Jump to content
Ciotke_Piciotke

[Idėja] Baikeriai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ciotke_Piciotke
2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (
sakiniu):Apie baikerius.
3. Jūsų idėjos aprašymas:Taigi idėja paprasta, manau lengvai įgivendinama, taigi dabar baikeriuose, forume, yra tema kurioje gali užsakyti nužudyti žaidėja ir baikerių darbuotojai turi tai padaryti, taigi siūlau šį dalyką padaryti paprastesnį, tai yra, kad užsakovas, norint užsakyti žaidėjo nužudymą, turėtu iškviesti baikerius tarkim su komanda /bkievsti, ten turetu nurodyti nickneima, arba jam parašius išlystu lentelė, jam išsiuntus baikeriai kurie yra prisijungę chate pamatytu, kad yra kviečiami ir galėtu priimti iškvietima, jam nužudžius tą žaidėja užsakovas automatiškai sumokėtu pinigus baikeriui.

4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Tuo, kad viskas bus paprasčiau ir greičiau, taipogi manau tai tikrai pagyvintu ir padarytu baikerių darbą įdomesni.  Už/Prieš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Prieš - Š i idėja gali būti įgyvendinama su dabartinia sistema, kaip? Paprastai - žmogus norėdamas baikerių paslaugos turi du būdus, užpildyti anketą forume arba susisiekti žaidime su baikeriu, o kaip visi žinome baikeriams yra smagu kelti chaosą, žudyti taigi nors ir yra didesnė tikimybė jog juos gali apgauti šis procesas vistiek išeina į pliusą baikeriui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Esu prieš
Prieš esu todėl, nes tai yra nelabai reikalinga serveriui, Baikeris ir turi būti toks darbas kuris dirba nelegaliai, jį susirasti turi būti sunku, o ne tiesiog išsikvietus telefonu, taip pat serveryje yra ir daugiau problemų kurias reikia tvarkyti ir idėjų kurios labiau padėtu serveriui, bei jos pagyvintų jį, todėl šį kartą būsiu ties prieš.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×