Jump to content
Zilvis_Oho

Atsiliepimas apie projektą [Žilvis_Oho]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki aš esu Žilvinas, man yra 16 metų, serveryje mane galit išvysti kaip Žilvis_Oho. Š iame projekte žaidžiu jau apie trejus metus, mano atžvilgiu, tai yra labai daug. Apie ši projektą galiu daug pasakyti ir gero, ir blogo. Nors dauguma apie šį projektą atsiliepę blogai, tačiau aš nematau jog būtu čia taip blogai kaip dauguma sako. Aš šiame projekte žaidžiu ne dėl atnaujinimu, ar dėl dar ko, o žaidžiu todėl jog šiame serveryje susirinkus tikrai gera kompanija (kalbu tikrai ne apie visus žaidėjus), ir įdomu su ją leisti laiką. tikrai nors bugų yra tikrai daug, bet realiai tai yra nesvarbu, nes jame tikrai ir taip įdomu žaisti. Tikrai daug įdomiu akimirkų mačiau šiame projekte. Bet galime pakalbėti ir apie šio projekto problemas, nes manau tai tikrai aktualu. Tai pradėkime, nuo to jog labai bloga Anti-Cheat sistema, jinai beveik nuo nieko neapsaugo, nebent labai sunkiai aptinka tuos pažeidėjus ir juos užblokuoja, arba išmeta iš serverio, bet kartais kenčia ir net su tuo nesusyja asmenys, tačiau ir be to yra problemų kaip įvairus serverio klaidos, bugai, kaip išsiaiškinau kai kuriu net sutvarkyti neįmanomą. Na bet tos klaidos tik lašąs jūroje, nes man daug ką užgožia geri dalykai šiame projekte, kaip serverio darbai, gaujos, mapp darbai, komandos. yra tikrai daug dalyku kurie yra kaip serveriui beveik tobuli. Ir mano atžvilgiu ne reikia jokiu atnaujinimu jog gerai praleistum laiką. Mano atžvilgiu kiti projektai prieš šį nublanksta, nors kituose labai ir neteko žaisti tačiau kaip servery matau tik vieną, tai yra šį, net nemanau, kad šis serveris kaip daugumą sako žlugtu, nes ateina daug naujų žmoniu, gryžtą žaidėjai po pertrauku, tai manau žaidėju netruktu. Š is projektas galėtu žlugti tokiu atveju jai pats Edga_Kesa jį sumanytu uždaryti. Manau šis projektas kaip visi turi ir pliusu ir minusu, bet kaip daug kam, tai yra nemotais, nes žaidėjai tiesiog ateina į šiuos projektus bendrauti su kitais panašaus amžiaus žaidėjais ir tiesiog gerai leisti laiką, kaip visi čia susirinkę ir daro. Kalbant apie žaidėjus tai tikrai yra daug labai žaidėju kurie yra bendraujantis, su kuriais bet kuriuo metu galimą rasti bendra kalba. Bet vėl apie visus to pasakyti negalėčiau, nes yra visokiu tipu žaidėju pvz. "pasikėlusiu" kurie tipo žaidžia nuo pradžių ar panašiai ir ne lygis bendrauti, tikrai tokiu yra ne mažai. Nukrypstant prie to koki kelia reiktu rinktis vos pradėjus žaisti naujokui, tai iš kart patarčiau, jog eitu į nusikalstamas grupuotes arba į gaujas na, bet vėl tai priklauso nuo žaidėjo pomėgiu, budo. Bet bet kuriam patarčiau eiti į gaujas, į nusikalstamas firmas, bent jau man tai yra įdomiau šiose frakcijose, negu teisėsaugoje ir neutraliose firmose, nes nusikalstamose tikrai niekada netruks veiksmo, tai va patarčiau tokį kelia rinktis šiame projekte.Einant toliau, dėl ko pasirinkau ši serveri? aš net nežinau tikriausiai, nes jis man buvo pirmas, ir manau bus paskutinis, nes už ši projektą geresnių nebuvo ir manau nebus. O pasirinkau todėl jog čia neapsibrėžia veiksmas dideliuose plotuose, gyvenimas vyrauja miesteliuose mažuose, tai dagiau veiksmo būna. Ir kaip galima pasakyti jog kaime įdomiau gyventi, nei mieste (kažkur mačiau taip buvo parašyta) na, bet dėl to galima gynčiotis. Na dar viena priežasti galiu pasakyti kodėl pasirinkau, tai būtu man patinka šio serverio stilius tai yra "Real-Life" stiliaus, nors ir yra dar tokio stiliaus projektu, bet vistiek šis geriausias, na ir dar galėčiau pasakyti kodėl pasirinkau, tai būtu dėl kompanijos susirinkusios šiame projekte. Tai va paskutiniais žodžiais norėčiau pasakyti, jog neverkit dėl tu atnaujinimu ateis laikas jie bus, ir kaip daug kas sako tai tikrai nieko nepasikeis dėl to jog nepirksit paslaugu ar panašiai, nuo to tikrai niekas nesikeis tiesiog reikia kantrybes ir sulauksit visko, arba ne <Š ypsausi>. Bet galit nepergyventi ir mėgautis žaidimu 

Dar prie viso šito galėčiau pridurti kaip įdomiau praleisti laiką serveryje. Aš manau jog reikia turėti kažkokį tikslą ir jo siekti tai yra užsibrėžti pasiekti koki prižiūrėtoja, pavaduotoja, Direktorių, Moderatorių ar kažką panašaus, nes kai turi tikslą tai tikrai įdomiau būna praleisti laiką. Manau geriau 100 kartų pabandyti ir nepasiekti, nei nei kart nebandyti ir sakyti jog aš to negaliu pasiekti. Tai iš kart kai kažko sieki, atsiranda tikslas, tai galiu garantuoto, kad laiką praleisi 100 kart įdomiau, nei sėdėdamas vietoje. Bet tai tik mano nuomonė.

P.S radote kokiu klaidų praneškite į A.ž (nes jų tikrai turėtu būti likę ne mažai)

Pagarbiai Žilvis_Oho

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.