Jump to content
Norvegas_Esu

Knock knock! Who's there? Analizė į Taxi / Transporterių direktorių!

Rekomenduoti pranešimai

271836bb0d11652d03b1c9eaca6458c6673.png

 

Analizė į naująjį Taxi / Transporterių direktorių!

 

Sveiki visi! Taigi ilgai nieko nelaukęs skelbiu analizę į taksi / transporterių direktorių. Kandidatų buvo tikrai begale daug ir tikrai nuoširdžiai sakau visi buvo savaip unikalūs, bei geri. Išsirinkti buvo tikrai sunku tą vienintelį kuris puikiai tiktų šioms pareigoms tačiau padariau sprendimą ir labai tikiuosi klaidos nepadariau ir tas žmogutis manęs nepaves. Taigi noriu pasakyti ačiū visiems kurie pildė ir stengėsi. Nenuleiskite rankų ir toliau atkakliai siekite savojo tikslo! Sėkmės ^^

 

Žaidėjų anketų analizavimas

 

Sinaloa_Cartel – Labukaa Sina, tave atrankoje tikrai tikėjausi išvysti, bet maniau pasirodysi geriau kaip praeitos vietos nugalėtojas. Anketą užpildei praėjus kelioms valandoms nuo atrankos paskelbimo kas tikrai nebuvo protingas poelgis. Įvėlei klaidą ir nuspalvojai klausimą atsakymu spalva, nors anketos struktūrą keisti griežtai draudžiama. Taipogi gavau įrodymu kaip tu su savo vartotoju bandai išpešti iš naujokų realių eurų. Pasiklausus paties tavęs rašei, jog tai darė tavo pusbrolis. Na sunkiai man tuo galima patikėt, bet tarkime. Taigi mano pasitikėjimas tavimi stipriai krito ir štai kas lėmė šios atrankos tavo likimą. Na kitą kartą taip neskubėk, viska apgalvok, persiskaityk savo anketą dešimt kartų, o tik vienuoliktą skelbk. Linkiu tau didžiausios sėkmės ir nenuleisk rankų bei siek šio tikslo!

 

Black_Rady – Sveikaaas juodčki! (No to rasism!) Tavo anketa yra tikrai stipri ir pats esi tikrai vertas šių pareigų. Kiek esu bendravęs su tavimi esi šaunus bičiukas, bet per neapdairumą padarei klaidą dėl kurios ir prarandi šansus tapti šios firmos galva. Tavo anketoje buvo pakeista klausimų struktūra nors ją griežtai draudžiama keisti. Tikrai linkiu tau nenuleisti rankų, pasilikti šioje firmoje ir siekti šių pareigų. Didžiausios sėkmės tau! Beje tikiuosi  nesupykai dėl pasisveikinimo, suprask teigiamai nieko blogo neturiu!

 

Orlando_Anderson – Sveikas Orlandoo! Esi tikrai drąsus, jog pildai į šį direktorių neturėdamas nei vienos patirties šioje firmoje.  Tavo anketa tikrai nebloga ir tikrai verta dėmesio, bet tavo patirtis būtent šioje firmoje mane atgraso tau įsiteikti šansą tapti šiuo direktoriumi. Linkiu tau šioje firmoje siekti pareigų, įgyti patirties ir sugrįžti į direktoriaus atranką. Sėkmės tau!

 

Ignas_Deaseliss – Sveikas Ignai, matosi, jog esi tikras senbuvis kas tikrai nėra blogas dalykas. Su tavimi bendrauti neteko ir apie tave iš savo perspektyvos pasakyti nelabai ką ir galiu. Taigi pereikime prie tavosios anketos.  Rašei, jog darbo sutartis imsi tik po 50.000 eurų. Bet ar tai nėra juokinga suma atsižvelgiant į tai, jog jiems bus nusispjauti ant darbo sutarties ir nieko nepranešę paliks darbą. Manau šią idėją dar reikėtu pakoreguoti. Tavo anketa nėra labai didelė, bet kaip ir pats sakei nepilstai iš tuščio į kiaurą ką tikrai vertinu ir viskas parašyta trumpai, bet aiškiai. Š iaip tiesą sakant pritrūkau tavo anketoje motyvacijos ir to užsidegimo, kad tikrai nori šių pareigų. Manęs neįtikinai, kad būtent tu šiuo metu esi vertas šių pareigų, tad linkiu tau didžiausios sėkmės ir nenuleisk rankų siekiant savojo tikslo!

