Jump to content
Luk_Bam

Atsiliepimas apie projektą [Luk_Bam]

Rekomenduoti pranešimai

Taigi serveryje esu žinomas kaip Luk_Bam man yra 15metų. Lmg serverį atradau labai greitai ir kilo pagunda žaisti šiame serveryje viskas atrodė tobula buvo smagu žaisti.
Taigi mano manymu serveryje yra geriausiai tai kai tau reikia pagalbos atsiras tikrai kas gali padėti. Manau pliusas yra kai serverio žaidėjams lengva patekti su pakvietimais. Kai turi serveryje linksmą kompanija tau visada smagu žaisti kadangi žaisdamas turi atsipalaiduoti stengtis pamiršti viską, o šis serveris yra skirtas būtent tam, kad galėtai pamiršti viską. Serveryje žaidžiu gan ilgai ir pastebėjau, kai grobimai vykdomi tikrai organizuotai visada atsiranda tokių žmonių kurie su savo čytinimais sugadina visą reikalą, serveryje nėra per daugiausiai modifikacijos labai paprasta gal dėl to žmonės ir žaidžia? Bet galvoju, kad visa serverio bendruomenė laukia atnaujinimo. Manau serveris yra ties žlugimo ribos kadangi palyginus su anksčiau nėra taip linksma kaip ir ankščiau. Taigi serveryje yra labai daug nesąmoningų taisyklių kurios yra nieko vertos, tačiau negalėčiau pasakyti kai kurios yra tikrai reikalingos. Serverio bendruomenė galėtų būti ir geresnė, tačiau kokia turim tokią turim man nelabai patinka Dp vadovavimas, bet viskas kitas yra viskas tvarkoje. Manau serveryje yra užgauliojami naujokai dažniausiai juokasi iš jo amžiaus. Bet manau serveris atsižvelgs į žaidėjų nuomone viskas yra pataisomas truputį pastangų bus įdėta į modifikacija ir esu užtikrintas, kad šis serveris išliks pačiu geriausiu.

Taigi galimą viską apibendrinti kaip ir minėjau serveryje darosi ne taip malonu žaisti vien dėl to, kad visi lauke 1.8 atnaujinimo, tačiau kaip serveris tampa nesuvaldomas vien tik čytai jam sunku plėtotis manau jeigu serveryje būtų gera ir vieninga bendruomenė tikrai būtų pasiekta dideli rezultatai nu ką padarysi laukiam 1.8 manau čia vien dėl jo dar serveryje laikosi žaidėjai, tačiau gailą, kad 1.8 bus kažkada ir kažkur. Kaip ir minėjau 1.8 gali jo ir nebūti, svarbiausiai gerai praleisti laiką kolei patys nesusivoksime, kad reikia žaisti sąžiningai taip bus ir toliau visada reikia pradėti nuo savęs, o ne kitus peikti. Manau serveryje reikia praleisti laiką jei atėjai tik peikti, o ne girti reiškiasi nesupranti žaidimo tikslo čia ne koks tikras gyvenimas čia paprastas žaidimas kuriame gali palikti visus rūpesčius.

Pagarbiai Luk_Bam tikiuosi patiko skaityti:)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.