Jump to content
Quit_Game

Atsiliepimas apie projektą Tony_Greyn

Rekomenduoti pranešimai

318c8e75bb50b9684a8b2359e6e83759543.gif

Sveiki visi serverio žaidėjai, serveryje esu žinomas slapyvardžiu - Tony_Greyn. Š iame serveryje žaidžiu apie pusantrų metų +/-  < Š ypsausi> Visą savo žaidimo istoriją praleidau man, pačiame geriausiame serveryje, kuriame atradau save ir didelį draugų būrį. Nors šiuo metu šis serveris nėra su didžiausiais atnaujinimais ar naujomis sistemomis, naujais darbais, tačiau man to ir nereikia, svarbiausia yra tai, kad šis serveris dar gyvuoją, o ir labai tikiuosi, kad gyvuos dar ilgai. Nors kiti serveriai yra daug naujesni už mūsų mylimą LMG, bet niekur nėra tokios šaunios kompanijos bei apsupties kaip čia. Teko matyti visko ir šilto, ir šalto, bet vis tiek esu didelis šio serverio patriotas ir nuo jo niekad neatsitraukiau, kad ir kaip sunku bebuvo. Š is serveris iš ties nuostabus, kuriame gali šauniai praleisti laiką paprastai, be jokių pareigų ar kitų dalykų, bet gali padėti serveriui gyvuoti užimdamas šiokias tokias pareigas. Kas priklauso nuo pačio tavęs. Ir nesvarbu ar tu esi Nusikalstamų grupuočių patriotas ar Teisėsaugos, o galbūt neutralių firmų, tačiau sava chebra visada išliks sava. O už ją turi eiti iki galo.  Džiaugiuosi, kad būtent šis serveris pasitaikė mano kelyje, o ne kitas, kur žaisdamas galbūt nejausčiau to smagaus bei linksmo laisvo laiko praleidimo, kokį jaučiu žaisdamas šiame serveryje. Galbūt nebūčiau sutikęs tokių nuostabių žmonių, kuriuos sutikau būtent šiame serveryje. Š iame serveryje kaip antruose namuose, gera, šilta, smagu bei jauku. Tenka tikrai per dienas visko patirti, išlieti nervų, pasipykti su kitais. Bet grįžęs prie supratimų, supranti, kad šis serveris atnešė daug draugų, bei gera laisvo laiko praleidimą, o tuo pačiu ir žmones kurie tave supą. O visa tai, priverčia tiesiog nusišypsoti.

Kai po sunkios bei ilgos darbo dienos tave kamuoją nervai, pyktis, jautiesi pavargęs vis pagalvoji, kad dar grįžus namo, tavęs laukią draugai su kuriais norėtum praleisti linksmai likusį laisva laiką, tačiau prisijungus čia, nebejauti jokių pavargimų, pykčių, nervų ir t.t. Š iame serveryje mes norėtumėm daugiau : naujų sistemų, darbų, vis skirtingų naujovių, ką turi kiti serveriai. Tačiau ar mums to reikia? Okey, jie turi naujas sistemas, naujus darbus ir kitas naujovęs, bet ar jie turi tai, ką turime mes? Atsakymas į kurį tikrai nereikia ilgai galvoti - Ne. Ir niekada neturės, kodėl? Todėl, kad šiame serveryje esame mes ir visus sugebame išjudinti iš vėžių. < Š ypsausi >

Tik mes patys susigalvojame sau tai, nuo ko esame laimingi, susigalvojame treniruotęs kitas veiklas, kurios būna įdomios ne tik mums, bet ir kitiems juose dalyvavusiems.

Gerai pagalvojus supranti, kad ir kur bebūtum, niekur nebus taip gerai, kaip gerai yra čia, būtent čia, kur pajauti visą malonumą.

Kitam serveryje gi nebus mūsų Pagrindinių Administratorių tokių kaip - Keša ar Tošha, na nebus.. Reikia mums tik žinot kokios sistemos apsisaugojimui, nuo kenkėjų, kad jų čia tiesiog nebūtų.. Bet bus kažkada, na bus.. 

Asmeniškai aš, visiškai nesigailiu, jog žengiau į šio serverio pasauly, kad šiame serveryje žaidžiau ir žaidžiu iki šiol. Galbūt daug kam neatrodo jog yra būtent taip, bet ir šis žaidimas turi šiokį tokį mąstymą gyvenimui. Paėmus ir tai, kad galime pažinti daugiau žmonių, supratimas kokie jie yra iš tiesų. Bet žaidžiame ne dėl kažkokios naudos, o dėl to, kad praleistumėm gerai laiką bei sukūrtumėm daug geresnę atmosferą serveryje.

Š iame serveryje turiu begalę prisiminimų, kuriais džiaugiuosi iki šiol, džiaugiuosi, kad pamačiau tai, kad pajutau, kad buvau būtent čia, tuo metu, kai tie prisiminimai vyko. O dabar tai dideli prisiminimai, kurie kelią begalinę šypseną prisiminus.

Turbūt kiekvienas ne mažai šiame serveryje žaidžiantis žaidėjas turi savo prisiminimų, kurie yra be galo nuotaikingi ir prisiminus kelią tik tai absoliučiai begalinę nuotaiką, ką galėtų prisiminti visada. Tačiau tai turėtume vykdyti ir šiuo metu, kad turėtume ir daugiau ką prisimint, o ne tik senus gerus laikus. O ir šypsenos veiduose niekada nesibaigtų. < Š ypsausi >

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.