Jump to content
Jocker_Poker

Atsiliepimas apie projectą [Jocker_Poker]

Rekomenduoti pranešimai

ec5a4274185f0765fc7a6473ea7fea4a594.jpg

Sveiki skaitytojai, aš esu Jocker_Poker, tikras vardas Arnas, man yra 18 metų. Su LMG nuo 2012 metų, Kaip sužinojau apie LMG? Sužinojau apie LMG per draugą, kai tik pradėjau žaisti šita žaidima nelabai žinojau ka čia reikia daryti :D bet man draugas bišky paaiškino kokia čia reikšmė šito žaidimo. Mano draugas nustojo žaisti šita žaidima ir pasilikau vienas nu pradėjau bendrauti su tikais žaidėjais tikrai padėjo suprasti žaidima per tam tinkama laika. vienas iš geriausių žaidėjų kuris man labai padėjo tai buvo " Adi_Zero " adis man viska parodė žaidime parodė kaip naudoti forumu ir t.t, Adi buvo pirmas žmogus kuris pasirodė per camera per Tinychata :D seni geri laikai. Nežinau kaip atsidėkoti jam bet tiesiog galiu pasakyti sėkmės tau bet ka tu darysi :wub:  :wub: . Tomas_Nolife buvo antras žmogus kuris man tirkai padėjo žaidime ir t.t ir jis buvo antras žmogus kuris pasirodė per camera tuo pat metu kaip ir adi per Tinychata. :wub:  :wub: 

Ačiu jums kad man padėjote susipažinti su LMG. GL HF

Nu mano nuomone šitas servas tikrai turi +/- bet ka jau čia padarysi tiesiog reikia čia praleisti laika gerai tam ir skirti žaidimai, + toks kad yra tikrai žaidėjų kurie mėgsta paprikolinti ir pasijuokti ir t.t, - toks kad serveryje nelabai vyksta atnaujinimų ir t.t, ai bet koks skirtumas serveris tikrai gerai laikosi kaip jau minėjau tiesiog reikia praleisti laika gerai žaidime ir viskas. Aš kai tik pradėjau žaisti Sampa tai buvo LMG pats pirmas serveris kaip ir minėjau, LMG yra man atrodos pats geriausias. LMG nėra paprastas serveris kuris ka tik atsidarė, LMG jau labai ilga lauka atisidares ir tikrai visiem patinka čia žaisti nes kai neturi ka veikti ateina žaisti į LMG. Man patinka čia žaisti nes yra normali chebra yra ka veikti kai prisijungi į serveri ir jai dabar neturėčiau dabar Baikerių direktoriaus man atrodos kad dar vis loščiau Counter Strike - Global Offensive arba beleka, bet buviau užsibrėžes linija ka aš norėjau pasiekti tau buvo direktorius ir štai ir davė šansa man, dar yra ka noriu pasiekti čia bet man atrodos kad tikrai taip nebus nu bet reikia negalvoti apie negative o reikia galvoti apie positive.

Š itame serveryje tikrai turiu daug prisiminimų kaip Danas_Lietuva girtas dainavo per skype :

Čia kai polikonas bišky prasineša per tinychata :

Tikėkimės visi atsimena šita video ir kaip juokinga buvo  :D 

Per visus 4 metus čia su LMG tikrai gerai laika praliedes kaip ir matysite video ^^.

Ačiu visiem labai už toky gera laika su LMG <3

@ Jocker_Poker

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.