Jump to content
Julius_Liaudis

Kiekviena diena, tai naujas iššūkis

Rekomenduoti pranešimai

Kiekviena diena, tai naujas iššūkis.

Tas neišsemiamas noras pasilikti lovoje ir šiltai pabūti vienui vienam pačioje maloniausioje vietoje. Tu supranti, kad išlipus iš lovos pradėsi drebėt iš šalčio, nes baisiausiai nori miego ir tingi kažką daryti. Bet. Privalai atsistoti ir žengti tuos pagrindinius naujosios dienos žingsnius, privalai pradėti šią dieną, nes ši diena gali būti ta, kuri pakeis pasaulį. Galbūt tu bijai savo padarytų veiksmų, tų šaltų žmonių kuriuos galbūt sutiksi, norėtum nuo viso šito pabėgti, tačiau iškyla vienas klausimas - kam? Tu esi vienintelis tas kuris viską keičia savo gyvenime, tad būtent TU turėtum atrasti jėgų savyje ir tvirtai atsistoti prieš visą šaltąjį pasaulį. Taip. Tai be proto sunku, galbūt tu galutinai palūši, bet kam visą tai kęsti visą gyvenimą ir tikėtis geriausio, kuomet gali būtent šią akimirką pabandyti viską pakeisti. Nebandyk tiesiog plaukti pagal srovę ir tikėtis, kad tavo galimybės galbūt prisivys tave. Užteks. Griebkis už akmens ir irkis prie savo padarytos klaidos ir ją ištaisyk, nes tu negali blaškytis tarp praeities ir ateities, praeities klaidos negali trukdyti tavo ateičiai. Ištaisęs savo klaidas galėsi toliau judėti pirmyn ir nebesidairyti į ateitį, nes tavo pečių jau niekas neužguls.

Manai, kad tavo tikslai yra kvaili ir atrodo keistai prieš kitus žmones? Nė velnio. Siekdamas kažko sunkaus privalai išsiskirti iš kitų, kad būtum pastebėtas, o ne tiesiog pilka masė visoje šitoje mėsmalėje. Kas iš to, kad būsi kažkas, nes kažkurie visi taip daro. Tu privalai būti būti savimi, o ne kažkuo. Tu privalai pabandyti kažką pakeisti, nes jeigu ne tu, tuomet niekas to nepadarys ir visa tai kartosis. Kad ir kas bebūtų turi išreikšti savo nuomonę, išsakyti savo norus ir mintis. Neleisk kitiems kalbėti už tave, ypač kuomet tu jiems nerūpi. Nes visa tai ir sudaro tavo asmenybę.

Galbūt jau atėjo metas kuomet tavo motyvacija yra žemiau kritinio lygio ir manai, kad viskas šiame pasaulyje yra beprasmiška. Tuomet tau reikia atsigulti po žvaigdėtu dangumi ir tiesiog pabūti su savimi, prisiminti viską ką esi gero padaręs šiame pasaulyje, kokius džiugius ir malonius prisiminimus esi turėjęs, juk tas akmuo upėje už kurio griebeisi, jog išsigelbėtum ir yra tavo pozityvas. Neleisk blogoms mintims užvaldyti tavęs ir paversti blogu, būk pozityvus žmogus ir būk pasiruošęs viskam.

Kad ir kas benutiktų, tačiau kiekvieną rytą prisimink: nauja diena - naujos galimybės.

Kažkada buvęs minčių lietus dabar tebėra tik purvinos balos. Tiesiog nebesugebu atrasti savęs ir kas man gali padėti, tai tik Jūs, tad išreiškite savo nuomonę komentaruose, nes neberandu paties išgrįsto kelio...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Š aunuolis Liaudi, tikrai gražiai parašyta :) Matau esi didelis lovos gerbėjas (Tas neišsemiamas noras pasilikti lovoje ir šiltai pabūti vienui vienam pačioje maloniausioje vietoje). Tikrai kaip ir esu minėjas prieš tai, megstu ir gerbiu motyvuotus bei motyvuojančius žmonės, o tu esi vienas iš jų, autoritetas. Toliau tesk ką pradėjai nes tikrai, tai nepraeina pro akis lengvai!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas Juliau! Pagaliau sulaukiau naujų minčių iš Tavęs.
Sėdėdamas paskaitose nusprendžiau nueit į forumą, ir pamačiau štai ką. Skaičiau iki pat galo ir net negalėjau nukreipt akių kažkur kitur. Mano akys buvo sutelktos tik į šias mintis. Net kitų kalbinimas, ir visa kita nepadėjo manęs pasižiūrėti kažkur kitur.
Žodžiai tiesiog pasaka.. Skaičiau ir stebėjausi, kaip panašiai galvoji į gyvenimą, mintis kaip ir aš.
Parašei visišką tiesą. ("

