Jump to content
Ponia_Korupcija

Naujasis Mechanikų direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

Sveiki, serverio žaidėjai! Kaip žinia, sveikinuose ne šiaip sau, o su naujienomis, jog ir vėl turime užimtą mechanikų direktoriaus kėdę. Rimkimai nebuvo lengvi, nebuvo matyti aiškaus lyderio ar kelių ryškių kandidatų, dauguma pasirodėte vienodai verti, todėl priimti sprendimą buvo sunkoka. Na, bet jeigu reikia, vadinasi reikia, taigi nieko nelaukdami apžvelkime atrankos rezultatus:

Pagrindinės priežastys, kodėl anketos nebuvo analizuojamos:

• Labai gaila, tačiau daugelis padarėte tokių žioplų klaidų, kaip nuotraukų sukėlimas ne nuorodam, vietomis netinkamas šriftas, reikalaujamoje vietoje neuždėtas kursyvas, netinkamas redagavimo laikas, netinkama spalva.
Analizuojamos anketos:

• Tautvis_Osin - Patenki į juodąjį direktorių bei pavaduotojų sąrašą už anketos turinio kopijavimą.
  • Masia_Mantas - Na darbo patirtis tikrai pavydėtina, kaip ir minėjai, tikrai esi neutralių firmų žmogus. Pastebėjau, kad serveryje esi gana aktyvus, tad džiaugiuosi, kad radau tvarkingai užpildytą tavo anketą. Iki aštunto klausimo viskas puiku, labai trumpai ir aiškiai išdėstei mintis, neprireikė didelio išsiplėtimo, gerai įsiskaitei ir supratai klausimus. Toliau, idėjos, žinau, kad jos yra sunkiausios, joms sugalvoti reikia daugiausiai pastangų, tačiau to kartoti kiekvienus rinkimus nereikia. Pačios idėjos, nėra pačios įspūdingiausios, tačiau vis kažkas įdomesnio ir retesnio. Pirmoji skamba gana neblogai, galbūt, kaip pats sakei reikia ją patobulinti. Vėliau minėjai darbą po du, tai matau anketose beveik kiekvienus rinkimus, tačiau niekas nesugeba papasakoti, kaip tai sugebės padaryti. Norėjosi, kad labiau papasakotum, kaip padalinsi porai darbus, kadangi žinoma, kad kiekvienas nori važinėti su transportu ir gauti pinigus, na tavo atveju vienas sėdės šalia ir už važinėjimą pinigų negaus. Norėjosi, kad labiau papasakotum apie šios idėjos įgyvendinimą, kaip sulyginsi darbuotojų algas ir panašiai. Toliau, akcijos, na nėra kažkokia tai bombinė naujovė, visgi į mechanikų darbo skiltį dažniausiai užeina tik darbuotojai ir firmos valdžia, todėl paprasti serverio žaidėjai to nepastebės, bet paskelbus apie akcijas žaidime, galbūt būtų visai įdomu. Na vadovai, ši idėja man nepatinka, jei tai būtų mano firma, to nedayčiau, tačiau savo nuomonės kitiems "primesti" negaliu. Gaila, kad nieko nepapasakojai apie visą firmos sistemą, norėjosi sužinoti, ar tai bus kokie rangai, ar laisva firma, algų sistema ir kita. Toliau, gana taikliai pataikei atsakydamas į vienuoliktą klausimą, pateikei svarbiausią priežastį darbuotojų išlaikymui, t.y. pačio direktoriaus aktyvumas ir bendravimas. Tavo santykiai su kitais direktoriaus, "Tik su vienos firmos direktoriumi nesutariu" na manau čia jau nieko nebepridursi, abu žinome apie ką eina kalba ;D. Situacija, joje šiek tiek norėjau kitokio atsakymo, tikėjausi, kad nepamirši paminėti, jog kviesti per Teamspeak'ą nepakanka. Š iaip apibendrinus visą anketą ji tikrai nebloga ir laisvai gali konkuruoti su kitomi. Vietomis trūko argumentavimo, palikai keletą gramatinių klaidų, daugiau dėmesio reiktų skirti idėjoms.
