Jump to content
Aurimas_Nrg

Atsiliepimas apie projektą Aurimas_Nrg

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, aš esu Aurimas, man yra 18 metų, o šiame žaidime žaidžiu vartotoju, kuris žinomas kaip Aurimas_Nrg ir norėdamas išreikšti savo nuomonę apie šį projektą, rašau atsiliepimą

31.png

Gyvename pasaulyje, kuriame žmonės daug amžių kovojo dėl galimybės būti laisvais ir nepriklausomais, kovojo dėl to, kad turėtų teisę patys rinktis kuo nori būti ir kaip nori gyventi. Negaliu pasakyti, kad visiškai įvykdėme šiuos tikslus, tačiau iki to trūksta galėtinai nedaug ir savo gyvenimus daugiau ar mažiau kontroliuojame patys. Tačiau galia, kurią mums suteikė laisvė, mus įpareigoja būti subrendusiais priimti sprendimus, už kurių padarinius mes patys ir turėsime atsakyti, o tai kartais padaryti būna labai sunku ir skaudu. Airių dramaturgas George Bernard Shaw pasakė: " laisvė reiškia atsakomybę. Š tai kodėl dažnas jos bijo" , tačiau aš manau, kad žmonės tiesiog bijo suklysti ir susimauti. Tikriausiai jums įdomu, kodėl aš kalbu apie tokius dalykus, nors rašau atsiliepimą apie LMG? Atsakymas labai paprastas: nes aš žinau, kad pasirinkdamas šį projektą nesuklydau.

Dauguma žmonių tikriausiai mąsto, jog žaisdami čia eikvoja savo laiką veltui ir dėl savo priklausomybės ( nebijokime taip pavadinti ) kenkę savo gyvenimui ir vis labiau tamsina jau ir taip tamsią savo ateitį. Sveikinu, jūs bent jau mąstote, su kuo kai kurie individai panašu nėra susipažinę, o einant prie reikalo, taip nereikėtų mąstyti, nes tai nėra tiesa. Žinoma, šiame serveryje, mačiau asmenybių, kurios žaidžia šį žaidimą labai neteisingai, kurios specialiai kenkę kitiems, apgaudinėja, meluoja, nervinasi be reikalo ir užsiima kita šlykščia veikla, tačiau ar tokių žmonių nepasitaiko ir gyvenime? Žaisdamas čia supratau, kad iš tokių žmonių nereikia imti pavyzdžio ir galvoti, jog ir tu toks esi ar kad tapsi tokiu kaip jie. Jie suklydo ne pasirinkdami šį projektą ir šį žaidimą, o rinkdamiesi kaip jį žaisti, o tai jau visai kitas reikalas.

Žaisdamas LMG ir būdamas vienas iš jūsų, šiame žaidime pastebėjau kur kas daugiau nei galėjau tikėtis. Draugiškumas, paslaugumas, pasitikėjimas, atsakomybė, ryžtingumas ir jautrumas šiame projekte nėra svetima, kaip ir kitos humaniškosios vertybės, o tai jau puošę ne tik LMG, bet ir kiekviena iš mūsų. Puoselėjant šias vertybes, nėra skirtumo kur tu tai darai, nes vien faktas, kad tu sugebi jas skleisti yra žavus. Tad ar galima tai vadinti tuščiu laiko leidimu? abejoju...

Žaisdamas LMG, daug kartų likau sužavėtas žmonių gerumu, kai pavyzdžiui: kiek labiau patyrę žaidėjai padeda naujokams ar padovanoja jiems pinigų, pamačius gatvėje, pėsčiomis bėgantį žmogų, dažnas pasisiūlo jį pavežti, paprašius pagalbos per /padmins retu atveju jos nesulauki, o dirbant tam tikram darbe su pakvietimu, gali būti užtikrintas, kad tavo kolegos, tau stovės už nugaros, kad ir kas nutiktų ir padės tau, nors ir patys dėl to gali nukentėti. Galbūt tai ir nėra labai ypatinga, tačiau tai yra gražu.

