Jump to content
Dominykas

Atsiliepimas apie projektą [Jeffrey_Cortez]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki skaitytojai esu Jeffrey_Cortez, man 15 metų. Š į serverį atradau jau 2014 metais, rudens pradžioje arba vasaros pabaigoje, man apie šį serverį pasakė pusbrolis. Na istorijos nerašysiu kaip ir sakė Dwaynas, tad pradedam rašyti atsiliepimą. 


 


Pirmos akimirkos serveryje:


 


Na kaip ir sakiau tai serverį atradau 2014 metais. Tai kokie įspūdžiai man buvo? Na aišku aš apie SA:MP nieko nenutuokiau ir nieko nežinojau kol man nepasakė apie šį serveri. Tad iškart pasijungęs nieko absoliučiai nemokėjau... Aišku tada kalbėjau su savo pusbroliu per programėlę "Skype", tai jis man viską ir išaiškino. Tiesą pasakius net nežinojau, kad galima susirašyti žaidime, paspaudus "T" raidę. Taigi viską išaiškino ir pradėjau žaisti, aišku vieną, kad nieko apie serverį nežinojau t.y. kur kas yra ir t.t. Dar atsimenu kaip kas kelias minutes vesdavau /gps norėdamas sužinoti kur kas randasi. O dar nepaminėjau ir apie žaidėjus kokie jie buvo ir t.t. Tad žaidėjai buvo tiesiog nuostabūs viskuo padėdavo, kas svarbiausia "neožindavo" kas dabar labai būdinga šiam serveriuiŽaidėjai labai padėdavo aišku ne serverio valiuta  :D, taip pat administracija buvo labai šauni taip pat nedelsdavo ir padėdavo kuo tik galėjo.


 


Pirmi pinigėliai:


 


Kaip ir kiekvienas tikriausiai žino, kad seniau serveryje būdavo sunku užsidirbti, tad ir milijonierių nebūdavo tiek daug... Savo pirmuosius pinigus užsidirbau visiems gerai žinomu būdų t.y. žvejojimu. Aišku būdavo ir pinigų dalybos į kurias privažiuodavo daugybe žaidėjų. Taigi kaip ir kiekvienas žaidėjas savo pirmuosius šimtus tūkstančiu užsidirbau žvejodamas  ^_^ 


 


Apgavystė?


 


Kaip ir kiekviename serveryje yra pilną sukčių ir visokių čyterių, kaip ir šiame  -_- Atsimenu dar kaip vakar, kad kai turėjau apie 500k, mane apgavo ta prasme norėjau pirkti mašiną iš žmogaus kuris atrodė patikimas, bet... Taip nebuvo... Na jisai man pasiūlė pirkti mašiną su savo kitu acc tai yra su panašiu V_P, ten skyrėsi nežinau gal viena raidė, na ką ir spėkit ką nusipirkau? O gi Huntley kuris nekainuoja net 50k, o aš jį nusipirkau už 480k berods. Tad patarimas - kaip perkate kažką svarbaus iš kito žaidėjo VISADOS perskaitykite ką jis jums siūlo.


 


Kaip ir kiekvienam serverio žaidėjui pradžia yra tarsi didžiulis kalnas kurį neperlipsi tik apeisi...


 


Tai kaip ir minėjau, kad šį serverį man papasakojo pusbrolis kuris dabar nebežaidžia... Ką gi jisai pažaidė gal gerą mėnesį ir paliko serverį... O ką aš? Likau vienas? Taip likau  :( Š iame serveryje nieko nepažinojau ir iki dabar pažįstu tik keletą žaidėjų... Tai jums sakau, kad šiame serveryje galima prisitaikyti dvejopai, t.y. būti ožiu ir, kad su tavimi niekas nebendrautu ir būti neutralus (nešališkas) bendrauti su visais ir gerai sutarti  ;) Tad nepulkite kažko siekti šiame serveryje tik ką emigravus o tiesiog susiraskite gerą kompaniją ir praleiskite smagiai laiką, na o jau po to kai turėsite daug pažįstamu galite siekti ir ko nors serveryje.


 


Paskutinis pasisakymas apie serverį


 


Kaip ir kiekviename serveryje ir sukčių ir čyteriu, tas pats ir šiame Aišku vieną, kad tu taip pat gali pasirinkti kas tu nori būti šiame serveryje, ar ožiu, ar apgaviku, ar kenkėju, ar bendrauti su visais  ^_^  Na dar apie serverį, apie serverį esu geros nuomonės, nes tik čia būna geriausios akimirkos, bei tu gali jas praleisti kur kas linksmiau negu kur kitur. Sėkmės! :P 


 


Pagarbiai šio serverio žaidėjas - Jeffrey_Cortez


 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×