Jump to content
Gytis_Skinbox

Atsiliepimas apie projektą (Gytis_Skinbox)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Aš esu Gytis_Skinbox, man yra 16 metų ir norėčiau pasidalinti savo mintimis apie LMG projektą. Vos prisiregistraves į projektą, buvau nustebes, nes panašių sistemų turbūt nebuvau mates niekur, labiausiai man patinka baninimo sistemą, nes ten yra tiksliai nustatyta kaip ir už ką baninti, o nereikia rašyti pačiam. Jeigu pakalbėtume apie serverio žaidėjus tai vienas mažas minusiukas, kad jie važinėja kaip išprotėje ir pradeda šaudytis iš nieko, bet tai sukelia dideli pliusą iš kitos pusės, nes pd/swat/ftb turi didesnio darbo gaudyti šiuos nusikaltėlius, vagis, grobikus. Manau, kad kaikūrie atrodo gan malonus bei padorūs žmonės tiek iš vienos pusės tiek iš kitos, kai paprašai adminų, arba vip pagalbos visada sulaukiu man reikalingo atsakakymo, dirba greitai bei kruopšiai. Toliau užsiminsiu šiektiek apie serverio sistemas. Sistemą kūri sudomino ir paliko didžiausia įspudį tai užduotys žaidėjams, nes įvygdžius kiekvieną užduoti gauni po XP ir tai didelis pliusas norint keltis greičiau bei dirbti rimtesniuose darbuose. Kiekviena užduotys yra gana įdomi bei turinti prasmės, naujokų,pirmo karto užduotys man asmeniškai kai pamokos kas,kur ir kaip vyksta serveryje, kur randasi tas, ar anas, visi šie dalykai padėjo man labiau apsiprasti serveryje ir turbūt kitiems žaidėjams. Na ir pabaigai norėčiau padiskutuoti kodėl aš pasirinkau žaisti čia. Labai neišsiplėsiu, bet pasakysiu, kad sudomino vienas geras draugas, kūris aprašė įdomių dalykų apie serverį, na ir kažkaip priviliojo pradėti žaisti, aš su laiku vis žaidžiau žaidžiau ir taip gavosi, kad visdar čia žaidžiu, kopiu karjeros link. 

Na manau tiek.

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Suteikiama 200.000LT parama (atsiimti žaidime, susisiekite)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.