Jump to content
Frankis_Hot

Atsiliepimas apie projektą Frankis_Hot

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki gerbiamieji,

Aš serveryje esu užsivadinęs Frankis_Hot, serveryje pradėjau žaisti prieš kelias dienas (2016-11-18), buvau padaręs šiokią tokią pertrauką. per šitą trumpą laikotarpį man nutiko daug linksmų dalykų, buvo iš ko pasijuokti, nes serveryje tikrai kas nori tie patiria daug linksmybių. Serveryje turbūt daugelis susirinkę yra praleisti gerai laiką, nes manau daugelis nežaistu lmg serveryje. Serveryje yra daug čyterių, bet čyterius įmanoma nugalėti, manau daugelis čytina serveryje dėl dėmesio trūkumo arba tiesiog norint pakenkti mums, serveryje daugelis žaidėjų nežaistu, jeigu to nenorėtu, nes niekas jų neverčia, tikrai kai žaidžiau ankščiau serveryje būdavo serveris aktyvesnis, į pareigas imdavo rimtus žmones, kurie išbūdavo tikrai daug laiko, o dabar per daug darbų valdžia(ne visa), yra išsiblaškę, nes ankščiau nebūdavo tokių dalykų kaip sumaišiau komandas /v su /d ir panašiai. Ankščiau klubai būdavo rimti, o ne tiesiog nusiperki kad serveryje pinigų užsidirbti. Seniau gaujos būdavo aktyvesnės nei kai kurios nusikalstamos frakcijos ir galėjo drąsiai kovoti prieš jas, o kas dabar? Gaujos galima sakyti beveik paskutinėje vietoje. Ankščiau gaujos klubai mafijos veikdavo iš vien norint kovoti prieš kitas frakcijas, o dabar kiek vienas už save. Daugelis gaujų lyderių sukuria gauja, o po kelių dienų uždaro, nes neatlaiko spaudimo arba supranta, kad daro klaidą tai darydamas. Pavyzdinis vaizdo įrašas, kad būdavo ankščiau(Autorinės teisės: Tomčikas_Zdarof):

Dar vienas minusas lmg serveriui, kad daugelis žmonių perėjo į firmas, nebėra tų tikrųjų gaujinių, kaip ankščiau vienos gaujos galėjo eiti drąsiai prieš teisėsaugą ir laimėti lengvai, o dabar nesuprasi kalti gaujų lyderiai, jog neveikia bendromis jėgomis, ar gaujų prižiūrėtojai, kad neorganizuoja veiklų.. Pavyzdinis video, kaip ankščiau(Autorinės teisės: Swaika_Kent):

Ankščiau grobimai eidavo kaip sviestu patepti, o dabar be čyterių grobimas tikrai nei vienas neapsieina. Vieni naudoja spread kiti anti drug(ar koks ten, kad neapsvaigtu galva nuo žolės rukymo ar narkotikų putimo), nešiojimo su čytais ir panašiai. Manau jeigu žmonės būtų sąžiningesni ir nenaudotu šitų programėlių tikrai būtų daug geriau žaisti serveryje, aš nekalbu ir nesakau jog visi taip daro, bet manau galime neslėpti ir pasakyti, jog yra tokių veikėjų. Gaujos ankščiau serveryje, galėdavo valdyti rajoną vienos pačios, ir būdavo rimtesnės temos, o dabar kai kurių žmonių gaujos atrodo, jog kuria vaikams saldainius dalinti gaują, o ne kažką nuveikti rimtesnio. (Autorinės teisės: Justas_Bankas)

Manau daugelis žaidėjų norėtu, jog serveryje nebūtų tokių čyterių, manau būtų daug įdomiau žaisti serveryje. Pagr.administracija serverio dar tikrai neapleido, jeigu netingi įkelti Velykų, Kalėdų, Helovino eventus ir panašiai, dar nekalbu ir stebiuosi, kad lmg gimtadienio neužmiršo :ph34r: Su visa derama pagarba - frankisHOT

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.