Jump to content
Arnnys_Groove

Atsiliepimas apie projektą... [Arnnys_Groove]

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Pirmas žvilgsnis

Atėjau į serverį , prisiregistravau ... Iškarto puoliau laikyti teises , teoriją ir važiavimą - pastebėjau vieną labai keistą dalyką , atliekant važiavimą aikštelėje , 2 CP kuriame reikia įvažiuoti priekiu o iš jo galu ... man tikrai labai nepatiko... kadangi važiuodamas šiektiek kreivai įvairavau mašiną ... ir iškarto klaida , antrą kartą galima sakyti taip pat įvažiavau , jau tiko. Na nežinau ar čia serverio klaida , ar taip turi būti , bet kaip ir minėjau , tas man tikrai nepatiko ... Kai pradėjau važiuoti gatvėje ... Pastebėjau jog tame yra didelis pliusas , nes kai tu atlieki važiavimą , tave nukelia į kitą pasaulį , kur nėra kitų mašinų ir žmonių - tai tikrai yra didelis pliusas ! Vienas minusas laikant teises gatvėje - laikyt užtrunka tikrai labai ilgai ! Patarčiau tikrai sumažinti ilgumą...

Žaidėjai

Žaidėjų šiame serveryje yra daug , todėl jie visi skirtingi , kai kurie žmonės buvo tikrai draugiški , ir kai ko nors nežinojau , man jie tikrai padėdavo , tuomet aš susidariau tikrai labai gerą nuomonę apie juos... Tačiau kai pažaidžiau ilgiau tikrai nusiminiau kad visdelto jie nėra tokie kaip įsivaizdavau... Kai nusipirkau mašiną ir važiavau į darbą , į mane trankėsi kekvienas pravažiuojantis žmogus ... Buvo ir šaudančių ... Tačiau kas man labiausiai nepatiko , jog kai aš atvažiavau į žvejybos stovėjimo aikštelę , ten pasistačiau mašiną... Pažvejojęs atėjau ir pamačiau kaip apsaugos darbuotojas lipa į mano mašiną , ir ją nuvairavo į vandenį ... Ir kas įdomiausia jog mano mašina buvo užrakinta. Paskui po šio įvykio pardaviau mašiną ir atgavau šiektiek pinigų ... Paskui norėdamas nusipirkti šiektiek geresnę mašiną nuėjau į pinigų dalybas , pinigai buvo duodami už R3P+ ! Eventas vyko labai ilgai ... Ir žmogus kuris rengė tą eventą mane apgavo... Kitiem žmonėm jis davė pinigus ... O aš  buvau pražaidęs tik 4 H 50 MIN , ir pasakiau , pralaukiam tas keletą minučių ir duosi... Jis sutiko , męs vėžinomės su jo darbo mašiną... Aš nuėjau trumpam AFK ... Tuomet grįžęs , aš save pamačiau ligoninėje , aš jam parašiau SMS žinutę , jis neregavo , aš prie jo nuvažiavau jis tiesiog mane iškeikė , ir pasityčiodamas davė 1 EUR. , aš aišku supykau , pavadinau jį nekaip ... Ir jis man davė MUTE , tuomet jis nusijuokė ir savo darbinę mašiną nuvairavo į vandenį , kurioje sedėjau aš...

Sistemos

Na kaip ir minėjau temoje apie žaidėjus , man tikrai nepatiko tas BUGAS arba ANTI CHEATO klaida...

Aš LMG serveryje sutikau daug žmonių kurie skundėsi BANAIS kurių nenusipelnė , būtent nuo serverio...

Aš taipat pastebėjau daug bugų , jų net nevardinsiu kadangi užtrukčiau labai ilgai ... Tikrai esu nusivylęs ANTI CHEATO darbu , savom akim mačiau kaip vienas žmogus su AIR - BREAK čheatu skraidė danguje , parašiau administracijai , ji nereagavo... Mane labai nuvylė bugas su mašinomis , kartais kai žvėjodavau man tiesiog crashindavo žaidimas , tuometu aš būdavau atvežiavęs su mašina ir pasistatęs ją aikštelėje , kai prisijungdavau mašinos jau nebebūdavo , tuomet aš parašydavau /m komandą ir paspausdavau KUR MASINA , man ją parodydavo ten , kur jos nėra... Tuomet aš nukeldavau ją į mašinų turgų ... Atvažiavęs ten , jos nemačiau , kadangi kai aš prie jos privažiuoju , ji dingsta ir rašo jog ji sprogusi...

Bendras vaizdas

Bendras vaizdas yra tikrai geras , nežiūrint į smulkmenas kaip bugai ir keletos žaidėjų... Tai nuomonė būtu tikrai gera kadangi įvedus į GOOGLE LMG.LT pamatysi tikrai daug dalykų , tiek daug padedančių temų , tiek paveikslėlių... Forumas yra tikrai sutvarkytas , pamokų skiltyje tikrai rasi ko reikia , ir sužinosi daug ko norėjai sužinoti , šis serveris kolkas mano saraše yra 2 ... Nes kaip ir minėjau aptikau nemažai bugų , šį serverį gelbėja tik jo žaidėjų skaičius , ir didelis pasirinkimas darbų...

Redaguota nario Arnnys_Groove
Suteikiama 500.000LT

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.