 

Player_Edvinas – Sveeikas žaidėjau! Na perskaitęs tavo anketą supratau, kad tau nelabai sekasi su gramatika. Nes gramatinių klaidų anketoje yra tikrai labai daug. Ar per skubėjimą ir per neapdairumą, bet direktorius yra tikrai svarbios pareigos ir tokių dalykų būti negali ir turi rodyti visiems pavyzdį. Čia vienas minusas , bet nelauktas iššoko ir kitas didesnis. Buvai užblokuotas ir užblokavimo aplikacija buvo patvirtinta. Tad tai numuša visus tavo šansus tapti šiuo direktoriumi. Kitą kartą linkiu nedaryti tokių kvailų klaidų ir apie viską pagalvoti. Sėkmės tau!

 

Justas_Bankas – Sveiikas Justai! Na tave šiuose rinkimuose tikrai tikėjausi išvysti kaip ir kiekvienuose šios firmos direktoriaus rinkimuose. Esu su tavimi kalbėjęs ir nuomonė apie tave tikrai gera. Esi draugiškas, linksmas, bendraujantis, pasitikintis savimi kaip ir rašei klausime apie save. Puiku, jog sutari su dabartiniais neutralių firmų valdžios atstovais ir su jais nėra jokių pykčių nors kaip ir sakei kažkada jų buvo tarp medikų firmos valdžios, bet tikiuosi dabar jų nėra. Sakai, jog visada esi taksi / transporterių firmoje ir į kitas firmas neini, o visada lieki taksistuose arba kažkuriose kitose neutraliose firmose. Na šiuo teiginiu galiu paprieštarauti nes esu tave matęs ir nekartą buvusi visai kitoje firmoje, nieko nepagalvok šį dalyką sakau tik tarp kitko. Anketoje rašei jog visas veiksmas visada vyksta tik taksistų antroje bazėje. Visi susirinkimai, veiklos, pokalbiai ir kita. Tačiau visa tai priklauso nuo paties direktoriaus. Jei jis nori, kad visada prieš treniruotę darbuotojai rinktųsi pirmoje, ar trečioje bazėje tai visiškai gerai. Na tačiau čia yra tavo nuomonė ir jos nesmerkiu. Idėjos firmai švelniai sakant jau yra nuvalkiotos. Patikrinimas tai tarytum lygiai tas pats kaip ir kvalifikacija tik pakeistas pavadinimas. Dispečeris idėja tikrai nebloga, nes pats būdamas direktoriumi tai patyriau, kad kai kurie darbuotojai piktnaudžiauja tuo ir parašę į raciją aš nevažiuoja į iškviestą iškvietimą. Tavo rašomi tikslai būnant direktoriumi rašei, jog stengsiesi juo išbūti 2-3 mėnesius, bet po tavo pabuvimo radijo direktoriumi pasirodė, jog labai greitai pasidavei ir ilgai neištvėrei. Na, bet kaip sakoma iš klaidų mokamasi, tad linkiu tau nenuleisti rankų ir toliau taip ryžtingai siekti savo išsvajotojo tikslo!

 

