Jump to content
Freddy_Bloods

Atsiliepimas apie projektą (Kenny_Silver)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, mano nickas žaidime yra Kenny_Silver ir šiandien aš norėčiau pasidalinti savo mintimis apie šį serverį. Serveris yra iš ties įdomus, turi daug intriguojančių bei daug žadančių dalykų. Projektas neturi kasdieninės rutinos, kiekvieną naują dieną atsiranda naujų žmonių, atnaujinimų. Kadangi žaidžiu labai neilgai, vos keletą dienų, vis dar nesugebėjau susipažinti su serverio valdžia. Vienas dalykas kuris mane labai sudomino šiame serveryje-darbai. Dirbant darbus be pakvietimu būna šiek tiek nuobodu, nebent turi draugų žaidžiančių kartu su tavimi, kadangi jie nėra labai sudominantys. Tačiau darbai su pakvietimais yra jų priešingybė- vienas jų pliusas yra tas, kad žaidžiant padedi serverio bendruomenei, kad ir kokį darbą su pakvietimu dirbtum. Naujokams yra šiek tiek sunku prasimušti, kadangi viskas yra labai brangu, kiek mačiau telefonas kainuoja 5000, kas naujokui yra gana daug. Serverio plugin'ai yra puikūs, ypač man patinka komanda /gps, su ja galima rasti bet kurią vietą žemėlapyje. Tačiau yra ir tamsioji serverio pusė. Cheater'iai, buger'iai ir t.t. Didesnius postus užimantys žaidėjai (PD, FBI) nelabai kreipia dėmesį į kitus serverio žaidėjus, o neretai net gi nesilaiko savo darbų taisyklių. Mano nuomone, bausmės jiems turėtų būti šiek tiek griežtesnės. Administratoriai yra labai mandagūs, draugiški bei padedantys, matosi, kad jaučia atsakomybę. Serveris sulig kiekviena diena tobulėja, tas man labai patinka. Tačiau tobulybės ribų nėra, ir norėčiau pamatyti šį serverį po kelių metų. Kiek žinau, serveris gyvuoja jau daugiau nei 5 metai, tas yra gan didelis skaičius, ir manau, kad per tiek laiko projektas sugebėjo patobulėti. Overall, serveris turi kur tobulėti, mažinti klaidų sistemose kiekį, sustiprinti anti-cheat sistemą bei mažinti į savo darbą nekreipiančius dėmesio darbuotojus. 

Tiek iš mano pusės apie šį serverį, n' i'm out.

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Parama suteikiama, 100 k ( trūko žodžių )

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.