Jump to content
Max_Tosha

Kaip žvejoti?

Rekomenduoti pranešimai

AGPfKxu.png

 

Kaip žvejoti?

 

separator.png

Sistemos aprašymas

 

LMG Serveryje yra žvejybos sistema. Žaidėjas turi turėti meškerę bei sliekų, kuriuos gali nusipirkti Žvejybos turguje arba žvejybos antrajame taške (/gps). Taip pat reikia turėti žvejybos pasą, kurį galima irgi įsigyti Žvejybos turguje arba žvejybos antrajame taške. Neturint žvejybos paso asmuo gali būti įtariamas Teisėsaugos. Žvejoti galima tik žvejybos taškuose ir turguje, jų buvimo vietas galite rasti per /gps. Atvykę, turite naudoti /zvejoti komandą ir laukti, kol kas nors užkibs. Apie sugautą žuvį ar daiktą Jus informuos Serveris. Sužvejotą žuvį galite parduoti žvejybos antrajame taške ir turguje, bei už tai gauti pinigų.

 

separator.png

Žingsnis 1

 

Atvykite į Žvejybos turgų arba žvejybos antrąjį tašką (naudokite /gps » Žvejyba) ir nusipirkite meškerę bei sliekus. Taip pat rekomenduojame įsigyti žvejybos pasą, jog nebūtumėte įtartas Teisėsaugos narių.

 

Z47t9Fq.png

 

 

Turėdami meškerę bei sliekus galite pradėti žvejoti. Jums tereikia nuvykti į Jums labiau patinkančius žvejybos taškus, t.y. pirmąjį, antrąjį arba tiesiog Žvejybos turgų. Prieiti prie vandens ir naudoti komandą /zvejoti.

 

7fQjKM2.png

 

separator.png

Žingsnis 2

 

Žvejoti galima tol, kol sugaunate 30 žuvų. Daugiau žvejoti Jums neišeis, nes žuvys netilps į Jūsų inventorių. Sužinoti kiek turite žuvų galite per /p(anele) arba paspaudus „Y“ mygtuką » Inventorius.

 

I3ct0CI.png

 

 

Norėdami parduoti turite atvykti į Žvejybos turgų arba žvejybos antrąjį tašką. Pardavinėjant Jums nėra būtina turėti surinkus 30 žuvų, galite parduoti ir tada, kai turite tik 1 žuvį. Priėję prie žymeklio Jums atsiras pasirinkimų langas, kuris siūlys sutikti su pardavimu ar ne. Spauskite „Taip“ norėdami parduoti.

 

OsGB9Ag.png

 

separator.png

Vaizdo įrašas

 

 

Vaizdas: Tank_Eddye
Balsas: Arnas_Haiva

 

separator2.png

PANAŠIOS PAMOKOS:

 

wIhvqzQ.png

 

ybYKB4a.png

 

Xq61mWI.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×