Jump to content
Deny_Toscano

Atsiliepimas apie projektą [Deny_Toscano]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sakitytojai, mano nick'as serveryje yra Deny_Toscano, o tikras vardas yra Danielius, man yra 15 metų ir gyvenu Druskininkuose. Į serverį žaisti pakvietė draugas, kuris dabar yra kaltas dėl mano priklausomybės šiam serveriui, bet tas manęs neliūdina, nes tikrai šis serveris yra labai unikalus ir išskirtinis. 

 

Turbūt daugelis dabar, pradėję skaityti klaustų: kam jis rašo dar vieną atsiliepimą jei vos prieš kelias dienas parašė kitą? O gi rašau visų pirma dėl to, jog noriu padėkoti serverio pagrindiniams prižiūrėtojams, kurie padeda naujokams, tokiems kaip aš, prasimušti, palengvinti gyvenimą, ir suteikti paramą. O kita - noriu pabandyti savo jėgas šiame konkurse, kas žino, galbūt pavyks?

 

Taigi serveryje žaidžiu turbūt kokias dvi savaites, ir tikrai, šis serveris mano atžvilgiu yra geriausias Lietuvoje. Mano manymu serveris galėtų būti kai nors perkurtas ir anglų kalba, kad jame galėtų žaisti ir užsieniečiai, ir manau kad LMG sukeltų nemažą konkurenciją užsienio SAMP serverių rinkoje. Tai sakau, nes anksčiau, tai yra prieš kokius gerus du ar tris mėnesius žaidžiau keliuose užsienio serveriuose, man jie tikrai patiko, bet juose kažko trūko, pats tiksliai nežinau ko, bet turbūt trūko to daikto vadinamo "namais". Taip, per tuos kelis mėnesius tikrai labai pagilinau savo anglų kalbos žinias, tie serveriai nebuvo labai dideli, dieną žaisdavo apie 150 žmonių, bet jie tikrai buvo verti mano dėmesio. Tačiau, turbūt kaip visi žinome, serveryje kuris yra nedidelis, ar ką tik startavęs, labai lengva yra pasiekti aukštas pareigas, kaip direktoriaus, ar netgi serverio prižiūrėtojo ir taip toliau, bet tas man labai greitai atsibodo, ir pradėjau ieškoti gero, unikalaus, išskirtinio, LIETUVIŠ KO SAMP serverio. Gerai, manau užteks užsienio istorijų ir politikos, pereinam prie LMG.

 

Taip ir gavosi kad atėjau į LMG. Iš pradžių zurkiau kad viskas labai sunku, bet po to kai užėjau į forumą, pamačiau kad serveris, ir jo administracija turi ką pasiūlyti ir vietos nerandančiam naujokėliui, pasirodo yra dalykas kaip pinigų gavimas iš paramos, kas mane tikrai labai suviliojo. Dar, serveris yra išskiritnis savo plačiu darbų pasirinkimu, tikrai labai nustebino darbai kaip narai, kunigai, valytojai,ir netgi autobuso vairuotojai. Serveris tikrai labai nustebino savo pasiūlymais naujokams, nes galima nesunkiai užsidirbti pinigų žvejojant ar netgi renkant grybus, grybų plantacijoje, grybų rinkimo niekada neesu matęs kituose serveriuose, arba galima užsidirbti pinigų tiesiog paliekant žaidėją ofise. Dar serveris yra unikalus savo vairavimo mokykla, galiu drąsiai sakyti, jog LMG vairavimo mokykla išmokė mane vairuoti, nes menkiausias mašinos netikslus pastatymas atbulomis, ar įvažiavimas į apsisukimo tašką kreivai sako jog nemoki vairuoti, ir liepia pradėti iš naujo. Serverį išskirtinį daro jo bendruomenė, labai džiugina administratorių požiūris į einamas pareigas tai parodo jų profesionalumą ir užsidegimą padėti žmonėms, netik tuo, ko jie prašo bet prie viso to dar ir pagydyti ar kažkur nuvežti. Žinoma, nei vienas serveris neapsieina be blogųjų administratorių, kurie naudojasi savo privilegijomis ir deda BAN arba KICK už nieką, arba uždeda MUTE ar JAIL už nieką, matyt, dėl smagumo, juk mes - lietuviai, mum patinka juoktis iš kitų nelaimių, nesėkmių. BET, tokių žmonių yra vienetai, ir su tais, serverio prižiūrėtojai stengiasi kaip įmanoma geriau ir greičiau susitvarkyti - tai labai džiugina.

 

Viena iš didžiausių serverio problemų yra čyteriai, bet čia yra script'erių ir pagrindinių administratorių problema, nes jie turėtų patobulinti ANTI-CHEAT'ą, kad pavyzdžiui tuos, kurie daro FAKEKILL serveris išbanintų 24-iomss valandoms, o ne tik iškickintų. Į šia čyterių ir ANTI-CHEAT problemą įeina ir įvairūs bug'ai, bet tai kaip ir sakiau yra pagrindinės administracijos rūpestis.

 

Žiūrint į serverio ateitį. Ateityje mano manymu būtų galima pridėti transporto į mašinų turgų, kad žaidėjai galėtų rinktis iš didesnio mašinų asortimento. Ateityje, norėčiau matyti įvairesnias serverio darbų bazes, mano manymu būtų galima patobulinti fūristų bazę, kad nebūtų į ją taip paprasta patekti, t.y. peršoki tvorą - ir tu jau fūristų bazėje. Taip pat būtų galima pertvarkyti baikerių, tiuninginių ir SWAT bazes, kad tiuninginių bazė būtų šiek tiek labiau uždara, juk vis dėlto jie dabar nusikalstama grupuotė, tas pats ir baikerių bazei, na o SWAT bazė yra pakankamai toli nuo miestelių, bet į ją vistiek yra lengva patekti, užtenka ant mašinos atsistoti ir peršokti tvorą, ir tu jau bazėj. Dar norėtųsi, kad plėstųsi ir  perkamų namų pasirinkimas, kad būtų galima nusipirkti namus ar butus ir toli LV mieste.

 

Taigi iš mano pusės tiek, tikiuosi nieko neįžeidžiau, ir tikiuosi jog įvertinsit mano darbą ir praleistą laiką rašant šį atsiliepimą.

 

Pagarbiai,

Deny_Toscano

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×