  • Inferno_Player - Dar vienas žaidėjas, su nemažu mechaniko patirties bagažu. Aktyvumas tavo neblogas, bet norėtųsi šiektiek didesnio. Septintame klausime nepateikei aiškių priežasčių, kodėl nori būtent šios firmos, papasakojai kas iki šiol buvo blogai ir kokio direktoriaus ten reikia, kaip supratau, tu nori tai pakeisti, bet taip kalbėti galima apie visus darbus, todėl trūko aiškios priežasties, kodėl būtent renkiesi mechanikus. Sekantis atsakymas, šiek tiek nukrypai nuo klausimo, norėjau pagrindinių uždavinių. Į visą klausimą galėjai atsakyti savo priešpaskutiniu atsakymo sakiniu. Toliau, sunkiausios, bet mano mėgstamiausios - įdėjos. Pirmoji, tikrai naudingas dalykas, kolkas apie tai esu tik daug girdėjusi, tačiau nepastebėjau ar kažkas buvo tai įgyvendinęs, todėl būtų įdomu pamatyti. Perskaičiusi idėją su "Diplomu" pradžioje šiek tiek nesupratau, ar tai bus taikoma ką tik įsidabinusiems žaidėjas, ar jau dirbantiems kažkiek laiko, bet pasidomėju ir tavęs pačio paklaususi viską išsiaiškinau ir idėja pasirodė tikrai visai nebloga, kurią jau galima pavadinti idėja. Trečioji, mąstai tikrai gerai, tačiau tai rašyti anketoje abejoju ar verta, kadangi pasiūlymas gana banalus ir atrodo tarsi jį parašei tik tam, kad būtų daugiau teksto. Tolimesni anketos atsakymai man patiko labiau, galbūt todėl, kad moki samprotauti bei tikrai supranti ko reikia firmos palaikymui tiek iš darbuotojų, tiek iš vadovų pusės. Esi užsibrėžęs aiškius tikslus ir nesiblaškai tarp kitų. Taipogi užkibo situacija, nes norėjau sulaukti atsakymo, jog kviesti darbuotojus taip pat reikia ir žaidime. Apskritai visa anketa tvarkinga, kaikur trūksta konkretumo arba vienareikšmio atsakymo, bet mąstai teisingai, tavo stilius man patiko, buvo lengva ir malonu skaityti.
  • Gustis_Gustisss - Kiek tave pažįstu esi malonus, kūrybingas ir gana protingas žmogus. Esi turbūt jauniausias šios atrankos kandidatas, kurio anketą analizuoju. Tačiau tikrai negaliu pasakyti, kad tai galima pastebėti, kadangi ji tikrai neprastesnė už kitų, daugelį netgi pralenkia. Pirmieji aštuoni klausimai trumpi ir aiškūs, prie ko prikibti neturiu. Toliau, idėjų pateikei nemažai, viskas gana įdomu, šiek tiek trūko nuoseklumo, norėjosi, kad kiekviena būtų išskirta ir labiau argumentuota. Š iaip man patiko tavo pastebėjimas dėl bendradarbiavimo su tuninginių firma, pati kažkaip apie tai nebuvau pamąsčiusi, o dabar privertei pagalvoti ir suprasti, kad tikrai galima kažką nuveikti, tik idėją reikia labiau išplėtoti. Kitos idėjos paprastesnės, tačiau gana įdomios, buvau jas mačiusi pas kelis direktorius, bet dar kolkas nelabai mačiau, kad pavyktų jas pateisinti, kad jos būtų paklausios. Prie pagrindinių tikslų minėjai, kad nori atgaivinti šią firmą, tik aš nesuprantu, kodėl jūs visi norite ją gaivinti, atrodo tarsi ji visad slopsta, darosi prastesnė, nors pažiūrėjus ji laikėsi puikiame stovyje, darbuotojų netrūko jau ilgą laiko tarpą, todėl pirmiausia reiktų pasiekti kartelę, kuri jau yra užkelta, o tai padaryti tikrai nebus lengva. Toliau, situacija, atsakydamas į ją neprašovei, pastebėjai ir paminėjai tai, ko laukiau. Davei pasiūlymą, su kuriuo pilnai sutinku, tačiau gaila, kad visko reguliuoti ir keisti mes negalime. Apibendrindama visą anketą galiu pasakyti, kad ji tvarkinga, išsami, ir gana tiksli, mažai nukrypsti nuo temos, tačiau šiek tiek trūksta nuoseklumo ir argumentavimo. 
