Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Jamal_Gibson

Prisistatau Jamal_Gibson

Rekomenduoti pranešimai

PRISISTATYMO PATEIKIMO Š ABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jamal_Gibson

2. Jūsų tikrasis vardas: Ivas.

3. Jūsų amžius: 16 metų, ne už kalnų 17.

4. Iš kokio jūs miesto?: Joniškis.

5. Jūsų kontaktiniai duomenys: Į pm.

6. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Kašioras, bet šiuo metu sėdžiu gipse [neveltui Gibsonas] tad teko palikt jį ramybei keliems mėnesiams ir susirast kitų, bet nelabai daug jų ir yra. Mėgstu pakimarint su xebra, pagrajint kompu bei būti merginų apsupty. (:

7. Apibūdinkite savo charakterį: Esu įdomi asmenybė. Nesu pasikėlęs, neaukštinantis savęs. Esu paprastas čiuvelis, bendraujantis, paslaugus bei draugiškas. Yra minusų, greit susinervinu, bet greit ir atslūgstu, bet nepamirštu kas buvo pasakyta ar padaryta.

8. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Meskit akį viena eilute aukščiau.

9. Kuo jūs esate ypatingas, išsiskiriate iš kitų?: Nesu ypatingas, esu toks kaip ir visi, tik su skirtingu charakteriu.

10. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Š iuo metu ne.

11. Ar turite brolių, seserų?:  Brolį.

-------

12. Kaip sužinojote apie LMG serverį?: Iš draugo.

13. Ką esate pasiekęs šiame serveryje?: Fūristų direktorius, 6 kartus Fūristų, 3 kartus Dylerių, Baikerių ir Tuninginių pavaduotojas. Forumo moderatorius bei Global moderatorius.

14. Kokie jūsų didžiausi tikslai šiame serveryje?: Turiu beveik viską, ką buvau užsibrėžęs ir kas buvo man tikslai. Na gal koks ts modas nepamaišytu, tiesą pasakius jo ir norėčiau šiuo metu.

15. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: 2 metus.

16. Koks žmogus (žmonės) yra jūsų autoritetai serveryje?: Hugo_Armani.

17. Jūsų nuotrauka (būtina) :

:ph34r:

13901512_826878127413129_912682306772551

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

duosi sėksa mon ar nelabai?

katinėli.. kaip aš tau galiu nedooot? 

kaj silve atrodai xdd ne ne, sjp tai mldc, +rep. jau is akiu matos, kad nesnaudi giwenime ir suki varkes.

sitas heiteriams

o ce sjp kmr

:DDDDDD nuotraukos.. tik mūsų jos :*

Ohhh, ma boyyy!! Wassup sexy boyy! Š itas yra žiauriai mldc žmogus, parašo man į fb beveik vienintelis iš LMG chebros. Sekmėės tau didžiausios visur ir visada, Jamali! <3 

Yuuuup, that's him ma brothaa. :*

Vienintelis net? ;o wow seniukai. Ir toliau palaikysim ryšius.  :wub: 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.