Jump to content
Duff_Berr

Duff_Berr blogas.

Rekomenduoti pranešimai

kažkur 2 metai be lmg

Oficialus šito "nuostabaus" projekto palikimas įvyko 2017.01.11, bet realiai jau daug seniau esu padėjęs ant šito serverio, tai kažkas apie dveji metai, tad naujam lape pabandysiu surašyt pagrindinius faktus ar verta leavint lmg, kas pasikeitė gyvenime, kaip pasikeičiau ir t.t, neįdomu - neskaityk, kule jau geriau pasikasyk. 

Ar gailiuosi palikęs LMG? 

Įvairiai, ir gailiuosi, ir nesigailiu, tačiau, gyvenimas praskaidrėjo ryškesnėm spalvos, nors kai kuriais atvejais yra liūdna, nes LMG leisdavo trumpam dingti iš sunkios realybės, kurioje sunkumai asmeniniame gyvenime pradingsta tarp vaikų ir vadovavimo jiems, kuriose esi kažkoks "herojus" ir turi viską, ką norėtum realybėje turėti. Pajutau pagrindinius skirtumus tuomet, kada susiradus draugę ir pradėjus pyktis atsirado depresija, kuri turėjo stiprų polinkį į alko ir gulėjimą lovoje (nu gi dvyliktoj klasėj per velykų atostogas nėra ką veikt, apart gėrimo, gulėjimo lovoje ir žiūrėjimo į sieną), šito labai padeda išvengti virtuali erdvė, nebūtinai LMG, nes pasineri čia ir nukreipi mintis, tad sunkiais atvejais galbūt ir norėtųsi atsiriboti čia, o ne gyventi su problemomis, kurias bandai užmiršti pasitelkdamas tą patį gulėjimą ar užmarštį sukeliančias priemones (alko, išsikalbėjimus su draugais), bet, deja, tai vaikiškas sprendimas, kuris neišmoko gyvenimiškų pamokų ir kiekvienas turi su gyvenimiškomis problemomis realybėje. Rezultate nesigailiu dėl palikimo, nes pliusų ženkliai daugiau nei minusų, o apie juos toliau.

Sulaukėjimas

Asmeniškai visada teikdavau, kad sampas nedaro įtakos žmonėms, jeigu jie buvo "trenkti" (ne, Gusti, tai ne įžeidimas ir nieko nenoriu įžeist), tai jie ir bus trenkti, o LMG tam neturės jokios įtakos. Deja, pats pastebėjau, kad esu sulaukėjęs tik palikęs projektą. Kalbėjimo maniera, išvaizda, higiena, viskas pasikeičia, kuomet tampi priklausomas nuo kažkokio dalyko, priklausomybių daug yra ir įvairių, ir įvairių lygių, bet nebandykit net teikti, jog jeigu kiekvieną dieną čia jungiatės, lošiate, siekiate kažko šiaip ir nereikia nieko dėl to aukoti, taip nebūna. LMG liekanos jau daugumoje aspektų dingo, bet tam laiko tikrai reikėjo, nors tokios liekanos kaip pamačius numerius mašinos, kurie prasideda "KMA" turbūt dar ilgai bus, bet jau čia nieko nepakeisi. Pagalvojus logiškai kas virsta iš paprasto, kuklaus, nedrąsaus žmogaus kai pradeda lošti LMG, tai pasidaro baisu. Visi tie mano rėkimai, išsipisinėjimai, nematymas realybės - štai kokios LMG pasekmės, nors ir nebuvau tas didysis nolaiferis ir juo savęs nelaikiau, tačiau palyginimui koks buvau ir koks tapau - yra žiaurus. Tuo labiau labai atsiribojau nuo realaus gyvenimo daugeliu atveju, nei varydavau į tūsus visokius, nei keliaudavau kažkur su draugais, akcentuodavau, kad tingiu, nenoriu, nors realiai tai buvo pretekstas palošti LMG, tad realiai treji metai pjankių nuplaukė, gal ir gerai, nes tuo pačiu LMG apsaugojo ir nuo rūkymo žalos ir alkoholio didelio kiekio, nes mano aplinka palaipsniu pradėjo tiek gert, tiek rūkyt, tad logiška, jog būčiau prisijungęs ir pats. Asmeniškai kiekvienam rekomenduoju pasižiūrėti ar nėra pasekmių gyvenime nuo šito "nuostabaus" projekto. 

