auglį jei kam įdomu ) ir po jos beveik 2 mėnesius buvau neaktyvus arba retai aktyvus. Žmonės kuriems dėkoju yra gerbiamų sąraše mano krautuvėlėje. Noriu pabrėžti Duffą, Einarą, Saimoną ir Arną. Dėkui jiems, nes be jų aš būčiau niekas. :) Kelios nuotraukos primenančios šią krautuvėlę :

4e95b13d68e14b04758d872f13a0818f711.jpg

82c8b8b83f524e96867c1a6e1dee750e182.jpg

00754c9fbd4da9288680b75557c5d53c80.png

d717b930d8e6ef46ee21ed3539abf8ac72.png 

Nuo čia papasakosiu apie savo pasiekimus kurių nėra labai daug.

Pavaduotojas Dylerių firmoje

Viskas prasidėjo, kai dylerių firmoje turėjau vos 2 tūkstančius darbo patirties. Labai sunkiai įsidarbinau į dylerius. Tuometinis direktorius buvo Hugo_Armani, pavaduotojai Thomas_Brown, Skirmantas_Dalniakas, Kukulis_Lietuvis ( nemoku jo nick rašyt iki šiol :D ). Kad ir kaip bijojau priverčiau save kalbėti TeamSpeak'e. Po to įsidrąsinęs tiek kalbėjau ir tiek dirbau toje firmoje, kad gavau treniruočių prižiūrėtoją. Labai džiaugiausi. Bet kitą dieną Hugo paliko direktorių. Tada nesuėjau nei su vienu pavaduotoju išskyrus Thomas_Brown. Kad ir kaip aš prašiau, kad jis pildytų į direktorių jis to nedarė ir leavino, o direktorių pasiimė Skirmantas_Dalniakas. Pas jį įsidarbinau ir kitą dieną gavau treniruočių prižiūrėtoją. Tada pavaduotoją gavo Ciuhinkis_You. Su šiuo žmogeliuku labai gerai sutardavau ir galiausiai jis man davė Vyriausiąjį Dylerių prižiūrėtoją. Kitą dieną Skirmantas kvietė mane į kanalą. Nesupratau ko nori, dažniausiai jo pakvietimai būdavo su prašymo pravest treniruotę arba padėt daryt atranką. Š į kartą jis man pasiūlė pavaduotoją. Aš apšalau. Iš karto nemąstydamas priimiau pasiūlymą. Galiausiai sužinojau, kad jį įtikino tai padaryti Ciuhinkis_You. Iki šiol atsiminsiu šį žmogų. Sunkiausia buvo ne praeiti apklausą, o rasti aktyvų Frankį. Kai radau pradėjau darbus. Gaila, bet direktorius paliko postą po 6 dienų, kai aš gavau pavaduotoją ir aš jį praradau. Į minusą nuėjau ant 20 milijonų, bet nuskriaustas nesijaučiau nė kiek, nes patyriau vienus nuostabiausių jausmų LMG istorijoje. 