Laura_Berzinskytea – Laaaabas Laura! Na tavo anketa yra tikrai stipri ir gana gera. Radau tikrai daug pliusų tačiau buvo ir keliu minusiukų. Taigi pradėkime nuo to, jog šiame serveryje esi pasiekusi tikrai nemažai, esi buvusi vienos iš neutralių firmų direktore ir kiek atsimenu tau sekėsi tikrai neblogai. Firma laikėsi stabiliai, nusiskundimu nebuvo. Na, judame prie tavosios anketos. Apibūdindama savo charakterį aprašei viską gana išsamiai visas blogąsias bei gerąsias savybes kas man tikrai patiko. Prie  blogųjų savybių priskyrei ir konkurencingumą. Na stengtis būti geresne už kitus, iškelti savo firmą į aukštumas bei rodyti pavyzdy kitiems tikrai nėra blogas dalykas. Aišku tai turi ir savųjų minusų kai kuriose situacijose tačiau daugiau tik pliusų. Klausime kaip stengsitės išnaudoti firmos inventorių rašei tik apie bazių bei transporto priemonių pliusus, jog jos yra išsidėsčiusios po miestelius ir yra labai patogu bėgti į vieną ar į kitą. Tačiau taip ir nepasakei, kaip šį inventorių išnaudotum būtent kokiems tikslams. Tavo planuose transporteriams labai patiko, jog toleruosi tokį dalyką kaip grobimo metu padėjimas teisėsaugai ir nusikalstomai greičiau nukakti į savo bazes ir į grobiamas vietas.  Idėjų firmai parašei kelias jau senesnes bet buvo ir visai dar nematytų serveriui. Patiko idėja Taksi „Stotelės“ kuri būtų tikrai naudinga tiek taksistams, tiek žaidėjams kuriems jų reikia. Š iame klausime taip pat reikėjo aprašyti firmos viziją, tačiau pasigedau ir parašei tik idėjas. Norėjosi ir sužinoti kaip išsivaizduoji savo firmą, kokios temos, naujovės bus šioje firmoje. Rašei, jog būtent Taksi . Transporterių firmai labiau naudingas bus savarankiškas darbas ir tai tikrai stipriai paargumentavai kas tikrai patiko.  Malonu žinoti, jog toleruoji naujokų pasireiškimą pavaduotojo poste, nes mes visi kažkada buvome naujokai ir direktoriai suteikė mums šansą pasirodyti poste. Na ką galiu pasakyti, Laura, tikrai nenuleisk rankų ir siek savo tikslo kol pasieksi. Sėkmės tau!

 

Mindis_Gta -  Sveikas Mindi! Tikrai labai drąsus poelgis iš tavo pusės, jog paaukojai vienas pareigas dėl šanso gauti kitas, tačiau tai didelių pliusų tau šioje atrankoje nesuteikia, kad ir kaip bebūtų gaila. Esu su tavim kelis kart bendravęs ir galiu pasakyti, kad esi tikrai geras žmogus, rimtas, nuoširdus, išklausantis ir nusiskundimų neturiu. Esi buvęs taksi / transporterių direktoriumi dar šią vasarą tačiau nesėkmingai nes buvai nušalintas dėl neaktyvumo. Na kaip pats rašei buvo vasara ir daug žaidėjų nežaidė todėl neišėjo parodyti visko ką gali. O dabar žiema ir visi grįžta i projektą toliau žaisti. Gal ir yra šiuose žodžiuose tiesos tačiau nevisiškai su tavimi sutinku. Na bet koks skirtumas, judame prie tavo anketos.  Perskaitęs visa anketą pastebėjau jog piktnaudžiauji žodžiais ir tą patį dalyką kai kuriuose atsakymuose rašai du kartus tik pakeitęs žodžius. Taipogi klausime koks turėtų būti direktorius žodžius „Tobulas direktorius“ panaudojai 17 kartų jei neapsiskaičiavau. Skaitydamas vos neužmigau tiesą sakant. Toks vaizdas, jog rašai tam, kad tavo anketa atrodytų kuo didesnė ir pilnesnė nors turinys menkas. Patiko tavo kelios parašytos idėjos tiek taksistams tiek transporteriams. Planuose būtent transporterių firmai rašei kaip darbuotojai pateks į transporterius, o ne pačias idėjas. Norėjosi išvysti kaip su transporteriais padėsi teisėsaugai ir nusikalstomoms nusigauti iki bazių, grobiamų objektų.  Treniruočių tipus būtent taksi / transporterių firmai išvardinai tikrai visus būtiniausius ir juos išsamiai parašei kur, kas, kaip, kada kas tikrai patiko. Na nežinau ar perdėjai ar ne dėl rutinos, bet jei iš tikrųjų niekada nesi pajautęs rutinos tai tikrai yra šaunu, tačiau niekada negali būti garantuotas ir jis gali ateiti visai nepranešusi, todėl patartina turėti išankstinį planą kaip ją malšinti. Kiek tave pažįstu tu tikrai nenuleisi rankų ir sieksi savo tikslo iki galo, tad to aš tau ir linkiu svarbiausia nenukabink nosies ir stenkis iš paskutiniųjų!