Sulieknėjimas

Nu va, prisimenu dar dabar kai ištryniau fb profilio nuotrauką, nes LMG pradėjo plaukioti ji, viešintis, matyt skype per daug akivaizdžiai išdavė. Jaunas amžius neleido logiškai suprasti, kad kiekvienas esame unikalus ir nereikia gėdytis to, patyčios tiek sampe, tiek realybėje privertė tik dar labiau užsisklęsti. Juokinga rašyti moralą, kuomet pamačius meškio foto ar dar kieno pats važiuodavau iš negalėjimo, tačiau tai logiška - stipresnis sėda ant silpnesnio, o visų šitų dalykų galima išvengti tik tuo atveju, kuomet užaugs nauja karta, kuri nebus patyrusi to. Kur lenkiu? Lenkiu ten, kad žaisdamas LMG nežiūrėdavau ką valgau - čipsai? okey, nereikės gamintis. Makaronai 02:00 laukiant restarto? A ko ne? Svoris auga, auga, patyčios taipogi, tačiau tik 17 metų suvokiau, kad kažkas ne taip, kad taip neturi būti, tiksliau tuomet, kada pamačiau merginą, kuri atkreipė dėmesį į mane tokį, koks buvau (taip, su ta pačia mergina ir dabar draugauju) ir norėjau įrodyti tiek sau, tiek jai, kad galiu pasikeisti, tad leavinus LMG svarstyklės rodė nei daug, nei mažai - 112 kg, savotiškas pagalbos šauksmas. Šiuo metu svarstyklės rodo 72, nu +/- 3 kg, tad 40 kg tapo visais realiais skaičiais. Ar laimės atnešė sulieknėjimas? Žiaurios dietos šiek tiek sukirto vietomis sveikatą, merginai labiau gal patinku, gal nepatinku, nežinau, per daug confused ten, bet finale nėra tiek laimės, kiek tikėtasi. Svarbu, kad sveikatai negresia pavojus, tad tiems bachūrams, kurie nolaifina lmg, mato augantį svorį ir nieko nedaro. nes mano "reikės ir numesiu", tai davai susiprotėkit ir meskit, LMG jums ką daro, tai tik kenkia sveikatai ir iš visų pliusų, kuriuos turi LMG minusai juos nusveria kaip reikiant. Na ir paprastas pavyzdukas su rūbais: megztinis, kuris buvo mažokas tuomet, dabar su drauge dviese telpam no problem, so :) 

Darbas 

Palikus serverį žinoma, kad atsirado daug laisvo laiko, kurį norėjosi realizuoti, ypač visada pabrėždavau savo gabumus verslui, kurie ir dabar yra. Šeimos verslas vystėsi trejus metus, tačiau nebuvo jokio sprogimo, nes aš vietoje darbo čia, lošiau LMG ir neprisidėjau prie jo vystymo, ir tik dabar suprantu, kad be manęs progresas ir buvo sustojęs. Susitelkus čia, pradėjus dirbti ties marketingu, ties asortimento plėtimu atsirado rimti rezultatai, kurie ypatingai atsispindėjo šiemet, kuomet vienų prekių pardavimams sustojus gelbėjo tos, kurias buvau suradęs aš. Tad palikęs serverį įgavau patirties pardavimų vadyboje, marketinge, o kartu ir logistikoje, nes stengiuosi prisiimti kuo daugiau darbo ant savęs ir kovoti su iššūkiais, va, LMG padėjo apsisaugant nuo sukčių :DDDDD Kažkaip žmones jau pradėjau skenuot ir jaučiu, kuris knisa protą, kuris tiesą sako :DD.

Verslas

Nu tai va, nuo šios vasaros oficialiai esu verslininkas :DDD Pradėjau prekiauti atskirai nuo šeimos, verslas toks gal ir primityvus, atsiveži, parduodi, bet uždirbt pavyksta daugiau negu fanierkėj ariant 12h, nededant jokių pastangų, vien sumėčius kelis skelbimus. Į ateitį žvelgiant planuoju plėtimąsi savo srityje, konkurentų mažinimą ir kaip tai laikau kaip tramplynu į didesnius vandenis, nes jaunam žmogui pradėti verslą, kuomet nenori banko paskolų yra realiai neįmanoma ir labai sunku, o man šie metai finansiškai išeina neblogai, išeina pasitaupyt tikrai. Žaidžiant LMG ir toliau, tikrai nebūčiau to pasiekęs, nes, kad ir kaip keista - LMG man būtų didesnis svertis ant svarstyklių. Gal ir juokingai skamba, tačiau, jeigu viskas eisis gerai, sėkmingai, gal ir pamatysiu kažką dirbantį pas save iš jūsų, nes Lietuva tikrai labai maža. Juokinga vien tai, kad @Mode_Kurk sugerovė yra mano draugės bendriko kambariokė, po šito sutapimo jau tikrai žinau, kad Lietuva yra labai maža :D

Studijos.