Pavaduotojas Apsaugos firmoje

Čia po visų nusikalstomų laikų nusprendžiau pamėginti, bent šiek tiek pabūti teisėsaugoje. Dyleriuose pasiekiau 8 su truputį tūkstančių darbo patirties ir patekau tarp TOP 10 pagal patirtį, tad tikrai norėjosi pasiilsėti. Atėjęs į PD atranką net nebuvau apklausinėjamas. Raimis_Asd mane priimė iš karto į FBI. Po tos atrankos ėjau dirbti ir maždaug 23 valandą atsijungiau. Kiek pabuvęs forume, vėl jungiausi į TeamSpeak ir pamačiau PD kanale sėdinčius žmones Domce_Mobce, Tim_Elo, bei keletą kitų. Atėjau į kanalą. Jie žaidė keistą žaidimą iš 20k žirklės, lapas, šulinys. Paprašiau prie jų prisijungti ir prisijungęs išsilošiau 700k į pliusą, labiausiai nervavosi Domce, nes pralošinėjo labiausiai jis. Kitą dieną su juo pradėjome labai smgiai šnekučiuotis, kalbėjomės gal valandą kol jį išmoovino Direktorių prižiūrėtojas. Pamačiau, kad jis veda praktiką į direktorių Apsaugos. Palaikiau jį tik nežinau dėl ko. Kai viskas baigėsi ir paaiškėjo rezultatai jis gavo direktorių. Norėjau pereiti pas jį, bet Raimis neleido ir grąsino NDS. Nepaisydamas nieko aš perėjau pas Domce ir nepatekau į jokį NDS.  Ervis_Delta gavo pirmąjį pavaduotoją. Gandzia_Samp antrąjį. Dėl trečiojo intensyviai kovojome aš ir Saimonas_Boss. Kalbėjome su Saimonu per skype ir vienu metu gavo iš domcės tokias žinutes : ,, Sveikas, jeigu Saimonas ( Monsterisss ) gautų pav ar susinervintum labai ? " . Abu pasitarę parašėm ne. Tada jis pasakė, kad tą kurį pamoovins Auris_Xesto, tas taps pavaduotoju. Abu nuėjom į TeamSpeak ir laukėme šanso. Išgirdau kaip pamoovino Saimoną ir nusivyliau, tačiau vėliau pastebėjau, kad tai Duffas. Apsidžiaugiau. Galiausiai sulaukėm žinių, kad Xesto negali kalbėti ir apklaus kažkurį rytoj. Laimingasis buvau aš. Gavęs pavaduotoją iš karto paiimiau Saimoną į vyriausiąjį prižiūrėtoją. Pavaduotojumi išbuvau 21 dieną, kaip ir praeitą kartą praradau jį dėl to, nes Domce pirmasis paliko postą nei aš. P.S. Saimonas vėliau vis tiek tapo pavaduotojumi. Čia vienintelis fotografinis išlikęs prisiminimas iš apsaugos :/

8c48a5a98ab81777eea407ff33eeb333706.jpg 

Pavaduotojas Apsaugos firmoje (2)

Na ko nesitikėjau tai būtent šio posto. Jį gavau visiškai netikėtai, net negalvodamas, kad jo sieksiu ar pan. Su Domce žaidėme cs:go ir staiga jis man pasako : ,, O! Ir vėl atranka į apsaugos direktorių! Būtinai paimsiu! " . Kitą dieną jis iš savo miesto Raseinių atvažiavo į mano gyvenamąją vietą - Kėdainius. Susiskambinom susirašėm ir susitikom. Buvom ne vieni kartu pasikvietėme mano kaimyną Saimoną ( manau visi jį pažįstat ). Tada nuo ryto vaikščiojom ir kalbėjom apie įvariausius dalykus kol galiausiai Domantas užsiminė apie direktoriaus imimą. Va būtent tada jis man ir Saimonui papasakojo ką jam reiškia direktorius, kaip įsivaizduoja firmos viziją ir pan. Ir galiausiai jis pasakė : ,, Na ir be abejonės pirmas pavas bus tau!". Pagalvojau, kad jis tai sako Saimonui, bet... Jis žiūrėjo tiesiai į mane. Žinoma sutikau kodėl gi ne! Tada aptarėm viską kas tik įmanoma, sukūrėm mintyse visokias temas, idėjas ir pan. nors dar net nežinojom ar Domce gaus. Vėliau kaip visi matėt Domce vis dėl to gavo direktorių, bet jau per pirmąsias dienas turėjo išvykti. Jam reikėjo pagalbininko, tačiau aš taip pat išvykau porai dienų, tad jis ilgai negalvodamas uždėjo Cicei pavaduotoją, ko vėliau pasigailėjo. Š is žmogutis, praleisdavo 10h žaidime tuo girdavosi, nors AFK jis būdavo 9.30min, o TS jis būdavo kituose kanaluose žaisdavo cs:go ar mc. Žodžiu vėliau krito jis ir likau vienas aš. Tvarkiausi su firma aktyviai, palaikiau normalų prisijungusių apsauginių skaičių, kol pavaduotojus gavo Balkonas ir Arvis, tada darbą palikau jiems. Pats tikrindavau temas forume ir darydavau atrankas ( padariau 90% visų atrankų :/ ). Tai tokia mano istorija apie šį pavaduotoją. Na ir išlikę gfx darbai iš Domcės apsaugos eros

b05cfa29f8b7498d88921cafe5042faa19.png

af70f4939c414e78383fe031458cae7c797.png

Didelį tarpą palieku dėl to, nes žadu dar kažką pasiekti ir čia įterpti. 