Žinote, čia žaidžiu jau tikrai daug laiko ir šį projektą su kiekviena diena tik vis labiau įsimyliu. Kaip gyvenime taip ir čia, būna nuosmukių ir pakylimų, pykčių ir susitaikymų, išėjimų ir sugrįžimų, tačiau kaip gi be to? Rašydamas tai dabar tiesiog šypsausi, nes mintyse vis iškyla prisiminimai, kurios patyriau čia su draugais, kurie išliks labai ilga laiką, nes yra tiesiog nepakartojami #FBI#BEST#. Tikriausiai dauguma serverių žaidėjų turi tokių prisiminimų, apie kurios vos pagalvojus, norisi nusišypsoti. Bent jau man, faktas, kad šis žaidimas leidžia šypsotis yra toks svarbus, kad jį galiu žaisti žinodamas, jog pasirinkau teisingai. Kiek daug naktų žaidžiant LMG praleista su žmonėmis, kurių niekada nesu matęs ir praktiškai nieko apie juos nežinau, tačiau galiu sakyti, kad visiškai jais pasitikiu ir nesigailiu nei vienos minutės, kurias praleidau su jais ir jei gyvenčiau antra karta, lygiai taip pat jas praleisčiau, žaidžiant LMG. WOW, šis projektas tiesiog neįtikėtinas ! 

Tiek daug gerų akimirkų... Tiek daug gerų prisiminimų... Tiek daug juoko ir pokštų... Manau, kad turiu pasidalinti pora nuostabių prisiminimų...

Būdamas PD/FBI direktoriumi, labai gerai sutariau su Tomcikas_Zdarof, tad bendrų prisiminimų tikrai turime. Čia bus vienas iš jų:

Tais pačias laikais, serveryje žaisdavo 400+ žmonių, tad su savo kolega sugalvojom mesti iššūkį nusikalstamajai ir tai gavosi nerealiai:

Tuomet su nusikalstamąją kariauti buvo tikrai smagu ir su jais taip pat turime labai gerų prisiminimų ir čia vienas iš mūsų priešininkų perliukų:

Tikriausiai kai kuriems žmonėms šie video nieko nereiškia, tiesiog eiliniai prisiminimai iš gerų LMG laikų, tačiau žmonėms kurie ten buvo ar net dalyvavo, šie video tikrai reiškia labai daug. Š iose vaizdo įrašuose galima dar karta prisiminti žmones su kuriais buvome, tai už ką kovojome ir tai dėl ko žaidėme. Š ie vaizdo įrašai parodo didžiausią LMG sėkmės priežastį - mus pačius ir mūsų sugalvojama veiklą.

Daug gražių žodžių būtų galima pasakyti apie LMG ir dar daugiau blogų, tačiau faktas tas, kas mes mylime šį projektą ir tai yra svarbiausia. Nors tai tik žaidimas, tačiau jis kai kuriais atvejais duoda daugiau nei būtų galima tikėtis, jis suteikę mums galimybę smagiai praleisti laiką ir leidžia priprasti prie laisvės, kas yra labai svarbu, nes jau nuo mažų laikų, kad ir per žaidimą, žmogus rinkdamasis ką nori daryti ir koks nori būti, formuoja savo asmenybę. Ir turiu pasidžiaugti, kad dauguma žaidėjų, savo asmenybėse ugdo gerąsias savybes, o ne priešingai. Turiu pasidžiaugti, kad mes visi kartu žaidžiame šiame projekte.

Istorija, kurią mes kuriame šiame projekte dar nėra baigta ir tikiuosi ta pabaiga dar bus labai negreitai, tad visko gali nutikti ir aš nebandysiu būti aiškiaregiu ir nespėsiu kas nutiks, o tiesiog pasakysiu, kad aš didžiuojuosi istorija, kuri yra sukurta visų mūsų šiuo metu ir tos trys raidės LMG kiekvienam iš mūsų turi reikšti kur kas daugiau nei žaidimą...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.