Tai va, dvylikta klasė užsibaigė, reikėjo kažkur stot, o kur stot, kuomet nuo lošimo LMG ir nežiūrėjimo į mokslus sunkiai kas gaunasi? Žinoma, kad į Kauno kolegiją :DDD. Sumečiau random tris sritis - pardavimų vadyba, finansai, buhalterinė apskaita ir po pirmo rato žiūriu, kad paėmė į buxalterius. Gruzas praėjo, nes pagal stojamąjį turėjau įstot minimum į pardavimų vadybą, bet deja, tad susitaikiau, pasirašiau popieriukus ir laukiau studijų, bet kartu dalyvavau antrame rate ir iš jo patekau ten, kur norėjau - Pardavimų vadyba. Tik patekus buvo abejonės, kad gal jau nereikia, buxalteriu geriau bus dirbt, bet nuėjau, pasirašiau sutartį ir nesigailiu, tad trys mėnesiai esu pardavimų vadybos studentas. Ai, kad ir kiek ginčiau kolegijas - univeras yra univeras, mokykitės, pravers, dabar gailiuosi, kad mokslų laiką paskyriau LMG. 

Draugė.

Primetat, šitas laukinis sausainis, pirdalius, mažvaikis (gusti, čia savikritika, nereikia dėti įspėjimų) irgi sugebėjo susirasti liubov. Visada buvau tas žmogus, kuris užsibrėžia tikslą ir siekia jo, santykiuose lygiai tas pats, nebuvau tas, kuris norėjo vienos nakties nuotykių ar savaitinių draugysčių, norėjau rimtos draugystės, kuri turėtų visko - visko ir gavau. B planų, ketvertų, penketų buvo visada aplinkui, net ir tuomet, kada svėriau 112, bet akys užkliuvo už vienos, kuri man yra neįvertinama ir neįkainuojama, o kitiems gal būtų varganas 8 ir užsibrėžiau - ji bus mano. Manot lengva siekt merginos, kuomet pralošei sampą 3 metus, su žmonėmis bendraudavai tik per pamokas, o čia opa, kabink. Pradžioje nedrįsdavau net į akis žiūrėti kalbant, buvau savikritiškas, nes logiška buvo, jog kas gali žiūrėti į šitą banginį, tačiau ji buvo kitokia, jai svoris nerūpėjo per daug (nu bent taip sako, bet čia labiau 70/30). Pradžia žiauriai sunki, bet įsivažiavus jaučiausi laimingiausias žmogus pasaulyje, kiauros dienos chat, realiai per dieną prachatindavom tiek, kiek normalūs žmonės prabendrauja per metus, rasdavom temų apie viską, bet jos charakteris toks, kad nenorėjo niekur skubėt, o man tai būdavo kaip kirtimas per stabdžius. Prisigalvodavau, kad nepatinku, visko prisimąstydavau, keldavau dramas ir tikrai maniau, kad jau čia nieko nebus, tačiau viskas praeidavau, susitaikydavom ir vėl bandydavom kažką lipinti. Ironiška, bet nuo kovo mėn iki dabar vistiek žinau, kad nieko nebus. Realiai nuo vasario iki liepos - tiek laiko reikėjo, kad pereitume į "rankyčių susikabinimo fazę", dar mėnuo ir šiek tiek rimčiau, tačiau nuo rugsėjo, kuomet įstojo į rimtą Lietuvos universitetą pradėjom tolti ir vėl, rugsėjis dar nieko, spalis katastrofa juoda buvo, susitinkam vis rečiau, o man tai lyg peilis per širdį. Charakteris labai jau karingas jos, viskas turi būti pagal ją, žiauriai reikia taikytis, o tai užsispyrusiam žmogui tikrai sunku, tačiau dėl jos sugebėjau labai pasikeisti. Nors ale dabar draugaujam, bet niekas nesikeičia į gerąją pusę, tik šalam. Ji juodai mokosi, vėliau ale neranda laiko, nors visada žinojau, žinau, jaučiu, kad ji nejaučia man to, ką jaučiu jai ir niekad nejaus. Man ji buvo, yra ir bus ypatinga, kurios nepakeis niekas, kad ir ką turėčiau, man yra nepalyginama ir neprilygstama, o dabar štai, trys savaitės praėjo nuo paskutinio susitikimo, atstumas didėja, chatai beribiai krenta iki kelių žinučių arba kaip dabar - keleto nesirašymo dienų, o tai žiauriai man yra skaudu. Kiekvienas, kuriam papasakoju istoriją sako, kad ko tu nesiunti jos toli? Negalima taip elgtis su žmonėm ir t.t, aš patvirtinu, bet išvadų negaliu padaryti, nes tie jausmai yra daug stipresni už meilę ir atrodo padarytum viską, kad pakeistum. Pasikeitus išvaizdai, atsiradus naujiems žmonėms žinoma yra ir daugiau pasiūlos grubiai sakant, bet man už ją geriau nėra ir nenoriu net ieškot, o kas žiauriausia, kad žinau, jog lapkritis bus paskutinis mėnuo, tiesiog jaučiu, kad šį mėnesį viskas pasibaigs, tai va, tuomet tikrai pamatysit mane dažniau LMG, nes gert neturiu laiko, reikia šviežios galvos :DD. Nelaiminga meilė? Taip, graudi ir nelaiminga, kuri bando vis rusenti, bet vėjas silpsta ir žarijos gęsta. Susitikus, paėmus žmogų už rankos jausti širdyje kažką yra nuostabiausias jausmas pasaulyje, tačiau kuomet kažkas nepavyksta ir reikia žmogų paleisti - be proto sunku, meilė slidus dalykas, jeigu esi jautrus, tačiau tikrai kiekvienam reikia tai patirti savo gyvenime. Kvaila, ne gaila dėl jos nieko, nei pinigų, nei laiko, viską galėčiau paaukoti, bet tiesiog charakteriai mūsų ant tiek skiriasi, jog yra žiauru, o du skirtingi žmonės ilgai būti negali, kas kvailiausia, galėjau senai pasakyt, kad baigiam, nieko nebus, bet negaliu to pasakyti ir dabar net laukiu kol paliks, nes žmogui, kurį myli, pasakyt, kad skiriamės - praktiškai neįmanoma. Moralas: visada buvau tas, kuris manydamas, kad pasiekęs tikslą bus laimingas. Mano tikslas buvo draugauti su ja - draugauju dabar, pasiekiau, bet laimės nulis, tad visada pasverkit ar nebus tos laimės tiek, kiek manote kažką pasiekę, ar nereikės per daug paaukot? Apie tai susimąstykite jau dabar lošdami.

