Jump to content
Arnas_Yeah

Fake ar ne TAXI/TRANSPORTERIŲ DIREKTORIAUS RINKIMŲ APŽVALGA

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

fC51TO3.png

Sveikučiai, taigi todėl jog mano bendradarbis Henre_Panzer užsiemęs savais reikalais, ir negalėjo parašyti analizės, šiandien paprašė manęs parašyti ją. Taigi, pristatau Taxi/Transporterių firmos rinkiminė apžvalga. Nors ir norėjos ir reikėjo daugiau etapų, pabendrauti su kandidatais, bet tenka pasikliauti bendradarbio nuovoka ir anketomis. Gero skaitymo!

\/ \/ \/

Kandidatas Zenia_Bond â€“ 

pirma labai didelė klaida yra jog nesupranti klausimo, pavyzdžiui užduotas klausimas apie idėjas firmai, tu rašai apie "užkeibindinimus, aktyvumo ir rangų sistemas" nors tai nėra idėjos, tai yra firmos įvaizdis, kuriam nurodyti klausimo šioje anketoje nebuvo. Manau išsitaisius tai ateityje tikrai galėtum tapti direktoriumi, nepaisant to, jog gautum ta visuomeninį ir globalų įvaizdį, jog tikrai suprastum ne tik klausimus bet ir savęs kaip direktoriaus figuravimą serveryje patarčiau pamėginti tapti pavaduotoju kokioje nors panašioje firmoje kaip taksistai / transporteriai. Na, ir nepasiduok ir atkaliai siek savų tikslų!

\/ \/ \/

Kandidatas Krc_Danila â€“

anketa nėra bloga, nors ir nesi daug pasiekęs, nenusišnekėjai ir anketa tikrai tave atspindėjo. Tik labai trūko atidumo, at i du mas, pažeistos net daugiau nei kelios anketos taisyklės, pažeista struktūrą. Nepamiršk atidumo, nes jis gali atspindėti tavo atsakinguma kuris direktoriui yra kaip prievolė. Na linkiu sulaukt kitų rinkimų ir užpildyt dar geresnę anketą ir nepažeidus nei vienos taisyklės kartu su kitais kandidatais pasivaržyti įvairiuose etapuose! Nepasiduok s

\/ \/ \/

Kandidatas Justas_Bankas –

turiu drąsos pradėti tavo analizę nurodydamas jog yra labai sunku pamiršti tavo paskutinį direktoriavimą, kai direktoriumi išbuvai keletas parų, būdamas visiškai neaktyvus. Na džiaugiuosi kad grįžai, esi pasiruošęs naujiems išūkiams ir net sudalyvavai ir prisidėjai prie „konkursų savaitės“ organizaimo. Taxi firmoje esi tikrai nemažai pasiekęs, prabuvęs tikrai netrumpą laiką pavaduotojaus pareigose todėl net neabėjoju jog firmos įvaizdį turi, ir tikrai gerą. Tavo anketa man tikrai patiko,  nors ir buvo vietų kuriose „perdėta“, bet išsamumas tikrai nėra minusas. Aprašei labai įdomų firmos įvaizdį prie kurio prikibti buvo tikrai sunku. Na ta idėja jog transporteriai galėtų banditauti manau yra tikrai ginčytina, ir manau jog būtų geriau jog transporteriai pasiliktų prie savo semi-nusikalstamos paskirties tai vežti nusikaltelius į grobiamąją vietą. Sulaukei tikrai nemažo palaikymo iš Lietuvos Miestelių gyventojų, bet tik palaikymo nepakanka. Suprask mane, direktorių prižiūrėtoją. Rinkimai yra rizikingas žaidimas, ypač dabar kai privalau atranką daryti tik vienu etapu ir pasikliauti anketomis, nesu kaltas jog pavedei praeitą kartą, bet tikari nuoširdžiai tikiu jog tai nebepasikartos, jog tu galėtum būti tikrai geras direktorius, bet reikia tai įrodyti. Yra įvairių skirtingų būdų kaip, bet siūlau galbūt užimti pavaduotojaus pareigas, galbūt vėl apsireikšti kituose taksi transporterių rinkimuose išsitaisius bei užpildžius spragas, berodant aktyvumą ir iniciatyvą. Nenuleisk rankų!