  • Puff_Linas - Iš taksisto į mechaniką. Esi dar vienas ne žalias veidas tiek serveryje, tiek mechanikuose bei direktoriavime. Turi nemažai patirties visose srityse, todėl buvo įdomu sužinoti, kodėl renkiesi būtent šią firmą. Bet gan silpnokai tai atskleidei, savo atsakyme daugiau kalbėjai apie tai, ką norėtum nuveikti, o ne apie tai, kodėl to nori. Pateikei vieną argumentą dėl neutralumo, tačiau to mažoka, kad įtikintum mus. Toliau idėjos, kaikurios buvo paprastos, kaikurios išties visai sudomino, nupasakoji firmos sistemą, t.y apie pliusių ir minusų sistemą, šį kartą ji pasirodė įdomi, patiko supratimas dėl aukščiausio rango, kalbėjai apie minusus, kai darbuitojui nebus kur kilti, jis turės išlaikyti savo vietą, supratinga, kad būtų ką veikti jau visko pasiekus. Toliau, tai, kad viskas bus vienoje temoje taip pat pasirodė į gerąją pusę, patogiau tiek direktoriui, tiek darbuotojams. Apskritai kalbant apie idėjas, jos nėra bombinės, tačiau su sugebi jas visas gražiai išdėstyti, argumentuoti, pateikti pavyzdžių, kas tikrai gana įtikina skaitytojus. Spaudžiu ranką už šį supratimą: "Nesvarbu kokią veiklą bedarysi, svarbu, kad darbuotojams joje būtų smagu, bei linksma". Pilnai sutinku su tuo, kad darbuotojams nereikia kaskart grūsti to mechaniko darbo, nes juo jis pabūna ir laisvu laiku. Gana šauniai suvokei ir atsakei į situaciją. Apibendridama visą anketą, galiu pasakyti, kad ji tvarkinga, rašyta protingo ir raštingo žmogaus.
  • Vytas_Maniakas - Iš pirmo žvilgsnio anketa atrodo tvarkinga ir išsami. Tačiau pirmas dalykas, kuris jau labai krito į akį, tai tavo darbo patirtis. Daugeliui atrodo, kad ji nėra reikalinga norint vadovauti, tačiau aš laikausi kitos nuomonės. Galbūt dirbai kadaise seniai, kai patirties taškai nebuvo skaičiuojami, tačiau to tikrai nepakanka, per tiek laiko labai daug kas pasikeitė. Toliau, sekantys klausymai atsakyti neblogai, turi savotišką rašymo stilių, į klausimus atsakei lyg ir tai, ko norėjau, todėl kibti negaliu. Vėliau sekė idėjos, atrankoje į fūristų direktorių jomis sužavėjai, tačiau šį kartą pasirodei kiek silpniau. Pirmoji ginčytina, galbūt reikėjo labiau argumentuoti. Sutartys, KMA tvarkymas bei eventai pasirodė paviršutiniški ir labai kasdieniški, kiek įdomiau skamba žaidėjų motyvacija bei sumanymas dėl mašinų nutempimo užsakymų. Galbūt tau nepasisekė, jog anketą skaitau vieną iš paskutiniųjų, nes daugumos  atsakymai kartojasi, visi atsakote ir mąstote labai panašiai, kartais atrodo, kad rašote ne tai ką galvojate, o tai ką noriu matyti aš. Todėl nelabai turiu daug ką pasakyti, daugelį klaidų jau minėjau kitiems kandidatas, turėtum ir tu ką pritaikyti sau, o kiekvieno kandidato aprašyme kartotis nenoriu. Jeigu atvirai tavo anketa yra gera, moki dėstyti mintis, gražiai išreikšti, tačiau pats turinys manęs labai neįtikina, susidarė įspūdis, kad dabar nori direktoriaus tik tam, kad galėtum įrodyti kitiems koks tu esi, ką sugebi, atkleisti save. Pasirodė tarsi ši firma yra tau tik prieeiga prie kitų tikslų. Neįtikinai, kad atrankos laukei, atrodo tarsi tik dabar būtum sugalvojęs, staigiai susikęs kelias idėjas, ir boom dalyvauji.
