Jump to content
Jason_Party_

Atsiliepimas apie projekta Jason_Party

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi šio serverio žaidėjai, taigi kaip matau vykstą konkursas ir kodėl gi jame nesudalyvavus, taigi šianden pakalbėsiu apie šį jau šešis metus gyvuojanti projektą,jo minus ,pliusus ir panašiai.
Tai ką šiame projekte pradėjau žaisti du keturioliktų metų rudenį , ir tai išeina jau apie du metus, taigi šį serveri žinojau jau labai seniai tačiau kodėl taip seniai nepradėjau žaisti, ogi todėl kad žaidžiau kitame serveryje ir lmg tik kartą buvau prisijungės pavaiksčiojau ir tiek... Bėgo laikas bėgo, pamačiau kad LMG projekte vis žaidėjų skaičius auga ir auga, na manes tai netenkino ir aš lmg turėjau tik mintyje.. Atejo du keturiolikti metai ir prisijungiau, ėjau laikytis teisės, nežinau kodėl bet man teisių laikymas per visa lmg žaidimo istorija buvo emocinaliausias dalykas.. Pamenu ir teorija kuria išlaikiau tik per antrą kartą. Pradėjau laikyti pravažiavima.. ko aš tik nedariau ir rašiau į /padmins ir per skype draugų klausinėdavau , ir tik po kelių dienų išlaikiau pravažiavima... Ir kai išlaikiau tiesiog amazing diena buvo,dar daugiau prisirinko motyvacijos čia žaisti ir žaisti. Sakyčiau LMG žaidimo pradžia išties buvo bent jau man asmeniškai sunki... Išsilaikiau teisės ir žaidžiau toliau , bet žaidimas ėjo nelengvyn bet sunkyn... Ėjau žvejoti , nusipirkau ginklų licenzija išsiliejau su ginklais poto <jokiuosi> na ir toliau žvėjojau kol susirinkau pinigų darbo sutarčiai... Mano pirmoji atranka lyg buvo Taxi/Transporteriai direktorius lyg buvo Styvas_Nesakomas taigi net neturėjau žalio supratimo kas yra TeamSpeak programėlė,tai kaip ir aišku mane iškart atmėte... Labai susinervinau , bet visgi toliau žaidžiau... Ieškojau YouTubėje kas yra visgi tas teamspeakas na ir pagaliau susiradau , išmokau kaip reikia elgtis ir panašiai.. Na kagi iš po sunkumų buvo pirmasis darbas mechanikai kas priieme tai pavaduotojas Duff_Berr jeigu neklystu. Taigi tos darbo dienos ėjo ir ėjo kol galiausiai atėjau į nusikalstamają firma tai buvo Tuninginiai... Tuninginiuose išties buvo labai smagu , šis tas buvo man naujo , grobimai,okupacijos, ir panašiai ... Taigi elementaru kad vis dirbau ir bėgo tos LMG dienos... 
Atėjo jau du penkiolikti metai su puse.. ir susimasščiau ko aš pradedu norėti , taigi begalvodamas užsibriežiau sau tiksla nu kad ir nors paprasta prižiūrėtoja pasiekti , sekesi išties labai sunkiai , kodėl sunkiai nes tiesiog aš ateidavau į darbus ir norėdavau visada būti pirmas , ir norėjau kad būtų viskas greitai , taigi supratau po kiek laiko kad firmų direktoriai yra rimtos asmenybės ir į firmos komandą beleko nejiema... Taigi prižiūrėtojus pradėjau imti nuo du šešioliktų metų pradžios ar net ankščiau.... Taigi buvau išties labai laimingas , pradėjau išbūti ilgesni laika firmuose , susiradau daug draugų ir panašiai... Taigi tos dienos ir iki šiol bėga lmg serveryje ir manau kad samp žaidimą užbaigsiu tik tai čia... Na ir kas kad nekokios anti čytų sistemos , tačiau yra puiki aplinka bei puiki vadinama "chebra"

Taigi pakalbėsiu truputuką apie savo laisvą laiką LMG serveryje... LMG serveris kur su draugais gali pasikalbėti ne apie tik kokius taxiorus ar apie kažkokį blogą direktorių tačiau su draugais ir per sampa ir per ts pakalbi apie gyvenimą ... Š iuo metu LMG serveryje iš mano nuožiuros yra didelia reputacija užsitarnaves Hylka_Mom .... Pacanelis draugiškas , mldc toks ... ir tikrai visa LMG šaika yra bendraujanti todėl žaidėju skaičius tik biškuti nukrenta .... Tiesiog tas LMG yra laisvo laiko praleidimas , išties čia tikrai labai smagu žaisti , bendrauti su žaidėjais , puiki LMG komanda ... ir tikrai nesirošiu iš čia bėgti kad ir kaip sunkaus kažkas būtų...

Serverio Minusai:
Teigsiu kad serveryje yra išties kažkokių komandų trūkumas .... tačiau delto nereikia neigti LMG kad jis yra blogas serveris , vienas taškas aštuoni atnaujinimas jau apie trys metus jo nėra , na ir kas?? Tačiau čia vistiek smagu žaisti , ir kas tam atnaujinime taip wow būtų? Nieko po kiek laiko vėl visokie bugai atsirastu.. Na reikėtu biški gal bausmės sudrausminti nes išties serveryje dabar daug apgaviku ir apgaudinėja serverio naujokus....

Taigi tiek apie ši atsiliepimą... 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.