\/ \/ \/

Kandidatas Gabris_Himnas –

sveikas gabri, manau yra teisinga pradėti ir įterpti tai jog nesi atidus, kadangi pažeidei bent kelias  anketos taisykles, vieną labai svarią. Atranka į direktorių nėra atranka įdarbą todėl negalima vadovautis tik savo nuožiūra ir užpildyti anketą tik nusikopijavus šabloną, reikia atitikti nuostatams kurie visą laiką būna nurodyti atrankos informacijoje. Na pradėsiu jog turi tikari nemaža patirtį taksi / transporterių darbe, todėl šaunuolis ir nepasiduok ties tuo – didink ją, net neabėjoju jog jei norėsi ateityje užimsi pavaduotojo pareigas, o su pavaduotojo pareigomis ateis ir patirtis su kuria galėsi užpildyti tikrai gerą anketą kuri bus verta anlizavimo bei pasirungti su kitais kandidatais įvairiuose etapuose. Pavaduotojs nėra vienas kelias į patirtį, bet manau praktiškiausias todėl siūlau tau jį pasirinkti. Todėl laukiu tavęs kituose rinkimuose, nepasiduok!

\/ \/ \/

Kandidatas Mantas_Westbrook –

Sveikas Mantai, taigi iškart pastebėjimas jog taksi firmoje esi pradirbęs tik 95 minutes, o transporteriu dirbęs nesi visai. Į klausimą kuriame prašė nurodyti aktyvumą parašei jog praleidi mažiausia tris valandas, nors tab lentelės nuotraukoje matėsi tik viena minutė, suprantu gali būti kad tik prisijungęs pasidarei ir užpildei, o poto praleidai tą laikotarpį, bet patarimas – kitą kartą pasistengt jog rodytų didesnius skaičius kadangi nemenkas pliusas tai yra. Į klausimą dėl pasiekimų neatsakei nieko, paminėjai tik tai jog nesi buvęs direktorius ar pavaduotojas, bet to ir nereikia. Gali išvis būti tik prisiregistravęs jei tą patirtį įgausi kitu būdu kuri yra manau privaloma jog galėtum užpildyti gerą anketą, jog gerai pasirodytum kituose etapuose. Pasiekimas gali būti pvž: 10.000 ridos ant taksi transporto, arba gautas pagyrimas iš direktoriaus, tai nėra būtinai tokie formalūs dalykai. Rodos viską užpildei labai neišsamiai „kukliai“ bei konkrečiai, kai kuriuose klausimuose trūko išsamumo, na o kuriuose palieku mįslę tau, jog įsigilintum ir gerai suprastum. Jei ne, parašyk forumo asmeninę žinutę, atsakysiu – bet tau būtų pačiam geriau jei tą atliktum savarankiškai. Na, o dabar linkiu jog nepasiduotum ir atkakliai siektum savo tikslų!

\/ \/ \/

Kandidatas Eimis_Samp –

Taigi Eimi, sveikas, iškart pastebėjimas jog matau jog tau patinka neutralios firmos, ir esi tikrai praleidęs nemažai laiko jose. Rodai dar ir vidutiniška aktyvumą serveryje, teko net tavimi domėtis nes nesi labai žymus serveryje, o labai mielas ir jaukus žmogus <sprendžiu pagal anketą>. Nors turėjo būti atvirkščiai, prie idėjų neparašei nieko kas mane nustebintų, algų sistemos, kvalifikacija ir galų gale pasikalbėjimai yra visiem žinomos ir naudojomos idėjos, bet šaunuolis jog atvirkškčiai nei kiti pasirinkai tikrai gerą pavadinimą firmai. Taigi, šiai firmai tikrai labai trūksta unikalumo, kadangi ji yra atgyvenusi tikrai daug ir tikrai neblogų direktorių kuriais galima tik didžiuotis, o jog būtum geresnis ar bent panašiai geras turi būti pasiruošęs viskam. Anketa apskritai yra labai tvarkinga, vietomis kur reikia buvai konkretus kaip reikiant, neslėpiai savo lyderystės bei pasitikėjimo savimi už ką gauni tikrai didelį pliusą iš mano pusės. Na bet, padarei klaidų būtent tiek jog nepatektum į kitus etapus su kitais kandidatais, deja tenka pačiam nusivilti kadangi jei įgytum dar patirties manau būtum tikrai neblogas direktorius ir/ar pavaduotojas nes vizija tavo ateities firmos puiki, na o dabar nepasiduok ir nenuleidęs rankų atkakliai siek savo tikslų!