 

Audii_Austum – Sveikas Audine, šį kart tavęs neanalizuosiu, nes per neatidumą atsakymu spalva kai kuriuose vietose neatitinka reikalaujamos. Tad linkiu kitą kartą pildant viską peržiūrėti dešimt kartų ir tik vienuoliktąjį skelbti anketą.

 

Ben_Ryan – Sveeikas Ryanai, tiesą sakant buvau maloniai nustebintas tave išvydęs šioje atrankoje. Asmeniškai su tavimi bendravęs daug nesu todėl būtent apie tave iš savo perspektyvos pasakyti nelabai ką ir galiu todėl iškart judu prie tavosios anketos. Esi tikrai nemažai pasiekęs šiame projekte. Esi pabuvojęs ir neutralių ir teisėsaugos firmos valdžioje. Esi buvęs ir komandoje kas yra tikrai pagirtina! Anketoje atsakydamas į klausimą kaip išnaudosi taksi firmos inventorių rašei, jog sudarysi tam tikras grupes kurios galės naudotis tik tam tikros bazės transporto priemonėmis. Na nemanau, kad tai yra labai geras sumanymas nes pavyzdžiui žaidėjas neturintis jokių paslaugų projekte miršta ir atsiranda prie ligoninės. Bet jis gali naudotis tik pirmosios bazės transporto priemonėmis kas jo atžvilgiu yra tirai laba nepatogu. Plius nemanau, kad valdžia spės visus sugaudyti ir sužiūrėti ar jie visi važinėja jiems paskirtu transportu. Ir taip pat tai po kelių savaičių visiškai nusibos daryti ir gali pasijusti rutina. Na išties gaila, jog transporteriams nesugalvojai kokių nors minčių, bet pilnai tikiu, jog su laiku jos tikrai ateis. Tikrai patiko tavo nupasakotas „tobulas“ direktorius, mano manymu paminėjai svarbiausias savybes kas yra tikrai pagirtina! Tikrai šaunu, jog toleruoji šanso suteikimą naujokams nes mes visi kažkada buvome naujokai ir pradėjome nuo visiško nulio. Taigi linkiu didžiausios sėkmės tau nenuleisk rankų ir toliau siek savo tikslo!

 

Mega_Dino -  Palikai ankstesnes pareigas dėl aukštesnių pareigų ir tai yra tikrai drąsus poelgis tavo atžvilgiu. Su tavimi daug bendravęs nesu, bet kiek esu girdėjęs iš kitų esi tikrai fainas žmogutis su kuriuo tikrai galima puikiai pabendrauti ir pasibūti. Na prieiname prie tavosios anketos. Rašydamas apie savo gerąsias ir blogąsias savybes paminėjai, jog esi greitai užsiplieskiantis. Direktorius turi turėti geležinius nervus ir tikrai stiprią kantrybę nes žaidėjų, darbuotojų būna įvairiausių. Vieni tau padeda ir su jais sutari, o kiti tiesiog tave veda iš kantrybės. Taigi tai tikrai būtų nemažas minusas šiose pareigose. Esi nemažai pasiekęs šiame projekte. Bet save per daug nuvertini. Rašai, jog visi tavo pasiekimai buvo nesėkmingi ir neparodei visko ką gali padaryti. Kitą kartą nenuvertink savęs ir kai būsi pareigose įrodyk ką gali padaryti. Kitaip tariant trūksta pasitikėjimo savimi. Tačiau esi tikrai galvotas asmuo, idėjos tavo man tikrai patiko. Jas visas įgyvendinus galima iškepti tikrai labai neblogų keksiukų taksi / transporterių firmoje. Š aunu, jog toleruoji šanso suteikimą naujokams nes neutralios firmos yra pati pradžia naujokams kuriems reikia įgyti patirties bei žinių. Na trumpai tariant, pasilik šioje firmoje, siek pareigų įrodyk ,kad jų esi vertas parodyk ką gali ir sugrįžk atgal į atranką pilnai savimi pasitikintis. Linkiu didžiausios sėkmės tau!

