Jump to content
Lebronas_Holas

Atsiliepimas apie projektą [Lebronas_Holas]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki ,

Mano nikas šiame serveryje yra Lebronas_Holas. Š iame serveryje pradėjau žaisti 2014m ,kai draugas pakvietė į sampą  ,bet greitai palikau ,nes labai buvo sunku išsilaikyti tr. teises   :D . Bet Grįžau po 2 metų pertraukos ,nes kiti serveriai nusibodo ir norėjau išbandyti ką nors naują. Pirmas dalykas kurį pastebėjau grįžes buvo ,kad nėra daug pakeitimų ,bet į tai nekrepiau daug dėmesio. Kas man iš tiesų paliko didelį įspudį ,kad žaidėjai yra labai padedantys ,draugiški ,siūlo kartais nemokamai pavežėt. Kitas dalykas kuris man labai patinka tai ,kad yra daroma daug anketų į darbą ir tikrai serveris nebūna ''tuščias'' dienomis. Serverio rekordas yra 800 šimtai žaidėjų vienu metu kas yra 2 geriausiai pasiektas rekordas Lietuvoje. Š iaip serveris į dieną surenka maždaug 250-350 žaidėjų kas yra labai gerai nes daugeliui žmonių sampas yra nusibodęs .Nustebęs esu ir dėl to ,nes tokių darbų kaip Kunigas niekada nemačiau ir likau sužavėtas koks serveris yra tikroviškas ir tikrai išsiskyria nuo kitų serverių ,kad pagrindinis veiksmas vyksta kaimeliuose ,o ne didžiuosiuose miestuose kas yra labai įdomu. Žaidėjai yra labai mandagūs ko mano manymu trūksta kituose serveriuose. Visada noriu daugiau sužinoti pamatyti ,atlikti vis daugiau užduočių ,išbandyti naujų dalyku kurių neibandžiau kituose serveriuose ir žinoma kuo daugiau tobulėti ,nes LMG.lt man labai patinka.

Ko šiam serveriui trūksta ? * Na nepražaidžiau tiek daug ,kad galėčiau pasakyti ko ištikrųjų šiam serveriui reikia ,bet kaip suprantu daugelio žaidėjų manymu ,yra ,kad nedaromą daug atnaijinimų .Kaip ir anksčiau minėjau pats, nepamačiau daug kas pasikeitė nuo 2014m. bet negaliu per daug komentuoti ,nes tada nepražaidžiau net 50min. ir neatsimenu visko išsamiai.

Minusai * Dar tikrai nepražaidžiau tiek daug ,kad galėčiau pasakyti šio serverio minusus ,bet man klausimas kyla ,kodėl turėčiau motociklinko ir fūristo teises ,kad nusipirkti paprastą automobilį .Taip pat buvau užbanintas sistemos dėl ''Gyvybių Hack'' naudojimo nors neturiu jokių hackų. Paskui nuėjau į forumą ir parašiau unabn anketą. Mane unbanino ,bet pamačiau ,kad tikrai ne aš vienas gavau sistemos baną už nieką .Tai tikrai parodo ,kad serveryje yra labai prasta Anti Cheat sistema ,bet gerai ,kad nors forume galima unbanint save parašius anketą.

Išvados : Tikrai serveris man patinka ,yra tikroviškas (,mano manymu pats tikrovškiausias samp serveris Lietuvoje. Reikia tikrai patobulinti anti cheat sistemą ,padaryti kokį atnaujinimą ir tikrai būtų viskas tobula (mano manymu).

Dėkoju už dėmesį ,Lebronas_Holas.

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Suteikta pagalba, norėdami atsiimti 200K susisiekite žaidime

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.