\/ \/ \/

Kandidatas Lukas_Barsukas –

Sveikas Lukai, taigi pradėsiu tuo jog esi tikrai netikėtas kandidatas į šią firmą. Pridursiu jog dar labai, labai rimtas, dar pridursiu kad labai, labai, labai rimtas. Manau joks tai įžeidimas, bet teko net domėtis ar anketa nekopijuota, nes ji buvo tikrai nerealiai užpildyta. Taigi esi asmuo žaidžiantis ir esantis šiame serveryje labai ilgą laiko tarpą, tikrai nemažai pasiekęs ir beturintis daug patirties. Apskritai kaip asmenybę aš perskaitęs tavo anketą išsivaizduoju tave direktoriaus pareigose. Pridursiu jog nesi labai pasidomėjęs darbų su pakvietimais nuostatais kadangi nepaminėjai jog viena iš transporterių paskirčių yra greitai gabenti nusikaltelius paėmus nuo ligoninės iki grobiamosios vietos. Taigi, kaip ir minėjau labiausia nustębinai su savo firmos įvaizdžiu nes jis (fking amazing). Galėčiau prisikabinti tik prie pasiūlymo su neliečiamybės anketų, kurių paskirties nelabai supratau. Turėjai omenyje jog kas savaitę perinksi komandą ir kas užpildys anketą galės pasilikti? Na manau gerai firmai tai yra visai neprivaloma. Keista jog su transporteriais nieko naujo nepasiūlei nors kaip tik tikėjausi daugiau. Atvirkščiai nei kitose anketose pasitaikė ir gramatinių klaidų kurių geriau jau kad nebūtų, na bet viską apibendrinus už anketą spaudžiu tau dešinę, nes tikari mėgavausi ją beskaitydamas. Linkiu jog kaip ir minėjai nepasiduotum, išsitaisytum klaidas ir kitą kartą tikrai taptum direkotirumi. Š iuo atvėju daliniesi su Tautviu trečią vietą. Nepasiduok ir atkakliai siek savo tikslų.

\/ \/ \/

Kandidatas Tautvis_Metoks –

Sveikaas Tautvi, taigi esi buvęs pavaduotojas pas direktorių Norvegas_Esu, ir kaip nekeista kai aš domiuosi pagrindiniais kandidatais noriu apie juos viską žinoti ir pranaršęs forume, pasiklausęs direktoriaus išgirdau tikrai gerus ir šiltus žodžius. Jog buvai vienas aktyviausių, rodiai didžiausias pastangas, jog tikrai tavimi nenusivylė ir didžiuojasi. Na teko nors ir nedaug mums abiems patiems bendrauti, o būtent tuo aš ir džiaugiuosi ir tikiuosi jog ateityje pabendrausim dar daugiau. Iš pirmo žvilgsnio žaidėjams gali pasirodyti paprastas, niekuom neišsiskiriantis žmogus, bet paskaičius anketos turinį neteko nusivilti. Pradėsiu milžiniška taksi / transporterių patirtimi ir pabaigsiu tuom jog parašei iš visų kandidatų geriausią firmos viziją t.y idėjos, pasiūlymai ir kt. Geriausia yra per drąsu sakyti, nu bet būtent tavo parašymai mane labiausia sužavėjo. Paminėjai tikrai nemažai pasiūlymų transporterių firma, ir dėl to spaudžiu tau dešinę, kadangi su TRANSPORTERIAIS galima tikrai daug ką nuveikti ir pasiekti, nes kai tampi taxi direktorius, automatiškai priklauso tau ir dar viena firma t.y transporteriai. Esi visiškai teisus jei firmos valdžia aktyvi, tai ir darbuotojai aktyvus, na kai tampti valdžios atstovu visi ir tiki aktyvumo iš tavęs, nesvarbu kokio ar formalaus t.y būvimo žaidime, ar neformalaus tai renginių, treniruočių vedimas. Na turi tikrai gerą ir gražų charakterį kuris atspindi tikrą taksistą – ramumas, draugiškumas ir etc. Na taigi belieka tik padėkoti už tikrai gražią anketą, drąsiai galiu sakyti jog esi trečios vietos savininkas šiuose rinkimuose,  na manau drąsiai galėjo būti ir aukštesnė vieta jei nebūtum jau dabar buvęs pavaduotojumi. Na, ačiū už anketą ir niekad nepasiduok ir atkakliai siek savo tikslų!

