Jump to content
Edward_Harrell

Atsiliepimas apie projektą Edward Harrell.

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena, mieli serverio žaidėjai. Š iek tiek papasakosiu apie save, kad žinotumėte kas rašo atsiliepimą, na, o tada aprašysiu apie mūsų LMG serverį.

Serveryje esu žinomas kaip Edward_Harrell, forume - Edwardas_Harrellis. Projekte esu jau gerus du metus, tačiau nesigilinu į pasiekimus, nes jiems nėra laiko ir žaidžiu projekte tik dėl nuotaikos pasikėlimo ir pažinčių, nes čia teko pažinti dauguma įdomių asmenybių. Kas aš toks ir kodėl rašau atsiliepimą? Paprastas, elementarus žaidėjas, kuris ateina į projektą tam, kad gerai praleistų savo laisvą laiką. Nebuvęs nei komandos narys, nei direktorius, pavaduotojas, ar prižiūrėtojas. Vienintelis dalykas, ką esu pasiekęs šitame projekte - 2015 metų Paveikslėlio konkurso nugalėtojas, 1 vieta.

Apie patį serverį.

Sužinojau apie jį iš pažįstamu. Visi sakydavo, kad ten paprastas, niekuom neišsiskiriantis projektas, kurio valdžia yra - nesubrende asmenys, ir šitame projekte gali žaisti tik žmonės, kurie neturi gyvenimo ar draugų. Tačiau.. Jie klydo. Vardo bei pavardės galvojimas atėmė man 30 minučių, nes norėjau išbandyti projektą. Norėjau pažiūrėti ar jie sako tiesą, ar šitas serveris yra tikrai toks. Galu gale, sugalvojau ir užsiregistravau. Pirmas pusvalandis, ir mane jau kabino. Kabino taip, kaip žmogų kabina - gera muzika.. Ar kai žvejui užkimba - žuvis.. LMG ir buvo tas žvėjys, o aš buvau ta žuvis. Nepažinojau nieko šitame projekte.. Nei pagrindinių sistemų, nei darbų, nei direktorių, visiškai nieko. Buvau kaip akmenukas bate.. Pasiklydęs ir pasimetęs. Tačiau kiekvieną kartą atrasdamas laiko, prisijungdavau ir tiesiog sedėdavau žvėjybos punkte tam, kad galėčiau užsidirbti ant to, kas man buvo būtiniausia.. Tuo metu, man buvo 16 metų.. Supratau tik vieną, kad į gerą darbą, aš be teamspeak programos - neapsieisiu. Bijojau. Galvojau, kad projektas bus toks, apie kokį ir pasakojo. Prastos kokybės, nusiritęs, su nebendraujančiais žmonėmis, tačiau.. Taip nebuvo. Po laiko.. Prisijungiau į teamspeak'ą. Net nežinau, kur eiti, su kuo kalbėti.. Ir atsijungiau, nes tiesiog nežinojau ką aš čia darau. Forume jau buvau susikūręs paskyrą, ir photoshop'as buvo mano hobis.. Turbūt ir išliko. Gal. Metai, senstu. Nežinau, didelis klaustukas. Supratau, kad reikia ieškotis padoraus darbo ir tai buvo - Medikai. Pirmasis mano darbas, direktorius buvo Cristian'as. Atranka forume, pildžiau į ją neįdėdamas labai didelių pastangų.. Ir analizėje parašė, kad mano anketa buvo geriausia iš visų parašytų.. Apklausė teamspeak'e, painiojausi, bet patekau. Nuo to, viskas ir prasidėjo..

Darbas.

Tada susipažinau su mūsų direktoriumi.. Žmogus, kuriam visada jausiu pagarbą, nors ir neteko su juo susitikti realiai, tačiau.. Visiškas autoritetas - Cristis.