nauja diena - naujos galimybės. " ) - Kiekviena diena - gali būti tavo paskutinė. Niekada nežinai kas gali nutikti tavo gyvenime, kas naujo, šilto, malonaus, o galbūt velniškai pikto gali ateiti į tavo gyvenimą ir naikinti tave dalelėmis kol privers tave visiškai subyrėti ir visiškai palūžti.
Visi esame savo gyvenime nugyvenę dienų, kai tiesiog negalėdavome atsikelti iš lovos, norėjome gulėti ir verkti tol, kol pasidarys gerą, šiltą, pamiršti viską kas gali blogai, ir tikėti viskuo, kad tik tavo gyvenimas pasitaisytų ir būtų ir vėl gražus.
Bet nepamirškime, kas mes patys galime būti savo ramsčiais, tais akmenimis, kurie padės išsigelbėti, kai skęsite giliausiame vandenyne, ir nenorėsite tikėti savimi. 
Tik mes darome dieną šiltą ir jaukią. Mes kuriame savo dienas, ir tik jos tampa istorijomis. Kiekviena diena yra iššūkis - atsikelti, darbas/mokslai/treniruotės/panelės/draugai ir viskas viskas kas supa aplink mus.
Bet atsiminkite, kad tik jūs galite padaryti savo dieną nuostabią, ir įveikti visus tuos iššūkius, jeigu tik būsite fiziškai, emociškai, nusiteikę judėti ir nusiteikti, jog kiekviena diena - gali būti paskutinė, todėl neatidėkite visko ir darykite tai - kas jums patinka!

Juliau - turi nuostabų protą, nuostabias mintis, ir nuostabų charakterį. Ne visada bus dienų, kai turėsi ką parašyti, išsilieti. Svarbiausia - nepasiduok savo protui, nepasiduok pats sau, kovok su savimi. Yra žmonių, kurie skaito ir laukia kada parašysi. Nenuvertink žmonių. Jie čia, su tavimi, ir laukia tavo minčių, eilių, žodžių, ir visada suteiks pagalbą. 
Nesustok rašyti, tikėk savimi, tikėk mumis, judėk į priekį. Tikiuosi bent prisidėti truputėli prie to, kad jaustum motyvaciją ir norą kurti, rašyti, mėgautis tai ką darai, nes tavo darbai nuostabūs. Ačiū tau!

Redaguota nario Tedis_Ted
Hehehe still reading at 2018.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Š aunuolis Liaudie, gerbiu tave, nes daugelis tavo teiginių yra argumentuoti, o ne iš lempos pasakyti. Tiesiog tavo daugelis sakinių gali turėti perkeltinę reikšmę, ir gali ne taip suprasti, bet didžiąją dalį tavo blogo perskaičiau ir supratau tavo blogo pagrindinę esmę ! Spaudžiu dešinę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai gražus ir įdomus blogas. Bet užteks mano banalių ir neįdomių minčių :D Labai patiko šita citata:

Tas neišsemiamas noras pasilikti lovoje ir šiltai pabūti vienui vienam pačioje maloniausioje vietoje. Tu supranti, kad išlipus iš lovos pradėsi drebėt iš šalčio, nes baisiausiai nori miego ir tingi kažką daryti. Bet. Privalai atsistoti ir žengti tuos pagrindinius naujosios dienos žingsnius, privalai pradėti šią dieną, nes ši diena gali būti ta, kuri pakeis pasaulį. 