 

Kenich_Sefuno – Sveikas Kenichai, na tavęs ilgai neanalizuosiu, o tik paskysiu pagrindines tavo klaidas. Taigi visų pirma anketoje padarei klaidą ir atsakymo spalvos nepakeitei į raudonų plytų, o palikai kaip buvo nors buvo privaloma pakeisti. Visų antra esi tikrai drąsus jei pildai į direktoriaus postą neturėdamas nei vienos darbo patirties šioje firmoje. Man labai įdomu kaip tu čia tvarkytumeisi jei gautum šias pareigas na, bet tai įvyks ne šį kartą ir linkiu tau įgyti daugiau patirties taksi firmoje galbūt pasiekti pavaduotojo pareigas ir pilnu pajėgumu sugrįžti į direktoriaus rinkimų atranką. Sėkmės tau!

 

Edward_Harrel – Sveikas Edwardai, esi visikšai šviežias šiame projekte. Neturi nei vienos darbo patirties taksi / transporterių firmoje ir jau bandai pildyti į direktoriaus postą. Patarimas tau – pirma eik į firmą, pasiek kokias pareigas, susipažink su pačios firmos veikimo metodika ir tik tada bandyk siekti šios firmos direktoriaus posto. Linkiu didžiausios sėkmės tau!

 

Saimonas_Boss – Sveeikas Saimonai, tikra nesitikėjau čia tavęs pamatyti, bet pamačius buvai tikrai maloniai nustebintas. Tavo anketoje tikrai vertinu sąžiningumą nes nepilstei iš tuščio į kiaurą ir viską rašei kaip yra ką tikrai vertinu. Esi tikrai daug pasiekęs šiame projekte tačiau kaip bebūtų keista nei vieno direktoriaus posto per keturis metus. Tačiau čia ne problema svarbiausia nenuleisti rankų  ir atkakliai siekti savo tikslo. Š aunu, jog taksi darbe skirsi daug laiko ir pastangų naujokams, kad jie pradėtų kilti karjeros laiptais. Tikrai matosi, kad supranti visą taksi darbo metodiką ir principus, klausime koks treniruočių tipas būdingas šovei tiesiai į dešimtuką. Labai gera žinoti, jog stengsiesi darbuotojams padaryti malonią, jaukią aplinką, kad nevienas nebūtų užsidaręs ir visi komunikabiliai dirbtų. Š aunu, jog turi autoritetų direktoriaus poste ir kaip pats sakei stengsiesi lygiuotis į juos. Na negaliu nepaminėti tavo idėjų kuriuos iš visų pildančiųjų į šį postą buvo pačios unikaliausios, naujausios. Tikrai buvau maloniai nustebęs perskaitęs tavo firmos viziją ir tikrai jokių klausimų nekilo. Viskas buvo išdėstyta aiškiai, suprantamai kaip ir turėtų būti. Tikrai būtų įdomu sužinoti kaip tokia firmos vizija pasiteisintų ir kaip firmos valdžios atstovams su ja pavyktu susitvarkyti. Rašei, jog gyvenime labiau esi linkęs prie savarankiško darbo. Sprendimus, pokyčius priimti pats niekieno netrukdomas tačiau čia gali tai būti minusas. Priimti kardinalius pokyčius firmoje nepasitarus tiek su firmos valdžios atstovais tiek su pačiais darbuotojais gali būti tikrai neigiamas. Tad geriau viską aptarti, pasitarti, sužinoti abiejų pusių nuomones ir tik tada daryti išvadas. Klausime kaip kovosite su rutina taip ir neparašei būtent kokius metodus taikysi jai malšinti, o parašei, jog teks su ja susitaikyti. Nemanau, jog susitaikymas yra geriausias sprendimas vis tiek jei rutina pasijus reikės kažką keisti, naujinti, įgyvendinti senus, bet dar nematytus planus, kad žaidimas nebūtų kaip privalomas dalykas. Nes juk žaidime svarbiausia yra praleisti gerai laiką. Teigi, jog pildai į direktorių antrą kartą ir anketų pildyme patirties didelės neturi, bet galiu pasakyti, kad anketą užpildei tikrai vertą dėmesio! Nenuleisk rankų ir linkiu tau didžiausios sėkmės!

