Jump to content
Deny_Toscano

Atsiliepimas apie projektą [Deny_Toscano]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, mano nikas serveyje yra Deny_Toscano. Nors serveryje žaidžiu vos kelias dienas, jau spėjau susidaryti visai gerą nuomonę apie šį projektą.

Taigi pliusai: likau labai nustebęs, kai pamačiau kokia administracija yra maloni, paslaugi, visada padedanti, kartais netgi daugiau negu prašiau, pavyzdžiui: paprašiau administratorių kad atgetintų į miestelius nes buvau LV, toli nuo miestelių be transporto, tai ne tik atgetino bet ir pagydė, taip pat administracija tikrai žino kokias pareigas eina ir stengiasi kuo geriau ir greičiau susitvarkyti su čyteriais, bugeriais, kenkėjais. Labai patiko mappinimo darbai ir script'as, likau sužavėtas labai tikroviško miestelių įrengimo įvaizdžio. Serveris nustebino savo darbų įvairove, kad egzistuoja tokie darbai kaip: narai, medkirčiai, kunigai ir netgi ūkininkai! Dar labai patinka kad pagrindinis veiksmas vyksta mažuose kaimeliuose (miesteliuose), o ne didžiuosiuose San Andreas miestuose, kaip pavyzdžiui įprasta San Fierro. Labai patinko namų ir butų pasirinkimas serveryje, galima nusipirkti nuo lūšnos prie dylerių iki B1 vidaus namų pgr miestelyje ar didžiausių vilų Los Santos mieste. 

Š iokie tokie minusai: serveryje yra nemažai apgavikų, pavyzdžiui: pasisiūliau vienam žaidėjui pakelti ridą už tam tikrą pinigų sumą, ir kai pakėliau jis papraščiausiai atsijungę nesumokėjęs (ir taip ne vieną kartą). Yra serveryje nemažai čyterių, kai daro fakekill ir uždeda star už tai, bet tai mano manymu nėra administracijos kaltė, o galėtų būti pakoreguotas anti-cheat'as.

Pastebėjimai: mano manymu serveryje naujokui "prasimušti" iki darbo su pakvietimu yra tikrai labai sunku, labai sunku užsidirbti tuos pirmuosius 200,000 serverio valiutos kad vien nusipirktum ginklų licenziją ar susimokėtum darbo sutartį. Bet manau jog tai šiek tiek priduoda tikroviškumo šiam serveriui, nes ir realiame gyvenime prasimušt taip pat nėra taip lengva. Mano manymu dar galėtų būti didesnis nuosavų transporto priemonių pirkimo pasirinkimas, galėtų būti pridėta mašinų kaip: HotRing, BF Injection, Hotknife, PCJ-600, HotRing Racer, SandKing, FCR-900, Bandito, BF-400.

Pagarbiai,

Deny_Toscano 

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Suteikiama pagalba, 150K ( Kadangi trūko 10 žodžių) Susisiekite žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.