Linksmi, bei įsimintiniausi įvykiai

â„– 1. Gavau dylerių pavaduotoją. Gavęs A raidę nemokėjau ja naudotis. Nemokėjau nieko visiškai tai buvo pirmoji raidė mano SA:MP istorijoje. Per grobimą garsiai maždaug 70-80 žmonių akivaizdoje paklausiau : ,, Kaip užmutinti kanalą? ". Pradėjo juoktis visi. Pasijutau visiškas nulis ir man buvo didelė gėda. Kitą dieną Ciuhinkis_You mane išmokė visko. Pirmą kartą viską įsiminiau taip, kad nepamiršiu net po 20 metų.

â„– 2. The_Fisheris buvo taksi direktorius. Po 3 dienų darbuotojai buvo maždaug 3 range, o aš jau buvau pasikėlęs 7 rangus ir perkeltas į transporterius. Pamatęs atranką į Dylerių direktorių užpildžiau ir palikau Transporterius. Galiausiai man nieko nepavyko, o po gal 5 mėnesių netyčia susitikau Fisherį. Jis man pasakė jog pavaduotoją man norėjo duoti kitą dieną, nuo tos kai palikau taksi. Susinervavęs leavinau SA:MP ir grįžau gal po 2 dienų :D

â„– 3. Taigi čia šis įvykis buvo, galbūt labiau įsimintinas, negu linksmas. Tai buvo vasarą, kai Edgaras siekė rekordo ir padarė XP EVENT. Pagalvojau tada, kodėl gi nepabandžius gauti tu 9.000 taškų. Žinoma buvau ne vienas kuris bandė tuos taškus gauti. Pas Arnoldį ofise, susirinko didžiausi tuo metu ,, noliferiai " kurie siekė taškų. Tarp jų buvau ir aš. Susipažinau su daugeliu nuostabių žmogeliukų tokių kaip : Arnoldis, Miguelis, Egidijuxas, ir pan. Tada Kėdainiuose vyko ledų šventė ir kai draugai į ją kvietėsi man buvo sunku apsispręsti ką gi čia daryti, ar toliau pirmoje vietoje sėdėti ar surizikuoti. Logiškai pagalvojęs išėjau į ledų šventę. Grįžęs pamačiau, kad iš pirmos vietos kritau į penktą. Tada pasidaviau ir SA:MP žaidžiau retai dėl malonumo ir ilgiau laiko praleisdavau lauke. :)

â„– 4. Buvau žmogus pretenduojantis į dylerių pavaduotoją. Tada nusprendžiau pavaidinti kietu prieš dylerių valdžią ir prabaninti SWATUS. Pirmoji auka buvo kažkoks keistas SWAT, kurio net nepažinojau. Antrąjį užbaninau Paulius_Sport, po to dar vieną pavaduotoją iš H raidės nepamenu. Pradžioj blokuoti kiek bijojau, tačiau kai Ciuhinkis_You pasakė, kad gaučiau baną atgal tik po 5 blokavimų . Kai užbaninau tai ką reikia dylerių kanale gal esantys 30 žmonių labai kvatojo ir rėkaujo : ,, Xesto be pavų, Xesto be pavų ". Jaučiausi kažkoks kietas, tačiau vėliau supratau, kad buvau visiškas durnelis ir privačiai atsiprašiau užblokuotų asmenų :) . Tačiau to jiem neužteko. Su kitais vartotojais mane pagavo, prifreestarino ir pasodino į jail 8 valandom. Buvau administratorius, o administracijos prižiūrėtojai tuo metu buvo labai neaktyvus. Teko atsėdėti.