  • Norvegas_Esu - Nagi, nagi, vieną dieną pavaduotojas, kitą jau noriu direktoriaus. Ar ne per daug drąsu? Galiu pasakyti, kad tikrai ne! Ištiesų džiaugiuosi, kad dalyvauji rinkimuose, paskutinu metu teko nemažai stebėti, kadangi esi atsidavęs mechanikų firmai nemažą laiko tarpą. Septintame klausime daug argumentų nepateikei, tačiau moki įtikinti skaitytoją bei parodyti motyvaciją. Trumpai ir aiškei pateikei atsakymą dėl pagrndinių mechaniko uždavinių, kadangi aš vertinu konkretumą, todėl šį kartą tau tai teikia pliusą. Toliau, idėjos, vienintelis iš visų, kurių anketos buvo analizuojamos, jas pateikei kitaip. Viską surašei nuoseliai, pirmiausia pateikdavai problemas, o vėliau sprendimus, kuriuos laisvai galiu vadinti idėjomis. Aptarei gana aktualias problemas, tai paliktą transportą veiksmo metu prie grobiamų pastatų, darbinio transporto priemonių trūkumą. Pati sistema nėra pati naujausia, tačiau jau kitokia, jau labiau susieta su darbu. Man patiko, kad išplėtei tas idėjas, kurias sunkoka suprasti, jas gerai ir smulkiai papasakojai, o dalykų kurie akivaizdūs, neminėjai, tai taipogi tau duoda daugiau šansų. Š iaip idėjos tikrai įdomios, nebuvo nuobodu skaityti, nereikėjo galvoti "ir vėl..". Iš visos anketos supratau, kad turi aiškių tikslų, renkiesi tinkamas priemones jiems pasiekti. Citata iš tavo anketos: "Pirmiausia tai yra žaidimas, o žaidime reikia gerai praleisti laiką." Sutinku su tavo mintimi, nes kolkas didžiausią direktoriaus jėgą parodė žaidėjai, kurie praleidžia laiką pačiame serveryje, jiems yra įdomu, nereikia kas 10 min skubėti AFK ir pailsėti. Apskritai visa anketa atrodo patraukliai, išsamiai, joje nieko nėra perdaug ir nieko netrūksta. Surizikavai, tačiau, kaip sako tas banalus posakis: "nerizikuosi, negersi šampano".
Bendra apžvalga:

• Taigi pagaliau baigiau aptarti visas anketas ir galiu pasakyti, kad šį kartą nenuvylėte. Gustis_Gustiss - šiek dar trūksta to užsidegimo ir pasitikėjimo savimi. Masia_Mantas - asmenybė stipri, tačiau norėtųsi, jog daugiau dėmesio skirtum anketai.Inferno_Player ir Vytas_Maniakas - abu pasirodėte vienodai, tačiau vieną norėtųsi dažniau matyti tiek serveryje, tiek pokalbių programoje, o sekantis neįtikino, kad nori būtent šios firmos. Puff_Linas ir Norvegas_Esu - sunku dėl jūsų apsispręsti, abu supratote visą mechanikų darbą, paskirtį, pliusus ir minusus, anketas buvo malonu skaityti. Tačiau vienas turi didesnį bagažą patirties, kitam pasireikšti progų kliuvo mažiau, todėl šį kartą suteiksiu šansą dar direktoriaus duonos neragavusiam kandidatui -Norvegas_Esu. Beliko tik pasveikinti naująjį mechanikų direktorių! 
  • Direktoriui poste neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos atiteks antros vietos nugalėtojui - Puff_Linas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.