Bendraudavome teamspeak'e, pradėjau bendrauti su Ernestas_Paklausk, Arnas_Haiva, Agurkas_Raugintas.. Š itie žmonės - taip pat, labai įdomus savo įdėjomis, bendravimu, kas man ir patiko. Būdavo dienų, kad dirbi, ateina koks nusikalstamų direktorius ir pasiema 4-5 geriausius medikus į grobimą, nes žino, kad jie geriausiai atlieka savo darbą.. Norėjau būti kaip jie, todėl dariau viską, kad toks tapčiau.. Tačiau, Cristis paliko postą, ir po to laiko nebesistengiau.. Kodėl? Nežinau.. Tačiau atėjus kitam direktoriui, padariau tai ką norėjau.. Tapau vienu iš geresnių Medikų ir tekdavo heal'inti asmeniškai man, pačią geriausią Fūristų firmą - Dveino / Jamalio. Užsitarnavau A raide kanale, nes žinojo, kad savo darbą atlieku greitai ir būdavo malonu, kai manimi nesiskųsdavo, o tik girdavo, kad kaip aš viską spėju ir puikiai atlieku.. 

Serverio vidus.

Dauguma sistemų man buvo naujos, todėl visada nustebdavau pamatęs ar šitą, ar dar kažką kito. Pamačiau ir žvėjybos sistemas, ir kontorą, radija.. Mane tai užvedė žaisti vis labiau ir labiau.. Na, o po laiko.. Pradėjau bendrauti su serverio kolektyvu ir senbūviais.. Dauguma iš jų dabar nebežaidžia, tačiau, jie visada bus tie žmonės, su kuriais mes ar ryte, ar dieną, ar vakarais praleisdavom laiką labai šauniai, ir su jais visada būdavo šypsena veide.. Žmonės, kurie gelbėjo, kuriuos gelbėjau aš, ir kurie įdėjo didelę dalį savęs į projektą tam, kad juos gerbtų. Todėl juos ir gerbiu.. Atėjo laikas, kai man teko palikti projektą ir į jį grįžus, daugiau nei puse žmonių - leavino.. Žaisdavau projekte, kai būdavo dar +500 ar +600 žmonių.. 

Dugnas.

Ir man nėra svarbu, kad žaidėjų pamažėju per pus ar net daugiau. Atsirado nauji žmonės, kurie pakeitė senuosius.. Nors, ne. Jie niekada jų nepakeis. Tačiau laikas nestovi vietoj, vieni suaugo, suprato savo norus ir tikslus, o kiti dar čia žaidžia ir galvoja, kad gyvenimas ir yra tik LMG.

Vieni mane žino kaip Grafikos žmogų. Kiti žino kaip daininiką teamspeak'e. O treti - nežino. Didelis Ačiū tiems, kuriuos išvardinsiu. Š ie žmonės buvo patys tikriausi ir su jais žaidimas išliko žaidimu. Nevardinsiu žmonių, kurie dar čia žaidžia, nes jie patys žino, kad aš su jais dar sueinu.

Perlai.

Ereboser_Sir - Visapusiškai, žmogus, kuris turėjo žodį, ir jis būdavo galutinis. Didelis pitakas.

Jamal_Gibson - Linksmų plaučių, neturintis kepenų. Žmogus, kuris vertas visko, kas geriausia.

Cristis - Kaip tėvas. Tiek ir užteks.

Auris_Gasol - Achujėna persona, kuriam ant avatar'o buvau padaręs kampe žodį ,, dx " ir jis jį pranešiojo labai ilgai.. Žiūronas.

Deirūnas_Nops - Taxioras.

Tomčikas_Zdarof - Lukoilas, Sidriukas ir etc. Žmogus, su kuriuo žaisdamas Lolą, supratau, kad žmonės prie jo laikų, turėjo geriausias akimirkas.

Matt_Payne - Peinas. Medikų direktorius, čiūvakas, pas kurį norėjau imti pavaduotoją. Su dideliais norais, ir man tekdavo juos pildyti. Rimtas.

Andrius_Lightz - Balkono vierchas.. Gyvas prikolas su mediniais bajeriais, pitakas.

Thomas_Brown - Labai rimtas asmuo, su kuriuo rasdavome apie ką pakalbėti. Malačius.

Ignas_Mafijozas - Užsiemęs, visada nervuotas. Bet labai įdomi asmenybė.

Arnas_Haiva - Kas jį pažinojot - nesigailit. Tiek.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.