Kažkaip man atrodo, jog tu mane įkvėpei ir iš lovos pradėsiu keltis rodydamas didesnį norą. Bet atkreipus dėmesį į tai, kelintą valandą parašiau šį pranešimą - aš klystu :(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Tiesa! Manau geriausia motyvacija yra siekti tam tikro tikslo, kad ir neįveikiamo, nes juk tai įdomu, atsiranda noras kažką veikt ir atrodo net nebešvaistai savo laiko, o kaip tik bandai jį užpildyt kuo naudingiau. Labai gražios mintys, Juliau. Lauksiu papildymo ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš toks pasimetęs: tokie nuostabūs komentarai, visai neblogos mintys išdėstytos aukščiau. Atrodo vėl norėtųsi kurti, tačiau nors mano gyvenimas ir tapo chaosu, bet galvoje viskas susitvarkė, viskas tapo ramu ir tylu kaip ankstyvas rytas neįžengiamose amazonės džiūnglėse. Galbūt tas chaosas galvoje, tas minčių lietus ir turėjo būti mano kūrybos įkarštis, tačiau kiekvieno gyvenime atsiranda žmogus su kuriuo pamiršti žodį skubėti, taip nutiko ir man. Todėl dabar mano galvoje vyrauja harmonija, o tai reiškia, kad šis blogas buvo senojo, paprastojo ir visiems draugiško be malonaus Juliaus Liaudžio paskutinis pasispardymas. Todėl kas manęs nepažįstat ar nepažinojote anksčiau, susipažinkit su senuoju manimi, atraskite savo vidinę ramybę. O apibendrinamasis, minčių bendrumo lydinys jau kitais metais, nors ir 2017 buvo milžiniško persitvarkymo ir kūrybinės tylos metai. Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Temos pavadinimas atsako į man kartais užduodamą klausimą: kaip įveiki rutiną? Rutinos nėra, kiekvieną dieną tiek žaidimas, tiek gyvenimas tau siūlo naujus išbandymus. Tenka tik pasinerti į iššūkiais apipintą nuotykį ir pasiekti nirvaną.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip kiekvienos dienos iššūkis, galbūt apsilankys viena iš tų " kiekvienų dienų - prisiminimai ", pradėsi eiti aplink tai ką liejai, rašei, patyrei ir rašei ant balto lapo ir galiausiai vieną dieną sustojai. 
Nepaisant, net kai motyvavo, rinkaisi savo kelią. Nepaisant, kai gavai privatų, atvirą, nuoširdžią paramą, tikrumą, kitokį išsiliejimą, vis tiek nusprendei pasirinkti eilinę, paprasta, bet tikriausiai " savo " - vieta ir nerasdamas net minutei atsakyti man į tai, ką išliejau aš valandų valandas Tau, kad tik suprastum, kiek šitam " paprastam " asmeniui reiškė kiekvieno rašliavos, blogai, ir Tu buvai dalis to, ko bandžiau parodyt, kad buvai išklausytas, suprastas ir kažkas tikrai norėjo motyvuot Tave į priekį.
Net ir tada, kai pasirinkai žaist su kitais, užuot davęs bent penkias minutes man, likau kažkokiam galiake iki šiol perskaitytas, bet neatsakytas gaviklis, kuris buvo tiesiog tuščia vieta tikriausiai.
So even today, for some reason, i'm here, to write. To read and understand, ko kiti galbūt nesuprato, kiek daug iš tiesų galios turėjo visi tie žodžiai, tekstai, blogai, o svarbiausia asmenybė, kuri rašė iš širdies ir viską taip ir užbaigė, užuot rašius tai, ką rašo kiti ir tiesiog įtikt kitiems.
Tikiuosi, kad kažkurią sušiktai liūdną arba sušiktai gražią dieną nuspręsi paskaityt ką pats rašei ir juoksies iš savo pačių minčių nes galvosi ant kiek tai yra banalu, prisimink, dėl ko rašei ir ką tą akimirką jautei. Tai niekada nebus tuščia ir banalu, tai yra Tavo dalis, kurią pasidalinai su kitais.

Liūdna, kad savo iššūkių vis dėlto nevertinai, o ypač neįvertinai manęs ir mano tikrumo, but still - dėkingas, už viską ką išliejai ir pasidalinai ir atidavei. (:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.