 

Ice_Kornis – Sveikas Korni, na esi vienas iš tų žmonių kurie laksto po firmas. Neteisk manęs bent jau man taip pasirodė. Bandei laimę i radijo direktorių, bet nepasisekė tad ateini čia. Patarčiau tau apsistoti su viena firma ir siekti direktoriaus joje, o ne bandyti kokios atrankos yra. Gerai, judame prie tavosios anketos. Anketą užpildei gana neblogą. Klausime, kodėl pasirinkai būtent taksi / transporterių firmą rašei, jog pildai į visas neutralių firmų direktoriaus pareigas. Na nežinau kaip tavo manymu tai atrodo, bet man - nieko gero. Rašei, jog neutralios firmos direktorius turi mokėti pakelti balsą. Na galbūt nepakelti balsą, o turėti savo tvirta žodį ir nebūti darbuotojams po padu, o išlaikyti savo aukštumas. Idėjos tikrai neblogos tačiau kiek suprantu jos nevisiškai tavo, o praeito direktoriaus na bent jau kelios iš tavo paminėtų. Tai nėra blogai tačiau vis tiek norėtųsi kažko naujo ir kažko tokio „WOW“. Rinkdamas antrąjį pavaduotoją forume rašei, jog jokiu būdu nepasirinksi senbuvio. Nežinau, kodėl tu taip nusprendei, bet nemanau kad tai puikus sprendimas. Pagalvok pavyzdžiui senbuvis užpildo tikrai puikią anketą į pavaduotoją, tau padeda žaidime, bendrauja su darbuotojais, pasireiškia ir rodo iniciatyvą, o naujokas užpildo taipogi gerą anketą, bet nėra toks pastebimas žaidime kaip senbuvis. Na šį sprendimą dar reikėtų tikrai gerai apgalvoti. Na kaip jau sakiau pasistenk apsistoti ties viena firma ir siekti jos direktoriaus nes taip blaškydamasis toli nenueisi. Linkiu didžiausios sėkmės tau!

 

Tautvis_Metoks – Sveeiikaas Taute! Š ioje atrankoje tave tikrai, tikrai tikėjausi išvysti ir štai tu čia! Perskaitęs tavo anketą buvau maloniai nustebintas. Tavo anketoje aiškiai galima matyti, kad n e kiekybė, o kokybė yra svarbiau. Viską aprašei trumpai, bet aiškiai. Esi dar gana naujas šiame projekte, bet jau šitiek pasiekęs. Tikrai pagirtina per tokį laiką pasiekei net du pavaduotojus . Bandei savo laimę pirmąjį kartą į šio direktoriaus postą na ir galima sakyti jis buvo tikrai pavykęs nes laimėjai trečiąją vietą. Š iuose rinkimuose tau galbūt pavyks ir dar labiau! Patiko tavo idėja transporteriams kurie susiskirstys į grupes ir konkuruos vienas prieš kitą dėl pergalės. Tai tikrai manau paįvairintų ir padarytų transporterio darbą daug įdomesnį. Tačiau pilnai nesupratau tavo idėjos su taksistais ir žaidėjais kurie kai veža klientą uždavinėja jiems klausimus. Kažkaip sunkiai suvokiama, kad taksistas kuris firmoje nedirba ilgą laiką supras tavo mintį, ką ištikrųjų reikia daryti ir viską padarys. Tačiau šią idėją pakoregavus tikrai išeitų gana nebloga naujovė kokios dar nėra buvę. Puikiai nupasakojai „tobuląâ€œ direktorių Pasakei beveik visus kriterijus kuriuos turi atitikti puikus direktorius ir labai tikiuosi, jog tu pats jų laikytumeisi. Linkiu tau nenuleisti rankų ir atkakliai siekti savo tikslo! Didžiausios sėkmės tau!

 