Išvados.

LMG yra superinis dalykas vaikams iki 15 m., rimčiau čia neturėtų būti žaidžiama. Turi daug pliusų, bet minusų begalę, o palikęs projektą ir aktyviai nežaidžiantis dvejus metus patyriau tikrai daug tiek gerų, tiek blogų emocijų, prieš porą sav buvau susitikęs su savo best pav @Mode_Kurk ir žinokit, jaučiasi, kad sampinis :DD. Nors ir sukirtom po kebabą pabazarindami apie sampą, nors ir nupirkau tam vaikui cigarečių ir vėliau parūkėm iš jo, bet vistiek jaučiasi sampo dvasia :DDDD. Esu tikrai laimingas, kad laiku pasitraukiau, o dabar tas aktyvesnis prisijungimas jau nieko nebereiškia, nes yra planai, yra darbai, yra siekiai ir LMG tiesiog nėra vietos daug, valandą, jeigu atrandu - puiku. Gyvenkit, mylėkit, būkit mylimi ir žiūrėkit savęs. Tarkim kokiam Gasoliui tai beviltiška, nes nu žiauru, kuomet bičui 23 ar 24 m., o jis ne apie nuosavą būstą, šeimą, darbą galvoją, o va kaip ką paskųst, kad gaut vip prižiūrėtoją, čia yra graudumo viršūnė ir tokį žmonės niekada iš to neišlips, mums jis atrodo graudus, o jam jis atrodo didvyris, kuris gyvena šia diena ir yra labai laimingas, duos Dievas, gal laiku susižvalgys. Dveji metai buvo maždaug tokie krč.

krč, jei kam įdomu buvo - like, jei neįdomu - nu sorry, būna visko. Jeigu kas norite, kad parašyčiau kažkokia įdomesne tema gyvenimo, LMG, ar dar ko nors - komentaruose šaukit. 

