Jump to content
Extra_Fan

Atsiliepimas apie projektą [Extra_Fan]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki skaitytojai, aš esu Extra_Fan, man yra 14 metų. Nors serveryje žaidžiu tik metus, galiu pasakyti tai super Serveris! Pradėkime nuo pačio ''gamemod'o'' Padarytas labai gerai, gal ir yra šiek tiek nesklandumu, bet juos spėja greitai ištaisyt. Puiki šio projekto komanda, bei patys žaidėjai. Kartais pasitaiko kenkėju, bet juos greitai užblokuoja mūsų gerieji ''Admin'ai''. Puikios serverio komandos, kurios leidžia greitai, ir patogiai pamatyti jūsų norimą vietą, ar tai kur nors nukeliauti. Tai pat yra geri, bei greiti būdai gauti pinigų, bei patirties. Tai yra: Rinkti grybus, dirbti ofise, rinkti mėšlą bei žvejoti. Asmeniškai, aš daugiausiai pinigų gavau žvejodamas. Taipogi šis projektas turi savo ''TeamSpeak'' programos serverį, bei forumą. TeamSpeak programoje, jūs galite bendrauti su savo bendradarbiais, bei kitais asmenimis. Forume yra daug galimybių patekti į darbus. Kiekvieną savaite vykstą bent po 2-3 atrankas forume, bei apie 5-7 atrankas žaidime. Serveris tiesiog neapsakomas emocijų. Dažniausiai jos būna linksmos. Vyksta labai daug ''eventų'' per kurios galima irgi laimėti pinigų. Dar manau šis serveris yra originalus, savo išdėstymu. Prieš LMG.lt žaidžiant kitus projektus, dar nebuvau niekad nematęs Lietuvos miestelių perkeltus į Samp žaidimą. Apie šį projektą sužinojau mokykloje, visi tik ir tekalbėjo apie šį serverį. Pamaniau teks pabandyti, nieko gi neprarasiu. Atėjau ir per tas pirmąsias 4 dienas, šis projektas mane taip stipriai sužavėjo, kad net nenuėjau nuo kompo beveik <juokuosi>

Ko norėtu žaidėjai iš serverio (mano nuomone)

Manau daug žaidėjų norėtų kažko naujo, nes jau galimą sakyti tas pats per tą patį. Žinau, gal serverio administracija būna dažnai užsiėmusi, bet manau tikrai atrastų nors vienas vakaras, kad nors truputi pradėtų kažką mastyti dėl to naujo atnaujinimo 1.8!

Apie projekto komandą. 

Taigi, šio projekto komanda yra tokie žmonės kurie visą laiką gali padėti. Tai dar vienas dalykas, kas mane patraukė į šį serverį. Visi serverio prižiūrėtojai atlieką nuostabų darbą, forumo moderatoriai neleidžia niekam ''freepost'inti''. Gaujų prižiūrėtojai išrenką tinkamas gaujas kurios neleidžia serverį ramiai gyventi, ''Teamspeak'' moderatoriai neleidžia, kad kas nors leistu muziką be leidimo bet kokiam kanale.

Taigi kviečiu visus prisijungti prie serverio ir gerai praleisti laiką!!

Ačiū už dėmesį ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.