Jump to content
Karolis_Kaulas

Atsiliepimas apie projektą (Karolis_Kaulas)

Rekomenduoti pranešimai

41434d3713aaeb16204cf3a588e4e8ce333.png

Taigi, visų pirma - truputėlis įžangos. Taip jau atsitiko, jog mūsų mylimasis moderatorius paskelbė tikrai gundantį konkursėlį ir aš tiesiog negalėjau nesudalyvauti jame, nes visokių blezvygų rašymas - stiprioji mano pusė. Žinoma, anksčiau ar vėliau aš vis tiek būčiau parašęs atsiliepimą apie šį nuostabų serverį, todėl negalvokite, jog tai padaryti mane pastūmėjo būtent šis konkursas. Ok, ką aš čia, jums gi mažiausiai rūpi, dėl kokių priežasčių aš kuriu šią temą...

31dd2fb35856801665a09fd6bd044fa9825.gif

So, sveiki visi, maži ir dideli. Sveiki visi, berniukai ir mergaitės. Š iame projekte esu žinomas (gal ir nežinomas) kaip Karolis_Kaulas. Visų pirma pakalbėkime apie tai, kada, kaip ir kodėl aš atsiradau šiame projekte. Pagrindinis susidomėjimas būtent šiuo projektu buvo apie 2013 metus (taip taip, čia tie dieviški laikai, kuomet nebūdavo jokių čyterių, o gaujose būdavo daugiau žmonių nei dabar fūristuose). Aišku, apie šį serverį jau žinojau nuo pat starto, tačiau tuo metu buvau pradėjęs savo SAMP karjerą kitame projekte. Na bet vis tiek čia buvo tokių dalykų, tokių žmonių, kurie sugebėjo mane pritraukti į LMG pasaulį ir jame pasilikti iki pat šios dienos. Kaip ir daugelį, mane čia atvedė draugas. Kadangi žaisti šiame serveryje pradėjo jis, tai, suprantama, turėjau pradėti ir aš. Tačiau laikui bėgant, iš savo draugų rato šiame serveryje likau vienas. Būtent dėl to aš ir pradėjau domėtis įvairiais postais šiame serveryje. Na, tiesiog jau buvo pabodę būti paprastu žaidėju. Ir tai, manau, yra vienintelė priežastis, kodėl šiame projekte žaidžiu dar ir šiandien. Jeigu vienas žmogus man nebūtų suteikęs to pirmojo posto serveryje, tikriausiai nebūčiau tiek ilgai čia išsilaikęs. Na, apie visus mano pasiekimus ir visą mano LMG istoriją čia nepasakosiu, nes neleidžia taisyklės. Visa tai galbūt pamatysite mano bloge, kurį kada nors parašysiu. Na štai, čia jau matome pastraipėlės apie mano „gimimąâ€œ LMG serveryje pabaigą.

Sekantis dalykas, apie kurį norėčiau pakalbėti, būtų žaidėjai (chėbrytė) bei šiuo metu serveryje verdantis veiksmas. Na, tai bus antra ir šiuo atveju paskutinė pastraipa mano atsiliepime. Apie serverio sistemas aš kalbėti nenoriu, nes tiesiog nėra apie ką. Apie klaidas serveryje taipogi nenorėčiau užsiminti, manau, tai jau per daug banali tema. Na o apie šiuo metu karaliaujančius čyterius išvis nekalbėsiu, nes tai būtų dar banalesnė tema. Okay, pakalbėkime apie tikrai retai užsimenamą dilemą - 1 . 8 atnaujinimą. Juokauju, šį kartą būsiu vienas iš tų retesnių asmenų, kuris nerašys, kaip jis geidžia 1 . 8 atnaujinimo ir kaip jį užkniso, kad pagrindinė administracija nesiima jokių veiksmų... Tiesiog šįkart būsiu geras ir rašysiu tik apie teigiamas puses šiame projekte. Visų pirma - serverio žaidėjai. Oii, tikrai plati tema... Būtų galima kalbėti ir kalbėti apie šią neatsiejamą projekto dalį. Tačiau pasistengsiu tai aprašyti trumpai. Per visą savo žaidimo istoriją šiame serveryje aš sutikau laaabai daug skirtingų asmenybių. Galiu pasakyti, jog LMG bendruomenė bent jau šiuo metu yra šiek tiek pašlijusi. Kuo toliau, tuo labiau žmonės nebemoka bendrauti su kitais kultūringai, neįžeidinėdami vienas kito. Na bet, aišku, kas daugiau yra dėl to kalti, jeigu ne mes patys? Na, galbūt tas žodis „kalti“ šiuo atveju būtų kiek per šiurkštus, nes ir pats galiu pripažinti, kad be tų visų „užgauliojimų“ ir nesąmoningų „pletkų“ kartais būtų net neįdomu. Na, žinot, kaip ten sakoma: visokių yra, visokių reikia. Todėl ir negaliu pilnai teigti, jog LMG bendruomenė yra nusiritusi žemyn ir jau niekas to nebegali pakeisti. Tiesiog reikia suprasti, kad tarp daugelio žaidėjų šiame serveryje yra gana didelis amžiaus skirtumas. Aišku, vieni greičiau išauga iš to „vaikonzo“ amžiaus, kiti lėčiau. Natūralu. Visgi tai yra tik žaidimas, bendruomenės pakeisti negali niekas, nes visi žmonės turi laisvę rinktis, ką jie žais bei kokią rolę jie užims žaisdami kokį nors žaidimą, šiuo atveju - SAMP. Na o kalbant apie šiuo metu vyraujantį veiksmą serveryje, niekas per daug nepasikeitė. Anksčiau, kaip ir minėjau, didelis dėmesys buvo skiriamas gaujoms, o šiuo metu - frakcijoms. Ir, manau, jog šiandien tai pakeisti būtų laabai sunku. Š iuometiniai žaidėjai mieliau renkasi darbus su daugiau galimybių bei privilegijų, o ne kažkokias gaujas ar neutralias firmas, kurios turi vos kelias komandas arba dar geriau - jų išvis neturi.

Na štai, šiam kartui tiek. Tiesiog nenorėjau labai daug išsiplėsti, nes, kaip ir minėjau, galbūt greitu metu pradėsiu rašyti savo blogą, kuriame pabrėšiu visas detales. Nežinau, ar man pavyko jus įtikinti, ar ne, bet, manau, bent jau mintį tai tikrai turėjote pagauti. Okay, tuom ir baigiu šį „meilės laiškąâ€œ. Ačiū visiems, kurie skaitėt viską nuo pat pradžios iki galo. Chėbra, reik taškų, help xD

P.S Pakreiptas tekstas - pagrindiniai aspektai mano atsiliepime.

© K'K

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.