â„– 5. Gaujos, gaujos, gaujos. Galvojau kaip būtų smagu įkurti gaują, buvau katik po dylerių pavaduotojas pareigų. Tačiau nesugebėjau, nei daryti gfx, nei gaujų taisyklių žinojau. Bet atsirado žmogus paskatinęs mane įkurti gaują Vinas_Diesel. Labai esu jam dėkingas. Kartu įkūrėm gaują, mums su gfx padėjas Danillo. Pradžioje turėjome labai paprstus gfx, vėliau Vinas kiek juos pakeitė. Pirmos dienos man patiko labiausiai. Įkūręs gaują SONS OF CARNALES, nusprendžiau, kad nieko nedarysiu kol nesurinksiu 20 žmonių į gaują. Tačiau gal po 10 skelbimų pas mane Hude jau stovėjo apie 30 žmonių. Galvojam ką gi čia padarius. Nusprendėm užgrobti Rusų mafiją. Tada mafijos dar buvo su /d raide baikerių. Užgrobėm jų bazę easy išlaikėm, tačiau paaiškėjo, kad grobti baikerių bazės negalima, o reikia mafijos hoodą, nuėję į forumą jo neradom. Aišku GP iš karto įspėjo mafiją ir jie susikūrė hoodą. Taip sakant, sujudinom širšių lizdą. Mus pradėjo pulti keletas gaujų, bei abi mafijos. Neatsilaikėm iš 10 kartų manau tik vieną, tik tada kai nepadėjo Dyleriai, mat suėjau su Jimmy ir jis man visada padėdavo. Tada Swaika ( dar buvo Dylerių direktorius ) susigalvojo, kad grobs gaujas, nebent jos jam į mėnesį susimokės po 10 milijonų. Žinoma sandėrio atsisakiau, kad ir kaip buvo skaudu Jimmiui jis privalėjo pulti mane, kad ir kokie geri draugai buvom. Tačiau jiems mūsų išlaikyti nepavyko nė karto. Mums padėdavo fūristai. Kai uždariau gaują, jei neklystu prasidėjo karas tarp nusikalstomų, PD neturėjo ką veikti, nes nusikalstomos grobė vieni kitus. Tikiuosi čia ne dėl manęs :D. Neseniai vėl buvau atkūręs gaują, tačiau kiek nesėkmingai.

â„– 6. Čia papasakosiu apie savo senąją apsaugą. Likus 1 dienai iki tol kol Domce gavo direktorių aš dirbau PD pas Raimį. Ten dirbo ir Domce_Mobce. Maždaug 00:00 Iš neturėjimo ką veikti su Domce sugalvojom pažaisti vas ki či. Tada su juo buvom visiškai nepažįstami. Pradėjom dviese o maždaug 01:00 mūsų buvo apie 7. Aš išsilošiau labai daug, o domcė pralošė daug. Kitą dieną jis gavo Apsaugos direktorių. Nežinau kodėl, bet jutau, kad turiu nueiti pas jį į firmą. Taip ir padariau. Išėjau pas jį į firmą rizikuodamas patekti į NDS. Raimis sakė įrašys, bet domce po kiek laiko su juo susitarė ir viskas gavosi gerai. Po kiek laiko aš jau tapau pavaduotojas. Ir nuo tada prasidėjo įvairiausi įvykiai kurios atsiminsiu ilgai. Pamenu kaip rakindavau savus darbuotojus ir vešdavau į mišką. Tam miške buvo maždau 11 apsauginių iš 30. Tada toks Tim_Elo, atvažiavo, visus išlaisvino ir pagavo mane. Po kiek laiko aplink mane stovėjo apie 25 apsauginius ir spėkit ką jie darė. Tikriausiai visi supratot . Tokių įvykių buvo begalė tačiau nerašysiu, nes neužtektų viso puslapio viskam aprašyt. Bet vis dėl to jei kas norit apie tai sužinjoti daugiau poke mane TeamSpeake surinksim žmonių papasakosiu daug, tačiau kokią valandėlę užtruksiu. Taip pat labai noriu paminėti žmones be kurių apsaugos pavaduotoją  būčiau palikęs po savaitės. Tai : Domce_Mobce, Saimonas_Boss, Zaidejas_Rokas, Tim_Elo, Neida_Pashol ( drovi tada buvai :) ) , Dovydo_Ciupakabra, Ervis_Delta, Emilis_Vin, Auris_Xesto.

Daugiau įvykių buvo tikrai, tačiau jų buvo tiek daug, kad sunku prisiminti. Kai tik prisiminsiu pažadu įkelti.

Žmonių kurie man labai padėjo ir kuriuos labai gerbiu sąrašas

Saimonas_Boss, Invisible_Lukas, Danas_Milf, Aretas_ ( keičiasi kitas vardas pastoviai ), Domce_Mobce, Zaidejas_Rokas, Ervis_Delta, Tim_Elo, Raimis_Asd, Rokas_Janickas ( sorry dėl biznio seni :D ), Skirmantas_Dalniakas, Ciuhinkis_You, Thomas_Brown, Jamal_Gibson, Jimmy_Absolut, Lukas_Nepazystu, Auris_Gasol, Max_Tosha, Rytiz_Kent, Arnas_Yeah, Dominykas_Miguel, Arnoldis_Arnoldis, Ponas_Egidijux, Ignas_Dieseliss, The_Fisheris, Arnas_Yeah, Hot_Anonymous, Marius_Spragtukas, Modestas_Strim, Cristian_Opps, Emilija_Klumbyte, Benas_Rks, Edas_Ssss, Egyda_Samuraj, Duff_Berr, Vinas_Diesel, Gustis_Gustisss, Neida_Pashol, Dovydo_Ciupakabra, Roba_Ggg, Nute_Boy, Tedis_Ted, Einaras_Bmw ir begalės kitų. Jei manote, kad turite būti pridėtas prie šio sąrašo rašykite į A.Ž. arba rašykit komentaruose. Pridėsiu.