\/ \/ \/

Kandidatas Sinaloa_Cartel –

Sveikas Sinaloa, taigi mano akimis dar vienas netikėtas kandidatas į šias pareigas. Pirmiausia tai noriu pradėti jog atnaujinimas nėra ruošiamas tris metus, ir tai tikrai nėra priežastis kodėl tave sužavėjo taksi / transporterių firma. Užsiminiai jog grįžti padaryti neužbaigto darbo, bet kokio darbo taip ir nenurodei. Parašei kaip pirštu į akį pagrindinį firmos tikslą, bet kaip ir dar kelti kandidatai nepaminėjai jog transporteriai yra atsakingi už nusikaltelius grobimuose < paimant jos nuo ligonines ir nuvežant iki grobiamojo pastato >. Paminėjai tikrai nemažai unikalių idėjų, už jas visas galiu spaust dešinę ranką, o prie kitų norėčiau ir papeikti, o galbūt išdiskutuoti iškeltas problemas. Taigi, UBER tikrai serveriui nematyta idėja, bet nenurodei kaip tu leisi jai funkcijonuoti serveryje, kas ir kaip tai skatins. Labai patiko idėja su skyriais, kadangi tikrai visos trys taksi / transporterių bazės nėra išnaudojamos, o tu pasiūliai tikrai puikų sprendimą. Na, o galerija ir abonimentai mano nuomone yra elementarūs dalykai kurių nederėjo paminėti prie šių puikių idėjų kadangi, tai gerai funkcijonuoja jau nepirmoje firmoje. Tikėjausi išvysti ko nors stebuklingo prie transporterių, bet nieko naujo be kitais žodžiais parašytos firmos paskirties nenurodei, o ateičiai žinok – jog unikalumas viena geriausių savybių būtent bepildant į direktoriaus postą. Galiu pridurti jog sulaukei tikrai didelio palaikymo iš serverio žaidėjų, nors forumo „patinka“ nebuvo galima prašyti tavasis kiekis siekė net 80. Tiesa sakant pamenu esi dirbęs pas mane firmoje, ir neretai išsiskirdavai kaip ataskingiausias darbuotojas, todėl net neabėjoju jog būtum tikrai atsakingas direktorius. Na tikrai galėčiau prisikabinti prie tavo pavaduotojų besirinkimo būdo, kadangi su juo kurstai diskriminacija ir „kaip ir“ neleidi serverio naujokams pasiekti aukštesnių pareigų serverje. Tikrai neblogi direktoriavimo tikslai ir padarytos klaidos tikrai neabėjojant leido man tau suteikti garbingąją antrąją vietą šiuose rinkimuose, siūlau pasirodyti serveriui labiau berodant iniciatyvą, galbūt užimant pavaduotojo pareigas jog tikrai sugrįžai kadangi nepaslaptis jog esi „leavines“. Todėl nepasiduok ir atkakliai siek savo tikslų.

\/ \/ \/

Na ir naujasis DIREKTORIUS –

Marijus, Marijonas, Marius_Spragtukas. Taigi netikėta? Huh, bet yra tikrai nepaslaptis jog mūsų su Henre nuomonės sutapo, ir į direktoriaus postą pasirinkome būtent šį bičiuką. Jis būdamas PD/FBI pavaduotojas, šio posto atsisakė vardan galimybės pildyti į šias pareigas, manau yra nepaslaptis ir tikrai gražus poelgis jog neapleidi savo tikslų, jau kelintą kartą ir kelintą kartą mano rinkimuose. Neutralios tai neutralios. Didžiausia transporterių darbo patirti iš bepildžiusių ir viena didžiausių taksi darbo patirtis rodo tavo ištikimybę bei punktualumą šiai firmai. Įvardijai daugiausia bei įtikimiausias priežastis kodėl būtent taksi firma? Nepalikai jokių abėjonių jog ši firma yra skirta būtent tau. Priėjus prie idėjų, tikrai teko nustebti, ir nenusivilti. Pateiki problemas bei jų sprendimą, rašydamas jog idėjos unikalios, tikrai neklydai. Nes tokių, man, asmeniškai neteko matyti, banalių nebuvo kaip „arbatėlės išgėrimai“, „pasikalbėjimai“. Sulaukei bei surinkai didžiausia palaikymą iš bepildžiusiųjų, net 90 asmenų paspaudė ant tavo anketos "patinka", o tai tikrai yra didelis palaikymas palyginus su kitais kandidatais. Nuostabus charakteris, kurį tikrai puikiai aprašei. Realiai bendravom labai nedaug, esu girdėjęs tik kaip su Julium repuoji, bei pora kartų pasikalbėti apie firmas bei DP reikalus. Tikiuosi kai tapsi direktoriumi bendrausim daug dažniau. Labai patiko pabrėžimas jog pavaduotojus rinksiesi tik iš darbuotojų, kadangi toks poelgis yra gražus ne tik mano bet ir visų žaidėjų atžvilgiu, o su tokiais pareiškimais firmoje sulauksi tikrai nemažai žmonių. Kur reikia būti konkrečiam - buvai konkretus, kur reikia aprašyti atsakymą išsamiai - aprašei išsamiai, už anketą tau tvirtai spaudžiu dešinę. Na, kaip nekeista direktoriumi tampi būtent tu, ir labai dideles viltis į tave dedu ne tik aš, o ir visa LMG visuomenė, tad susiimk ir parodyk ką moki <shalalala>

Cheeers! n' have a good day  B) 

@A'yeahas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu Taxi/Transporterių naująjį direktorių! Sėkmės tau darbuose :) Žiūrėk nekrisk taip kaip kiti krenta neatlaikę spaudimo šios pareigos nėra labai sudėtingos, tai manau atlaikysi viską tik neaišku, ar darbuotojai atsilaikys pas tave dirbdami iš krūvio priprasto prie PD/FBI :D Sėkmės tau! ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.