Jump to content
Ignas_Host

Atsiliepimas apie projektą (Ignas_Host)

Rekomenduoti pranešimai

 


9c736d0d2f196ecb9da234c4f7b1d670393.pngSveiki, mano slapyvardis žaidime vadinasi Ignas_Host, norėčiau su jumis pasidalinti savo atsiliepimu apie projektą šeštojo LMG.LT gyvavimo proga !


----------------


Kodėl čia atsiradau? Kodėl šis serveris mane taip patraukė?


Visu pirma, niekada net negalvojau, kad šį žaidimą galima žaisti kartu su kitais žmonėmis. Su jais susipažinti, bendrauti, atrasti vienas kitame bendrų ryšių - išties linksmas dalykas ! Turbūt ne paslaptis, jog šiame serveryje yra susirinkę patys įdomiausi žmonės. Tiek daug įvairių spalvų turintys žmonės, štai kuo galime pasigirti prieš kitus projektus ! Todėl manau ir pasirinkau šį projektą, dėl žmonių sukurtos linksmos ir įdomios atmosferos !


 


-----------------------------------------------------------------


 


Apie patį serverį ir žaidėjus ! 


Kaip jau ir minėjau pastarojoje pastraipoje, kodėl mane patraukė šis serveris pasikartosiu. Žaidėjai, susirinkę šiame projekte yra patys geriausi iš visų ! Nuo Molėto mamos didelės sąskaitos, Duff_Berr kepamų sausainių, Meškis_Puma " eskeitai " iki, kaip Hostą moko Vokietys vokiečių kalbos, kaip Frankis pardavinėja direktorius,  Ponia_Korupcija visada korumpuota ir t.t.


 


Tik čia vaikinai tampa bachūrais ir įvaldo kento bazarą bei pahotkę. Tik čia užsisakęs adminą prarandi jį 1 valandos laikotarpiu, tik čia 1 milijoną nepažįstamam parduodi už 0.29 , o geriausiam draugui už lmg.30 , tik čia paėmęs pirmą pavaduotoją būsi išvadintas didžiausiu serverio naru ir paskelbęs darbuotojams apie treniruotę prarasi pusę iš jų, tik čia žaisdamas lol carindamas komandą būsi išvadintas feederiu, tik čia būdamas paprastu žaidėju būsi už gaidį, bet turėdamas pareigas t.y. direktorių, pavaduotoją, komandos narį ir pnš. būsi vadinamas rimtu ir su tavim visi sveikinsi " o sv drg " , tik čia vieną dieną rašai, kad leavinį visam laikui, po kelių savaičių vėl grįžti, tik čia susipykęs su vaiku, gali prasileisti neregėtus dossus, tik čia rašo, kad bus renkamas naujokas į direktorius, bet išrenkamas žaidėjus, kuris jau turi 1 mln. XP , tik čia tave suras pagal IP ir privažiuos su savo gauja iš LMG , tik čia išgarsėja miestelis Molėtai , tik čia turėdamas DP gali užsidirbti daugiau pinigų nei tavo tėvai , tik čia neutraliose firmose dirba vyriausi serverio žmonės, o teisėsaugoje ir nusikalstamose 13 - 14 metų vaikinukai , tik čia komentuoja po tavo prisistatymų malonu, bet net nežino tavo vardo ir t.t.


 


O čia prisiminimai, perliukai, stengiausi išrinkti geresnių kadrų, bet visko taip pat negaliu prisiminti.


 
     
 


 


----------------------------------------------------------


Čia tik maža maža dalelytė žaidėjų ir jų nuotykių, kurie vyksta šiame projekte. Todėl iš karto, kas skaito mano atsiliepimą neprisikabinkite jog neišvardijau dar vienų iš juokingiausių ir geriausių LMG.LT žaidėjų istorijų,nutikimų.


 


Kad ir koks šaunus būtų šis projektas, bet pasigirti savo sistemomis ir pagr.administracijos aktyvumu pasigirti tikrai negalime. O ką jau kalbėti apie 3 metus gyvuojantį gandą 1.8 . 


Tik šiame projekte užsitarnavęs Dangio garbę gali net neprisijungti į žaidimą, bet būti užblokuotas sistemos. Tik čia tikrai neleistų programų naudojai negauna užblokavimų, o nieko nekalti žaidėjai būna išspiriami iš serverio. Kalbant apie darbų sistemas, tik LMG  neįmanoma išvažiuoti iš savo bazės, kadangi tavo kolegos žaidžia su vartais, žvejojam prie senos SWAT bazės vartų, buginam darbo patirtį ir gaunam direktorius, neleidžiam direktoriam padaryti atrankų , pasiūlyti už kelis milijonus vieną auksinį slieką.
 
 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Judesys šiame projekte ! 


 


Pagal savo sistemas šis serveris nieko daugiau ir negali veikti, bet serveryje galime pasigirti savo masiniais susišaudymais, grobimais , okupacijomis, šturmais ... Kadangi serverio žaidėjai vis dar aktyviai lankosi, todėl čia įvairūs susišaudymai yra įdomiausi ir puikiausi ! 


Nei vienam projekte nesu pajutęs tokios grobimo atmosferos, kokia yra jaučiama būtent LMG projekte. 


Pateikiu pora pavyzdžių iš masinių susišaudymų :Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×