Redaguota nario Duff_Berr
direktorius out.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Patiko, kad atsižvelgei į mane, ir parašei išvadoje tai ko prašiau :P Įdomiausias blogas, nes daug ką paaiškina apie tave ir parodo koks esi už sampo, ką galiu pasakyt, sutikęs tave nesitikėjau to, tikėjausi nutukusio sampinio, kuris neturi gyvenimo, primeta verslininką tik sampe, ir bezda, bei raugioja į mikrofoną (bent jau tokią nuomonę susidariau iš teamspeak'o). O sutikęs pamačiau gražų vyrą, sukūdęs iki begalės, turintis E90 2l 190kW, su gražia kurtke, su 2000e+ banko sąskaitoje. Nu pravežė po Kauną, dar vos avarijos nepadarėm, pavalgėm kaip žmonės pasikalbėjom apie gyvenimą, kas buvo gan keista, nes susitikus su Gustu, mintyse buvo pagrinde serverio gyvenimas. O dėl mergos galiu sakyt tą patį, kad reikia tau baigt su ja, rasi žymiai geresnę, imk B variantą. myliubučiuoju

ps viskas kas pasakyta išvadoje yra "tiesa"

pps su duffu masinoje vaziuoti nepatartina.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiekvienas augam kiekvienas keičiames. Lmg tai pamenu buvo laiko stūmimas for fun. Žinok daug labai daug žaidėjų viską rimtai daro, realybės nemato. O tu kiek pamenu visad buvai sumanus vaikis kuris iš bet kokios situacijos mokėdavai išlipti beveik sausas. Gyvenam tik 1 kartą tad reikia džiaugtis gyvenimų. Aš pats neslėpsiu kraujo donoras esu. Planų daug turiu tiesiog reikia gyventi reikia judėti. Sauliau tavo gyvenime bus visko tu pamatysi. Bus tu paneliu ne karo metas gi. Neliūdėk gyvenk su šypsena ir ką galiu pasakyti patiko skaityti tavo šita istorija. Sėkmės tau gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Duffai užmiršai viena įstorija už kuria taipogi tiek aš tiek tu turėjome susilaukti Rcon, tai buvo kada tu buvai radijos direktorius tuos ilgus metus, po apsaugos firmos mes su @Indze_Trumpas atėjome pas tave į firmą ir kaip visada prikolindavom. Tad viena dieną kilo mum atrodo geniali mintis kad reikia padaryti eventą iš 100 limonų būgintam vandenį. surinkome gal apie 150 žaidėjų ~ tuo metu žaisdavo apie 300 padarėme starta ir pusę lmg serverio sedėjo bane už fly hack'ą :DDDD, tačiau kažkokiais stebuklingais būdais sugebėjo išlikti tik 3 žmones, pamenu tik tiek jog sakėme kad nematėme kuris atplaukė pirmas tad sakėme plaukti iš naujo tai ir tie 3 gavo po baną, patys vos išvengėme banų, kaltė sumetėm ant indzes, o indze kažkokiais stebuklingais būdais išsimazino :D va tau ir įstorija su manim :DDD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-08-05 at 13:32, Saras_Cortez rašė:

Duffai užmiršai viena įstorija už kuria taipogi tiek aš tiek tu turėjome susilaukti Rcon, tai buvo kada tu buvai radijos direktorius tuos ilgus metus, po apsaugos firmos mes su @Indze_Trumpas atėjome pas tave į firmą ir kaip visada prikolindavom. Tad viena dieną kilo mum atrodo geniali mintis kad reikia padaryti eventą iš 100 limonų būgintam vandenį. surinkome gal apie 150 žaidėjų ~ tuo metu žaisdavo apie 300 padarėme starta ir pusę lmg serverio sedėjo bane už fly hack'ą :DDDD, tačiau kažkokiais stebuklingais būdais sugebėjo išlikti tik 3 žmones, pamenu tik tiek jog sakėme kad nematėme kuris atplaukė pirmas tad sakėme plaukti iš naujo tai ir tie 3 gavo po baną, patys vos išvengėme banų, kaltė sumetėm ant indzes, o indze kažkokiais stebuklingais būdais išsimazino :D va tau ir įstorija su manim :DDD

aš į šitus bajerius nesikišau, tad nekišk manęs čia :DD

On 2019-08-05 at 17:36, Paul_Nesu rašė:

Pist pridave draugelis :D Normalus esi po 4m leavo grįžus zjbs paskaityt :D

Ooo, seniuukas, nepyk tik :DD Kaip išsilaikęs? Duok koordinates kokias savo, fb, skype ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.