Jump to content
Ciotke_Piciotke

Atsiliepimas apie projekta Ciotke_Piciotke

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, esu Ciotke_Piciotke į šį serverį prisijungiau visai neseniai, mane pakvietė draugai, kurių nemažai leidžia laika šiame projekte. Pirmas dalykas krites į akį tai administratorių darbas, tik pasijungus mane atsigetino (nicko nebepamenu) ir aprodė svarbiausius serverio dalykus, paaiškino kurios komandos man gali būti naudingos ir paleides palinkėjo sekmės. Manau tai labai didelis serverio Pliusas.
     Belaikant teises užkliuvo vienas dalykas-teisėsauga, dave free starus atseit už ''NON RP'' ir pasodino į kalėjimą ir tai tik vienas atvejis iš daugelių, mano nuomone šiame serveryje labai neprižiūrimi teisėsaugininkai, jie nežino nei savo teisių, nei pareigų.

Toliau užkliuvo dar vienas dalykas, naujokui labai sunku gauti pradinius pinigus su kuriais galėtu įstoti į darbą, jeigu ne ši forumo tema tai būtu praktiškai neįmanoma.

Sekantis dalykas kuris man patiko šiame serveryje, tai, kad čia verda veiksmas, vakare chatas būna užfloodintas vien atrankomis ir grobimais, tai ir yra priežastis dėl kurios pasirinkau šį serverį, tikiuosi pavyks išsaugoti tokį didelį kieki aktyvių žmonių.

Pažaides kelias valandas šiame serveryje, nusprendžiau aplankyti jo TeamSpeaka, čia iš karto radau malonių ir draugiškų žmonių su kuriais smagu pakalbėti. Kiekviename kanale yra bent po 5 žmones, kaip kuriuose ir viršyja 10. Kiek mačiau čia žmonės aktyvus kaip ir sampo serveryje.

Na ir galiausiai forumas, jis man ko gero mažiausiai patiko iš šių tryjų dalykų, naujausios temos užspamintos papeikimais ir kitomis neįdomiomis temomis, tačiau tai pateisinama, kadangi serveryje tiek daug žmonių ir tokia teisėsauga. Geras dalykas, kad darbų pavaduotojai ir direktoriai prižiūri forumo temas, dažnai vyksta atrankos.

Taigi tokia mano nuomonė apie šį serverį. Sekmės :)

Redaguota nario Dwayne_Fellon
Parama suteikiama, 100.000LT. Susisiekite.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.