Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Zilvis_Oho

(Apklausa) apie 1.8 Serverio versija

Rekomenduoti pranešimai

Apklausos rašymo anketa.

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Žilvis_Oho

Jūsų klausimas?: Ką manote apie Žadama 1.8? tai pramanai, mitas ar vpš kažkokia nesamonė?

Koks šios apklausos laiko terminas?: 3d

Ką norite sužinoti kurdami šią apklausą?: Antrą klausima skaityki.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Iškart kai pamačiau, kad žadamas 1.8 supratau, kad tai balandžio 1-osios pokštas. Negražu tai daryti :D. Kiti dėjo vilčių, kad jis bus taip ilgai lauktas 1.8 atnaujinimas.

Negražu taip apgaudinėti serverio vaikus ;(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ždž jūs atsipeikikit ir nrml pagalvokit... Pats serveris buvo sukurtas per kelis mėnesius, o čia atnaujinimas kuris trunka virš metų :D Čia per tuos metus su biški jau būtų galimą kelis serverius sukurti, o jisai tik suš*kta atnaujinimą daro... Tai kur logika? -.- Na gal jisai ir daro tenai kažką, bet labai abejoju :/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atnaujinimas bus tada kai tik Keša nebegaus pinigų iš serverio o dabar tik dėl pinigų vis žadą jog padarys , bet jau 2 metai jeigu neklystu nieko nėra.

Nebent Tosha kažką padarė ir svio bet tikrai ne keša

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Logiškai pamaščius joo , gal jau ilgai užtruko , bet supraskit kad Kešai jus tikrai neidomus jam esat , jis yra suauges baxūrėlis ir tikrai jam nerūpi jūsų tos ašaros del tų atnaujinimu , blet užpiso net jau kekviena diena ateini į foruma ir visur tas viens aštuoni , kėša tikrai ne prie žaidimų dabar akis išvertes o prie asmeninio gyvenimo , tad nx nustokit verkt.... jai kas nepatinka pyskit iš čia nes jau aš taip padariau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Logiškai pamaščius joo , gal jau ilgai užtruko , bet supraskit kad Kešai jus tikrai neidomus jam esat , jis yra suauges baxūrėlis ir tikrai jam nerūpi jūsų tos ašaros del tų atnaujinimu , *Myliu LMG.lt* užpiso net jau kekviena diena ateini į foruma ir visur tas viens aštuoni , kėša tikrai ne prie žaidimų dabar akis išvertes o prie asmeninio gyvenimo , tad *Myliu LMG.lt* nustokit verkt.... jai kas nepatinka pyskit iš čia nes jau aš taip padariau

Nesupratau, tu aklas ar kas? Nes aš ne to klausiau, nes man yra neidomu ką edga daro savo asmeniškam gyvenime. Aš paklausiau ką mano žaidėjai apie 1.8 o apie edgo asmeniška gyvenima man atrodo neklausiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesupratau, tu aklas ar kas? Nes aš ne to klausiau, nes man yra neidomu ką edga daro savo asmeniškam gyvenime. Aš paklausiau ką mano žaidėjai apie 1.8 o apie edgo asmeniška gyvenima man atrodo neklausiau.

eiktu eiktu nusisneki , as pasakiau apskritai baikit apie tuos 1.8 kalbet uzpiso garbes zodys krw , matos ir tu tarp durniu kompanijos esi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.