Peace!

Pagarbiai LMG.LT žaidėjas Lukas_Monsterisss

Radus klaidų pranešti A.Ž.

Gero skaitymo

Redaguota nario Lukas_Monsterisss

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Perskaičiau daugumą tavo blogo ir tikrai patiko , pradiniai , kaip Pirmas Milijonas pirmieji pavaduotojai ir t.t , tikrai šauni istorija , lauksiu daugiau . :)

Kažkas man jau sakė, kad pradiniai bus įdomiausi :D Dėkui.

sv, blogas tikrai buvo įdomus ir buvo įdomu skaityti, lauksiu pratęsimo!

Dėkoju.

Viską, viską perskaičiau, net pačiam man keista. Įdomi tavo istorija. Atsimenu, net Adidas_Lord tavo tą acc :D

Nu krč puikus blogas

Tai jau žaidi 2 metus LMG :o Galvojau naujokas esi. Dėkui.

Perskaiciau viska tikrai saunus blogas lauksim tu kitu istoriju :)

Aha, aš ir pats laukiu, kol mano atmintis atgims ir priražysiu istorijų labai daug. Dėkui.

Visai neblogas naujoko blogas  :wub:  Pirmas  :D

Naujokas, kuriam per 2016 metų vėlykas jau bus LYGIAI 2 metai kai LMG žaidžia :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Perskaičiau visą blogą, įtraukė, sudomino. Š aunuolis, esi mano vienas gerbiamų žmonių dėl savo puikių charakterio bruožų (y) keep it up, sėkmės tau !

Dėkui už šiltus žodžius meile :* Linkiu ir tau sėkmės su mechanikais. Siek šimto !

Sveikas mano pavaduotojau! Apie tave galiu pasakyti tik labai daug gerų žodžių! Ačiū tai pat už gražius žodžius apie mane :3 Sėkmės toliau kažko siekiant,o jei taip stengsiesi ir jau žiek būsi prižiūrėtojas kaip tavo geriausias draugas Saimis :)

Dėkui mano gerasis direktoriau. Myl, o iki Saimono man kiek tolokai, tačiau kaip sakė kažkoks žmogus : ,, Nieko nėra neįmanoma ". P.S. Imi vėl drk nes per galvą gausi :*

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man patiko tavo blogas, tikrai viską aprašiai tiksliai kaip ir buvo kažkada senai senai :DNorėčiau, kad dar dadėtum į savo blogą kažkokių pastraipų, nes tikrai yra ką papasakoti :D

Dėkui, ne tik už gražų komentarą, bet ir už tai, kad parodei man SA:MP, kad gadinai savo laiką mokindamas mane naudotis forumu, ts, kad išlaikei už mane teises, kad išdalinai man apie 40 milijonų ( per 2 metus beveik :D ) ir labiausiai ačiū, kad kai neturėjau su kuo žaist daviai man šį vartotoją, kad ir koks jis blogas tada buvo. Dėkui pusbroli :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Š aunuolis, kad kuri blogas norėčiau palinkėti, kad kiti blogai būtų toki įdomūs kaip ir šis sėkmės lauksiu antrojo blogo tikiuosi sulauksiu :)

Dėkui. Turėčiau SUB. forumą, tai tuos blogus kurčiau ir kurčiau, tačiau neturiu. Kolkas tai tik vis pridėdinėsiu dalis į šį blogą.

Sveikas, buvo malonu paskaityti, ačiū kad aprašei :)

Sveikas. Dėkui už gerus žodžius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas, buvo visai įdomu skaityti - geras blogas  B)

Malonu girdėti, kad nebuvo nuobodu. Dėkui.

Sveikas Lukai,neblogas blogas,šaunu ,kad sukūrei.

Dėkui tau.

Graži istorija , bei pats blogas , lauksiu daugiau.    :)

Lauksi daugiau? Ok einu papildyt  ;) 

Gražus blogas Lukai.

Dėkui freeposteri. Gausi įspėijmų ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.