Jump to content
Mega_Dino

Atsiliepimas apie projektą Mega_Dino

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki
Aš serveryje esu žinomas kaip Mega_Dino, šiame serveryje žaidžiu beveik pusantrų metų (su šiuo vartotoju) ir susidariau įvairių nuomonių apie šį serverį, serveris išsiskiria tuo jog čia yra nemažai žmonių, kuriems gali išsipasakoti, viskas išsakyti ir jie tai laikys paslaptyje, taip pat dauguma žaidėjų yra padedantys (ypač rinkimų metu <juokiuosi>), ištikro tai manau jog šiame serveryje yra nemažai tų žmonių kurie mėgsta čia bendrauti, kalbėtis su kitais ir išsakyti viską ką jie galvoja, bet yra ir tokių kuriems tai nerūpi, jiems svarbu "pabazarint", "pastumt" ir pnš., tokie žmonės manęs tikrai nedomina ir į juos dažniausiai nekreipiu dėmesio. 
Apie pačią serverio sistemą, ji yra tikrai sena, manau viskas būtų kaip ir gerai jei ne kenkėjai kurie vis trugdo kažką daryti ir jie vis tobulėja, vis atranda spragų per kurias gali pasitelkti savo "magijas" ir kenkti žaidėjams, šiuo metu tai yra viena didžiausiu problemų serveryje. Kuo toliau tuo labiau šis serveris grius jeigu nebus tam tikrų atnaujinimų kurie padėtu sutvarkyti šią sistemą, taip pat žaidėjai kenčia ir nuo užblokavimų, kas kart turi pildyti unban apeliacijas nuo sistemos, kadangi čyteriai jau yra tiek pažengę jog gali blokuoti kitus, taip kad tokia yra ta blogoji pusė LMG serveryje, dabar prieikime prie gerosios pusės, šis serveris labai traukia tuo paprastumu, nesudėtinga ir paprasta žaidimo ėsme, bet po laiko tai vis atsibosta, tad turi padaryti šiokią tokia pertrauką, jog vėl būtų smagu žaisti, įdomiausai yra tai jog serverio prižiūrėtojai stengiais paįvairinti šią nuobodžią serverio rutiną darydami visokius renginius, konkursus su įvairiais prizais, tad manau žaidėjams tai labai patinka ir gali atsipūsti nuo įprastos dienos šiame serveryje. 
Š iame serveryje jau galimai esu senbuvis, kadangi žaidžiu čia nuo ~2013 metų, gal būt ir anksčiau, bet apie šį serverį dar nemasčiau kaip rimtą žaidimą, įprastai tik žvejodavau, važinėdavau ir šiaip darydavau tai ką norėdavau, o dabar praėjus po tiek laiko jau esu labiau susimąstes apie šį serveį, čia jau esu pasiekęs kur kas daugiau nei dauguma serverio žaidėjų ir tai mane jau priverčia labiau mastyti apie serverį, ar jis mane vis dar tenkina, ar man vis dar patinka čia žaisti, nekarta galvojau palikti projektą, vient dėl to jog atrodo, kad esu išmėginęs viską, bet tai nėra tiesą, dar turiu tikrai daug tikslų, daug minčių, bei svajonių, ką galiu pasiekti šiame serveryje.

*Bandymas pakeisti serverį ir truputį apie projektą*
Taigi pradedant kalbėti apie tai, per visą savo žaidimo istoriją šiame projekte bandžiau ne kartą pakeisti šį projektą į kitą, bet tai buvo jau senokai, dar manau net nebuvau susikūres šito vartotojo, šitas serveris jau atrodė pabodes ir nieko nebeįdomus, tiesiog jame buvo žaisti kančia, ypač tada kai net negalėjai apsispręsti kur eiti, kokią firmą išbandyti, nors į ją nuėjus tiesiog nebūdavo noro žaisti, tada pabandžiau kažką naujo - palikti serverį, kitame serveryje pražaidžiau neilgiau 1 savaitės ir tos sistemos manes nestebino, nieko nebuvo naujo ir įdomaus, atrodė jog man nepatiko ne pati rutina ar neįdomi sistema, o pats žaidimas - gta san andreas, taigi nutariau sugrįžti į šį projektą ir jame žaisti toliau, bei gal būt mažiau praleisti, bet vistiek ateiti čia, pabūti su žaidėjais, pabendrauti, sužinoti kažką naujo, gal būt kažko išmokti ir galiu pasakyti, jog per pastaruosius metus iš šio serverio išmokau tikrai daug ko, pirmiausia tai būtų manau minčių dėstymas, geriau išmokau rašyti įvairius rašinius, bei nuo dabar randu daugiau žodžiu viską aprašyti, kalbant toliau apie serverį, tai išmokau bendrauti su kiekvienu asmeniu kaip su sau pažystamu, visada bendrauju lyg žmogų pažynočiau ar jau būčiau su juo kalbėjęs, šitų dalykų mane išmokė būtent šis serveris ir tikrai nedrįstu sakyti jog savo metus ir ~6 mėnesius praleidau veltui + 2-3 metai paprasto naujoko gyvenimo. Ir po viso šito supratau jog serverio keisti nereikia, reikia tiesiog išmokti džiaugtis tuo ką turi, džiaugtis žmonėmis kurie su tavimi bendrauja, skiria laiko pakalbėti apie serverį, gyvenimą ir visa kita, su tais kurie taves išklauso, tau bando pagelbėti visuose situacijose, dėl tokių žmonių aš esu vis dar motyvuotas žaisti šiame serveryje, ir visko stengtis, padaryti kažką naujo, kažką kas toliau motyvuotu mane.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.