Tuti_Fruti – Laaabas Tuti! Na pradėkime nuo to, jog per daugiausia patirties taksi firmoje neturi, tačiau tai nėra didelis minusas žinant tai, kad esi tikras neutralių firmų vilkas. Žinai kaip jos veikia, esi buvęs medikų direktoriumi ir tikrai tikiu, kad susitvarkytum ir šiose pareigose. Kaip sakant su laiku įsivažiuotum į darbą. Kaip ir pats rašei esi labai nuoširdus ir tą nuoširdumą visur su savimi nešiojiesi. Tikrai didelis pliusas, jog nebijai pasakyti tiesos į akis. Kas yra blogai, aks nepatinka, o kas yra kaip tik labai gerai.  Rašei, jog esi susipykęs su medikų firmos valdžios atstovais tačiau dabar tai nebeturi jokios įtakos tau nes medikų valdžios nebėra, tad čia jokių rūpesčių. SU kitų firmų valdžia nesipyksti kas ir yra svarbiausia. Tavo nuomone išnaudoti pilnavertiškai visas bazes yra beprasmiška. Tu rašei, jog nėra tikslo darbuotojus skirstyti į grupes iš kurių bazių jie gali imti transportą. Visiškai sutinku, bet bazes galima išnaudoti visiškai kitaip. Galima sugalvoti įvairiausių būdų kaip paįvairinti taksistų darbą su šiom trim bazėm. Į dešimta klausimą nelabai supratau tavo atsakymo. Ėjai tiesiai per aplinkui. Klausimas buvo parašyti planus, o tu pradėjai rašyti kokie jie bus geri, tvarkingi, bendraujantys ir pan. Atsakyme norėjau išvysti ne tai. Tikrai šaunu, jog paminėjai vienas iš svarbiausių „tobulo“ direktoriaus savybių. Š iuo tavo atsakymu tikrai pritariu tau. Na ir pats parašei, jog tavo idėjos banalios. Š is klausimas ir yra vienas iš svarbiausių klausimų per visas atrankas, nes kiekvienas serverio žaidėjas nori pamatyti ką direktorius atneš naujo į firmą ir ką darys kitaip nei ankstesni direktoriai, bet tavo idėjos nieko naujo neįneš tiesiog bus tokios pat kaip ir ankstesnių direktorių. Buvau maloniai nustebintas, kad parašei, jog šiam darbui tinka tik komandinis darbas. Nors ir dauguma taksistų dirba savarankiškai. Na aišku neskaitant įvairiausių veiklų per kurias komandinis darbas tiesiog nepakeičiamas. Taip pat labai nustebinai parašydamas, jog rutina tau patinka ir su ja niekaip nekovosi. Tačiau su rutina nedingsta motyvacija daryti kažką naujo? Stengtis dar labiau, kad būtų dar geriau? Manau dingsta ir tą rutiną vis tiek reikia kaip nors keisti. Na linkiu tau didžiausios sėkmės siekiant savo tikslo ir jokiu būdu nenuleisk rankų!

 

 

Galutinis verdiktas

 

Iš visos šios gausos stiprių žaidėjų anketų išsirinkau tris pagrindiniu kandidatus. Tai buvo Saimonas_Boss, Tautvis_Metoks ir Ben_Ryan. Jie buvo pakviesti į teamspeak pokalbį su direktorių prižiūrėtoju. Visi buvo klausinėjami klausimų susijusių su jų anketomis bei su pačiu taksi / transporterių darbu. Visi kandidatai pasirodė išties neblogai, bet geriausiai iš jų klausimus gliaudė kaip riešutus - Tautvis_Metoks. Tikrai buvau maloniai nustebintas tačiau ne ką prasčiau pasirodė ir Saimonas_Boss. Anketos atžvilgiu anketa buvo geresnė Saimono, tiek jos struktūra tiek idėjos. Taigi viską apmąsčius ir sudėjus visus taškus ant I pranešu, jog trečiosios vietos nugalėtojas - Ben_Ryan, garbingos antrosios vietos – Tautvis_Metoks, o Naujasis Taxi / Transporterių direktorius – Saimonas_Boss.  Direktoriui neišbuvus 30 kalendorinių dienų direktoriaus poste jos bus perleidžiamos antrosios vietos nugalėtojui.

 

Ačiū už dėmesį! Peace

Redaguota nario Norvegas_Esu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu Saimoną, sėkmės tau su direktoriumi. Tikiu, kad būsi puikus direktorius :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu nauja taksistų direktorių, šauni analizė norvegai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Saimonai ohoho, sveikinu, pažiurim kiek iškentėsi gal ateisiu į firmą, Sėkmės su savo erą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinu naująjį TAXI ir Transporterių firmos direktorių Saimoną.


Taip pat noriu pasveikinti savo draugą Ben_Ryan, kad pateko šioje atrankoje į TOP-3 kandidatų, nenusimink, kitąkart tau būtinai pasiseks!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×