Jump to content
John_Xyl

Atsiliepimas apie projektą - John_Xyl

Rekomenduoti pranešimai

dd3ff1642671fe09fd76bee209c3c535661.png

ĮŽANGA:

Sveiki visi skaitytojai kurie skaito mano atsiiepimą apie projektą , aš esu John_Xyl man yra 16 metų esu iš Klaipėdos - Palangos (pajūrio miesto/kurorto) , serveryje esu tik ,,naujokėlis'' žaidžiu nuo šių metų: 2016.07.20 projektu susidomėjau jau senokai tačiau noro ir taip nebuvo pažaisti - atsirado proga užsiregistravau ir valio aš žaidžiu sa-mp serveryje LMG arba kitaip Lietuvos Miestelių Gyvenimas. Š is serveris pritraukė mane draugai o ypač sudomino tuom jog visas veiksmas vyksta miesteliuose arba kitaip įvardijant (liaudiškai: kaimeliuose) šis serveris yra ypatingas tuom jog yra puiki kompanija įdomios sistemos tik žinoma galėtų būti mapp darbai kokybiškesni tačiau vis dėlto serveris yra populiarus Lietuvoje yra daug daug.. žaidėjų kurie yra draugiški ir įdomūs su kuriais yra ką veikt.

NAUJOKO PRADŽIA...

Serveryje vos tik užsiregistravus pradžia nėra įdomi.. naujokų pradžios visgi nėra pačios įdomiausios , naujoko pradžia šiame serveryje yra neįdomi tačiau kuo tolyn tuo įdomiau. Naujokas kuris užsiregistruoja ir jau žaidžia serveryje jo sekantis taškas bus vairavimo mokykla išsilaikius teisės kitą stotelė bus žvėjybos punktas... prasidės nuobodumas ir neįdomumo dalis kadangi pats esu naujokas (turiu šiuo metu: 12k xp patirties taškų) mano kasdienybė yra žvėjoti ir tik žvėjoti... kadangi norint patekti į darbą reikės turėti pinigų sumą nuo 200.000€ iki 400.000€ (pinigai būtinas dalykas norint dirbti darbą su pakvietimų t.y pinigai reikalingi jog sumokėtum darbo sutartį) , žvėjodamas gali užsidirbti daug pinigų kadangi žuvys yra tikrai pelningos todėl galima daug užsidirbti pinigų , užsidirbus pinigų galima nusipirkti tr.priemonė , bet pirmiausia reikėtų nusipirkti telefoną kad galėtum susiekti su serverio žaidėjais.

DARBAS..

Praėję naujoko etapa prasidėda įdomesni dalykai visgi jei dirbi darbą su direktoriaus pakvietimų yra įdomumas nei būnant naujoko stadijoje , na dirbdamas darbą galima užsidirbti pinigų vien iš valdžios mokamų algų/premijų o galiausiai galima ir pasiekti valdžios.. ? Žinoma dirbdamas darbą turį būti aktyvus LMG serververyje taip pat rodyti draugiškumą serverio pusėję na tačiau priklauso ir nuo jūsų charakterio savybių.

PASKUTINIS ATSILIEPIMO ŽODIS.

Apie serverį galiu pasakyti atvirai be melavimų ir viso kito , tai jog šis serveris turį ir klaidų ypač dažnai gaunami banai nuo serverio kai nieko nenaudoji bet visvien gauni baną kaip sakant (už nieką) tačiau manau tai ištaisys galbūt kai sulauksime... 1.8? meh... <šypsausi> , serveris tikrai turį ir minusų ir pliusų tačiau reikia prie to priprasti ir su tuo susitaikyti , tiesiog reikia ramiai žaisti nekreipti dėmesio į klaidas ar map darbus ar dar viso kito. Svarbiausia reikėtų praleisti ramiai laiką ir kokybiškai žaist.

@John Xyl

Dėkui visiems kas skaitėte atsiliepimą apie projektą.

07-21 / 08;17 val. :rolleyes: 

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Parama - 300.000LT

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.