Jump to content
Lukas_Yawazaki

Atsiliepimas apie projektą [Lukas_Yawazaki]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, serveryje esu žinomas kaip 'Lukas_Yawazaki', šiuo metu žaidžiu su vartotoju 'Tėvas_Yawazaki', man yra 16 metų. Na kaip, forma tiko? Ok, pradedam. LMG serveris man yra kaip pradžia Sa:Mp pasaulyje, tikiu jog čia bus ir pabaiga, čia pradėjau trintis dar būdamas 13-kos metų pacukas, turbūt.., na tiksliai nepamenu, vienužodžiu 2012 metų pabaigoje~, negaliu specifiškai išskirti kodėl pasirinkau būtent LMG, bet turbūt tas faktas jog čia žaidė mano klasiokas ir patraukė mane įkišti nosį į šitą priklausomybę keliantį narkotiką.

Pats serveris iš pirmo žviglsnio man, kaip naujokui, atrodė kažkas neįtikėtino, kadangi prieštai buvau tik gerai atgrindin'es GTA:SA ištikro nelabai ir žinojau pagal kokius aspektus vertinti LMG, na bet tas faktas jog čia žaidė didelis kiekis žaidėjų (o man patinka crowded communities) jau traukė eiti išsilaikyti daug laiko atimančias ir nervus tampančias vairuotojo teises. Turbūt kaip ir beveik kiekvieno žaidėjo, mano bašliaus gaminimas prasidėjo ant to nostalgiją sukeliančio žvejybos tiltelio. Pati žvejybos idėja yra tikrai įdomi ir išskirtinė, kaip ir tas faktas jog veiksmas sukasi aplink keturis pagrindinius miestelius, o ne tuose nykiuose didmiesčiuose.

Kaip ir visi gerai žinote, šiame serveryje gaujų sistema yra labai įdomi ir išskirtine, nustebę klausiat o kuom gi? Ogi tuom jog čia jos NĖRA, ir žodį 'nėra' rašau ne rūstumo ar paniekos forma, bet laisvės, taip laisvės forma, kuri tavęs nevaržo bereikšmėmis taisyklėmis ir leidžia tau rp'inti gaujų gyvenima taip, kaip tu jį įsivaizduoji geriausiai.

Darbai? Ech, jų negaliu išskirti, ar kažkur aukštai iškelti, jie tikrai nėra kažkuom išskirtiniai, bet vėlgi išskirtiniai ar ne priklausys tik nuo to, kas sėdi už valdžios vairo, o tokių veikėjų skaičius kurie sugėbėtų pateikti darbą iš kitos pusės, ir savotiškai sudominti serverio žaidėjus, yra tik vienetinis. Bet vėlgi, gal tų darbų nereikia pateikti kažkokia kita forma, o tiesiog išspausti šimtaprocentinį potencialą iš to ką turime? Sakiau, jog koks išskirtinis ir įdomus tas darbas bus priklausys tik nuo valdžios? Melavau, darbuotojai turi įdėti tokį patį indėlį (jei ne didesnį) į savo darbo šaką, ir didžiuotis jog jie yra dalimi to, kam jie atstovauja.

Serverio architektūros tikrai neįvertinčiau kaip įspūdingos, ar labai išsiskiriančios iš kitų, priešingai MAPP darbai čia tikrai nėra patraukliausi, bet bent jau man asmeniškai tai nėra kažkoks minusas ar defektas, visada daugiau dėmesio kreipiu į patį serverio 'gameplay', o ne į aplinkines grožybes.

Serverio bendruomenė? Kažkas tikrai neįtikėtino, jokiam kitam žaidime ar serveryje dar nejaučiau tiek daug malonumo ar noro bendrauti su kitais, tos intrigos, išdavystės, susitaikymai, karai, taikos, ech... tiesiog tirpstu vien apie tai pagalvodamas, turbūt dėl šio apsekto aš kiekvieną karta leavindamas po vasaros apėmus labai žvarbios ir nenugalimos nostalgijos visdar šaltą pavasarį sugrįžtu į taip mūsų visų mylima LMG serverį :)

Nuoširdžiai, Lukas_Yawazaki.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.